Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:48 #39430

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Ahoj. Přesně souhlas a nejsme v tom sami. I Vítkovice jsou ve stavu průseru. Když jsem se dívat co tam píše byl jsem překvapen. Sousedi sice bodovali jako naši ovšem v pátek hrají na Spartě a tam jim to nevyjde. Hodně napoví i utkání Třinec Pardubice a taky v pátek. Překvapují mě i piráti jak přestali bodovat a ozývají se hlasy,že i oni možná spadnou o udržení. když jsem viděl tu jejich hru a ty goly co pustil Kristan tak mě taky přijdou marní. Vychvalovaný Kristan a to co pustil dnes byl děs

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:37 #39429

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
No já bych taky byl asi pro,mírnit euforii s vidinou 10.místa.V to už opravdu asi nejde ani doufat.Ale zůstat na zemi a snažit se vyhnout baráži,to je to,oč asi jde teď nejvíc...V horším případě,pokud budeme baráž přeci jen hrát,pokud budeme hrát jako teď o víkendu,mělo by to být dobrý...Nikdo z mužstev první ligy by nás s takovouhle hrou neměl porážet...Porazit jo,porážet ne...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:36 #39428

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Utkání v Brně bude klíčové a tam se to bude rozhodovat. Oni jsou ve srabu a jak jsem dneska viděl tu jejich hru a ty chyby tak šance vidím na nějaký ten bod. Hlavně jim chybí kupa hráčů a lepí to kde se dá. Nemám moc rád toho Antoše ,ale dneska to řekl dobře ve studiu ,že se diví proč nepovolají mladíky a hrají to jen na 3 pětky. Tím se úplně vyžhaví a sám Ton dneska to přiznal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:29 #39427

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Polská vláda už ředitele PKN Orlen vyměnila a tento nový z PIS může jsi k sobě vybrat lidi. Horši mě příjde,že chce i polská firma odprodat dceřiné společnosti Unipetrol doprava a Petrotrans. Obě jsou partnery pro klub. O Unipetrol doprava stál hodně Křetinský a chtějí to prodat polské vlakové dopravní společnosti. V představenstvu Unipetrolu jsou samí Poláci až na Martina Durčáka. Nám nakloněný a tento nynější polský ředitel nás měl rád. Může přijít jiný co ho nebudem zajímat. PKN Orlen začal měnit strategie viz sloučení Benziny pod Unipetrol. Kdyby nedošlo k tomu nešťastnému výbuchu tak by polská firma zvažovala prodej. Chtěli 30 miliard a to se Křetinskému zdálo moc. Do toho ten zminovaný výbuch a i díky tomu ochabl o koupí zájem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:26 #39426

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
adamcheza: No, trochu bych prosím mírnil tu euforii. Ano tento víkend byl velmi povedený a většina fanoušků se hokejem určitě bavila. Myslím, že v současné době si dejme realističtější cíl - dostat se z barážové pozice. Jak tu někdo psal, naše hra vypadá velmi dobře už minimálně jednu čtvrtinu, ale střelecky to nebylo ono. Vemte si zápasy ve Zlíně, doma s Brnem a mnoho dalších, kdy jsme předváděli pěkný hokej, ale značně neefektivní. Proto je na místě trocha pokory.
Někde jsem tu zahlédl jakýsi náznak srovnání Michala s #33. To prosím zatím ne. Ano jeho výkony jsou velmi nadějné, ale vyčkejme prosím až to začne dlouhodoběji potvrzovat, zatím odchytal 8 zápasů.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:24 #39425

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
adamcheza: pro nás už je 10. místo opravdu nedostupné, sem se koukal na zbývajících deset soupeří a reálně bychom mohli dosáhnout maximálně tak 6o bodů. To bude docela dobrý do playout, ale nemůže to stačit na postupové místo. To je přece jen dnes už definitivně ztraceno.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:14 #39424

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
se mi líbilo, jak se gerymu kuci smáli (konkrétně viktor - v sestřihu to je hezky vidět), že i von dal góla mi přišlo..
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:13 #39423

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2123
mam jeste jednu takovou hrisnou myslenku nebo spis zbozne prani. Ale to je jen takovy velky sen ci zazrak. Ve hre je 30 bodu, na 10.Brno mame 15 bodu. Brno je ted ve srackach. Vyhrat tam za tri, pak doma za tri plzen s touhle hrou jakou sme dneska hraly urcite nakou snuru udelat muzem vsichni vime ze u nas je to o hlave, my se vlatne ted muzem jen zlepsovat horsi uz to bejt stejne nemuze a vlasne nic uz nemuzem ztratit defakto. To by znamenalo udelat kazdy kolo na brno bod a pul procentuelne a ze brno je schopny naky delsi proherni snury taky vime.. no opravdu jen takovy pranicko na zazrak, ale ted hlavne samozrejme myslet na zachranu je dobre ze i vitky jsou ted v krizi a jiz jsou do boje o zachranu namoceny. ...Keeeez by

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 23:10 #39422

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Výrazné zlepšení naší produktivity je hlavně proto, že se vrátil do sestavy Viky. Je to už taková ikona litvínovskýho hokeje. Luky se tím pádem probral z letargie a hned to má vliv na celej tým. Teď jsme na tý správný vlně a cíl vyhnout se baráži je hodně reálný.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 22:56 #39421

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Zdárec...
Právě jsem dorazil z pozápasovýho soustředění( (s27) )...Hokej jsem si dneska spolu s vámi užil skoro tak,jako v sezoně minulý...
Nebudu tady nic kritizovat,jen chci říct že Pety v bráně hodně dobře(ikdyž první třetinu pár puků odskočilo),ale podržel a chytil navíc...A hlavně,nedělá chujoviny a nevymejšlí jako Janus...
Druhý jméno je Luky...Lidi co ho tady posílali do Bíliny asi musí být krapet nervózní,že vidí chuť,dřinu a zlepšení...Stejně tak musí být dneska strašně smutní odpůrci Gerháta... (s6)
Tým po odstavení Dudy a po vrácení se Vanty je politej živou vodou...A jsem strašně rád,že to vidím,že tomu tak je...Budou-li takhle hrát dál,neměl by být s koncem sezony prúser...

ps.pro paní Duchyovou...
Moc děkuji za uvolnění Péti,že mohl jít s klukama si hrát za barák...Byl hodnej,nezlobil...Ještě jednou děkuji... (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 22:45 #39420

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
konečně to tam napadalo kurvafix. hrajem posledních X (třeba deset) zápasů dobře, ale ty góly... stejně jak nám herně pomoh návrat rosti, kterej udělal druhou lajnu, tak nám teďka pomoh návrat viktora. (hlavně tomu tragédovi se šestnáctkou, kerej byl zralej na bílinu žejo kluci)... petrásek podržel přesně ve chvíli, kdy to bylo potřeba. dneska si to prostě sedlo a jenom, ať to vydrží co nejdýl. hokej furt umíme..

jinak jak psal pavelpe, tak velkej palec nahoru pro Frola. von je dobrej v +/- (což je letos kumšt), von si dá do huby s jednim z nejlepších bitkařů v lize a eště to tam vobčas pošle. skvělej příklad hráče, kterej pro dost lidí (včetně mě) nebyl moc oblíbenej, když přicházel, ale kterej si to tady vodmakal a beru ho..

jedeme dál, kometa je ve sračkách, alois nezvládá, dobrej soupeř teďka... chéémopetrol!!
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 22:12 #39419

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Alexi: No nevím, kde bereš informace, ale nemyslím si, že by došlo k nějaké zásadní změně ve vedení chemičky v řádu týdnů. Ke konci roku (po polských volbách) byl vyměněn šéf mateřského PKN Orlen a chvíli bude trvat, než si obmění lidi v mateřském podniku. V chemičce bude brzo velká zarážka a pak je tu samozřejmě snaha co nejrychleji obnovit výrobu na petrochemii. To vše by výměna vedení Unipetrolu pozdržela nebo výrazně zkomplikovala a jsem přesvědčen, že při současné situaci (velmi levná ropa, výborné marže) vysokých zisků není žádoucí pro nikoho. Minimálně by to nedávalo smysl.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 22:01 #39418

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
MTV123: Je to zajímavé a snad to tam najdeš celé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:59 #39417

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
Alexi: ano Jsem..., ale nejsem "hospodářské noviny z minulého pátku"
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:58 #39416

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
MTV123: Jojo přečti jsi hospodářské noviny z pátku a tam to najdeš. Je toho tam a může to být i na webu toho media

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:56 #39415

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
Alexi: tvl Alexi, nevíš taky jaký čísla vyjdou v pátek v Eurojackpotu?
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:53 #39414

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Kyslíkovi jde o hodně jelikož ten polský šéf má odejít. Má ho nahradit jiný a může klidně odvolat všechny členy včetně svého zástupce v představenstvu. Má to být do měsíce ,kdy bude nový polský šéf už úřadovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:51 #39413

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Nechci tady nějak přehánět po pár zápasech, ale Petrásek mi tím, jak hvězdně vlétl do ELH, někoho připomíná. (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:48 #39412

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1983
pavelpe: No já právě stojím nahoře za jeho bránou v tý druhý třetině, tak jsem to měl napřímo a po pravdě několikrát už jsem ten gól v naší bráně "viděl". Ale pokaždý mě Petrásek překvapil, že tam do cesty puku dostal nějakou část výstroje a puk skončil mimo. No jenom jsem se modlil, aby to kluci do konce druhý třetiny udrželi o 3 góly a nenechali hradecký snížit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 21:41 #39411

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
JÁ BYCH SI TU DOVOLIL ALE VZNÉST PROSBU K VEDENÍ FANKLUBU:
NEMOHLI BY JSTE POHOVORY S VEDENÍM DĚLAT PŘED KAŽDÝM ZÁPASEM? JEN JSTE KYSLÍKOVI OBJASNILI SVOJE POSTOJE, HNED HRAJEME LÉPE. (s3)
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum