Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma: Hlavní diskuze

Hlavní diskuze 03. úno 2014 13:44 #3612

• Travis
  • Zasloužilý Ropák
Bohužel pravidla jsou neúprosný, hráč prostě nemůže skočit v přerušené hře na led a ještě navíc kvůli tomu, aby se účastnil bitky. Sám Francík uznal, že se o faul nejednalo... Byla o spíš takový úmyslná křivárna, bohužel si nejsem jistej, zda se za toto dá udělit nějaký trest. Každopádně jsem si jist, že disciplinární řízení bude vedeno i s hráči Hradce, protože jich tam také určitě nebylo jen 5 . Podle mne se žádného trestu nedočkáme, ale uvidíme....
The administrator has disabled public write access.

Hlavní diskuze 03. úno 2014 13:21 #3611

• Dejv91
  • Ropák Junior
Tak včera jsem bohužel musel mazat po druhé třetině pryč ze zimáku a teď mě to sakra mrzí. Jak tu kritizuju Stříťu, tak bych mu rád na konci zaplácal dlaněma (s16) ... Ale tak jeli jsme s klukama reprezentovat Chezičku na utkání Winter classic do Povrl u Děčína a reprezentace to byla úspěšná (s1) Cheza´s brothers vs Lev Praha 5:1 (s32) ...

Ještě k tomu co se strhlo ve 2. třetině. Faul bych v tom nehledal. Spíš jak to řekl Francík ....
Hrdí když se vítězí, Věrní když se nedaří !!

Hlavní diskuze 03. úno 2014 13:09 #3610

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
Unihoc10: Já si myslím, že se blížíme chvíli, kdy vše praskne. Tak, jako to prasklo kdysi ve fotbale. Ta chvíle se blíží, protože to, co se děje, je neuvěřitelný.
Máš pravdu, že je neskutečný, že se neřeší příčina, proč k těm bitkám došlo. Prvotně se přeci musí řešit to. Naši by jen tak bezdůvodně na led nenaskákali. Navíc hradečáci je směle následovali a bylo jich na ledě taky hodně.
Otázka je, jestli by se naše vedení mělo bránit a zahájit boj proti téhle šikaně. Jestli by pak situace nebyla ještě horší (s8) Když vidím, že je za námi vlivný Liberec a Slavia, tak se máme v posledních kolech ligy na co těšit.

Jsem zvědavý zítra na složení obrany. Pokud bude out Gula a Kousalík, Posmyk a Zeman zranění, tak zbyde Pavlík, Chaloupka a Stříťa, nastoupí možná Guma.

Hlavní diskuze 03. úno 2014 13:04 #3609

• Unihoc10
  • NYNÍ ONLINE
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
Hansiiiz: Tak upřímně? Bylo očekávané, že to budou řešit, ale jestli to opět odsereme jen my, tak už to bude opravdu na pováženou...Začnám si myslet podobné věci, co o českém fotbalu (s11) Několik beků zraněných, někteří ještě dostanou stopky a můžeme to odpískat, protože nebudeme mít na soupisce dostatek hráčů....Nechápu, že se vždy ve všem řeší pouze následky, ale nikdy se neřeší příčina, protože základ je odstranit tu příčinu, jedině tak se do budoucna nebudou opakovat ty následky
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 03. úno 2014 12:59 #3608

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
Chemik11: Ještě, že nejsme v tabulce výš, to by asi dotyční pánové na svazu už vůbec nerozdýchali (s2)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 12:57 #3607

• Chemik11
  • Zasloužilý Ropák
Nakonec všechno schytáme jen my. Asi neexistuje, aby Litvínov byl 9. v tabulce, NEEXISTUJE! :D

Hlavní diskuze 03. úno 2014 12:52 #3606

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
Otazník je zatím nad startem obránců Guly a Kousalíka. Klub byl manažerem extraligy A. Vansou informován o zahájení disciplinárního řízení dle příslušného paragrafu Disciplinárního řádu ELH, a to ve věci jednání hráčů v situaci v čase 29:56 minulého utkání, která vedla k rozpoutání hromadné potyčky na ledové ploše.

Tak jo no, zítra asi bez obránců, nikdo nám nezbyde. Celý vedení ať jde do zadní části těla, protože nikdo se nezabývá tím, proč byla strkanice rozpoutána, ale budou trestat jen nás (s11) (s11) (s11)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 12:08 #3605

• Čája
  • Kolemjdoucí
CíbaSKS: Hradečák o Francíkovi moc dobře veděl a chtěl to takhle udělat.

Hlavní diskuze 03. úno 2014 11:31 #3604

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
CíbaSKS: Tam jde o to, že hradečák Bonjoura viděl a ještě snad zrychlil, aby ten střet vyšel přesně na hráče i brankáře. Byl tam jasný úmysl. Ale to mu disciplinárka nedokáže, to se nedá trestat. Ten *** se musel potrestat hned na ledě - byl to Mertl? - a tam také potrestán byl. Pééééťa Kousalík (s16)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 11:22 #3603

• CíbaSKS
  • Ropák Senior
  • #Spolujsmesilnější
Litvínováček: DK to řešit nebude,hráč dostal 2min. Jinak můj pohled na to,včera jsem zuřil,dneska a vlastně už včera večer,jsem toho názoru že to faul nebyl. Jejich hráč dohrával našeho u střídačky,smůla byla že tam zrovna jel Francík a dostal to také. (s13)
Litvínov (s22)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 11:22 #3602

• Janka33
Litvínováček: Pak tedy musí dostat trest i Hradec,protože ať počítám jak počítám,tak jich bylo na ledě taky minimálně 8,ne-li víc (s8) Ale samozřejmě tímhle,že se bude koukat na poćet hráčů na ledě,se odstraní zrak od toho zákroku na Francíka,je to smutný. Celá disciplinárka ať jde do (s28) (vesmíru)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 10:47 #3601

• Litvínováček
  • Ropák Senior
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
3580: Má cenu tohle komentovat?To samé Dvořák,Drtina ho narazí na manťák a to pako ho začne řezat.Pak se divíme proč se ta zvěř v ochozech chová tak jak se chová.
Vrátím se ještě ke včerejšímu sražení Francíka Jankem a následné bitce.Nemyslím si,že by toto sestřelení Francíka nějak DK řešila.Byl sražen litvínovský brankář,což pana Holého a DK jaksi nezajímá.To mám spíš obavy aby nepřišel flastr za to,že do následné strkanice naskákali i hráči ze střídačky.No uvidíme.
Jinak klukům děkuji za zlaté tři body. (s16) (s20) (s32)
HC VERVA

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:52 #3600

• ..kulhynka..
  • Administrator
  • Organizátor výjezdů
Starohuťák: Nápodobně. Zařídím, aby kalamita nebyla. (s2) Mějte se pa.

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:49 #3599

..kulhynka..: Prosím, rádo se stalo,
to že člověk rád vidí milé lidi je přeci samozřejmé.
Tak se měj hezky a ve čtvrtek - nebudeli kalamita - jsme tam !!!!!!
Ahoj

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:41 #3598

• ..kulhynka..
  • Administrator
  • Organizátor výjezdů
Starohuťák: Teda, já zírám. (s4) Mimochodem potěšení je na mé straně. (s20)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:39 #3597

• ..kulhynka..
  • Administrator
  • Organizátor výjezdů
ptakulin: Bohužel se v týdnu nedostanu kvůli škole, ale pátky to jistí. Tak jsem ráda alespoň za to. (s16)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:37 #3596

..kulhynka..: Neboj Leničko, my to nějak uděláme abychom tě taky viděli. Už jenom kvůli tobě musíme dorazit !!!!!!!

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:34 #3595

• ..kulhynka..
  • Administrator
  • Organizátor výjezdů
Starohuťák: Vemte si dovču a přifrčte vlakem. Tam Vás jistě náledi moc neohrozí. (s2)

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:31 #3594

3589: Já si tedy myslím, aby jsi byl raději zítra doma. My taky nikam nejedeme, protože ani naše bilance není o moc lepší.
Ale ve čtvrtek asi na Spartu dorazíme, záleží hlavně na počasí , snad nebude moc sněhu a namrznuto.
Jinak se měj - Starohuťák a Carlos

Hlavní diskuze 03. úno 2014 09:31 #3592

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
3591: Já venku stihnu už jen Třinec, Vítek a na Slavii si vezmu dovo. Možná půjde o vše...
CHEZA JE HVĚZDA !!!
Moderátoři: veverka