Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 31. led 2016 13:02 #39325

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Toho co vytahli z vychodu sem tam videl poprvy se synem, asi si ho jen zapsali a prisel zpet. Ale pak me tam nastval jeden v první rade, Malem fakt trefil rozhodčího při hre a pro nej uz si nedosli, přitom to byl takovej zmetek namyslenej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:51 #39324

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
veverka: Vzhledem k tomu, že vrhači ze západu jsou na svých místech - část neodhalených, jeden i vyveden byl a sedí dále, tak i strejda z východu bude sedět na své sesli.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:45 #39323

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Duchy: Úprava návštěvního řádu je dobrá myšlenka. To si poznamenávám. Otázkou je, zda to umožňuje právní řád našeho Banánistánu a do jaké míry je pro to potřeba názorové shody jak u majitele objektu a jeho nájemce. V týhle zemi nikdy nevíš....
Je fakt, že z východu jsou ti lidé lehce identifikovatelní a taky tam odsud byl naposled jeden vrhač vytažen. Na jeho osud se schválně dnes poptám...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:36 #39322

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
veverka: Jardo, vzhledem k tomu, jak na to strejdové ve vestách a klub sere, tak si flastr proste zaslouzime. Ať si dají do návštěvního řádu pokutu 10.000,- za vhození předmětu na led, ať si ty lidi vytahují, stříhají permanentky. Poté ten problém ustane. Západ stání je problém, ale kua východ a západ nahoře jsou permice a dohledatelní lidé.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:28 #39321

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
adamcheza: Ok a až tedy někoho trefíš do tý palice, budeš mít pocit kinga, Cheza dostane desetitisícovou pokutu a uzavřou nám třeba na 2 domácí mače zimák tak co?? Co budeš dělat potom?


MMM: Taky pospíchá, nepochybuj...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:14 #39320

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2122
ja naopak naprosto chapu lidi co hazou na led petky, nekdy to opravdu nejde skousnout vzdyt to mas letos uz pravidelne co nas ty svine vylozene zariznou a mas pak zoufalej pocit ze se ani zachranit nemuzem protoze nam to ty svine nedovoli az jakoby meli narizeny at cheza spadne.. nekdo je klidnejsi a nekdo proste ty nervy neudrzi no ja to chapu i kdyz sam nic nehodim tak v tu chvili mam takovej vztek ze zapominam na vsechno ostatni a rikam si hodte tam toho co nejvic a trefte je do palice.. jsou to emoce holt no, logika rika nedelej to uskodis tim klubu, ale v tu chvili je to tezky. Aspon je videt jak tu chezu zereme (s14)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 12:00 #39319

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2252
Pokud jednají o posile, musel by si Kyslík hodně pospisit.. Přestupy tusim konci dnes....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:47 #39318

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
jack007: Já to naštvání chápu, protože to taky prožívám víc než je možná zdrávo a v pátek jsem byl pěkně vytočenej... ale prostě nehodim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:44 #39317

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Alexi...
Už jsi to tady napsal,o doktoru Svatoňovi...Taky já navážu,čest jeho památce...Znal jsem ho,měl jsem ho rád.Další od Ivanovo party... (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:41 #39316

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
veverka: Souhlas, v patek sem videl tri lidi, dosli si jen pro jednoho. Sam za sebe nechapu, ze to nekoho muze tak vytocit, vzdyt je to jen hokej proboha.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:12 #39315

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
A ještě jedna věc nejen k dnešku. NEVHAZUJTE KURVA NIC NA LED !! Plně chápu, že jste někdy vytočený, mám to stejný, ale ovládnu se. Poškozujete tím jen vlastní stranu. Přestože rozhodčí může být, a často je, sebevětší idiot, tak ničemu tím nepomůžete. Akorát klub pak vyfasuje za Vaší blbost flastr a není tu každej takovej, aby se pak přiznal a šel to zaplatit. Používejte hlavy k myšlení a nejen jako ucpávku krku, fanděte, pískejte, vyšpulte na něj holou riť.. co já vim.. ale na led NIC neházejte !
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:11 #39314

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
Teda tolik optimismu bych tady nečekal. Na Liberci bylo zjevné, že tak úplně naplno nehrají, sekačky budou mít dneska víc motivace.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:02 #39313

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Proti Liberci se ukázalo že to jde,když budem hrát tak jako třetí třetinu celej zápas a budem mít i to štěstíčko věřím že ty 3body uděláme... ono to přijde (s32) (s32)
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 10:51 #39312

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
A i kdyby nikdo nepřišel. K čemu ti je, že posílíš o hráče s angažmá do konce sezony, když hraješ o život? Takovej plejer z pravidla nemá až takovou motivaci, jako hráči, co jsou svázaní s klubem krví (čest výjimkám). A nás čekají takový zápasy. Potřebujeme hráče, co ví, za co se bijou.Potřebujeme ty, kteří za nás nebudou dejchat do poslední chvíle. Nepotřebujeme naplaveniny co si tu zarobí na jídlo a půjdou o dům dál, protože v dubnu konec a nazdar. Ti nám tyhle zápasy nevyhrajou. Bolka při sestupu budiž toho důkazem. Soupisku měli výrazně lepší než CV a co? Hráči jeli na půl plynu. To, že tam byly další vlivy nechme stranou.
Zápas s Libe ukázal, že přestože nejsme úplně v pohodě, umíme zahrát vyrovnanou partii s lídrem. Hokej jsme nezapomněli. Těm klukům to pomohlo a dneska HK porazíme, pokud zopakujeme stejný přístup jako v pátek. Nebojim se... jsem v klidu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 10:04 #39311

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
O Švýcarovi nic nevím, na někom se ale dělá... To můžu potvrdit ze schůzky... Vyjde to nebo ne, toť otázka... Kluci se musí hlavně všichni úplně uzdravit, zkonsolidovat síly a chytit rytmus, který nás povede hlavně k bodům... Po schůzce s Kyslíkem rozumím o dost věcem zase více a možnost pochopit dostane "každý". Zrovna o tom chystám článek.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 09:57 #39309

Avatar uživatele gazi44
  • gazi44
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 739
Jaký Švýcar má přijít ? Nebo jen zase JPP ? jako klidně bych nechal kádr stejný protoze kluci vyhráli titul a je to parta srdcařů a oni tu baráž zvládnou. Narozdíl od Varů nebo Perníků kde jsou samý nekmenový hráči a nebo mladý kluci. Snad zkušenost z loňské sezóny nám pomůže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 08:32 #39308

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Kurde stejne mu tu chybi od patecniho zapasu jedna vec. A to od Jurybijců, jeho pochvala....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 08:18 #39307

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Ad včera Most. Hokej v Mostě, to je prostě vždycky něco navíc. Z 0-4 na udělat vítězství 6-5, to je kumšt. Most si tedy body zasloužil. Líbil se mi, jak bojoval Vojta - včetně toho, když seřval hlavního rozhodčího jak malýho Jardu, když na něj neodpískali faul (s2) . Viděl jsem v prodloužení 3 na 3 a to je hodně zajímavá herní varianta. Co mě tedy překvapilo, jak v dresu Slavie skončil Hruška, Kašpařík, Bahenský, Krstev, Mikulík a jsou na ledě neviditelní... krom toho, když jdou na trestnou. Což byl včera případ Krsteva a Bahenskýho. Ti 2 Mostu zásadně pomohli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 02:24 #39306

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
No byl jsem dnes v Mostě příjemně překvapen. Výkonem, produktivitou a dobrým Řehořovo výkonem. Je znát návrat Alinče a to ještě nehrál Havlíček - snad není zraněný, možná se připravuje s Litvínovem na dnešní mač s Hradcem. Je strašná škoda, že takovéto výkony si kluci schovávaj proti soupeřům z první čtyřky a naopak nedokáží porážet týmy z konce tabulky - viz minulá porážka s Benátkami. No zítra mají kluci dohrávku s Přerovem, tak uvidíme, jak se jim zadaří. Případný tříbodový zisk by je přiblížil na dva body k předposlednímu Šumperku.
Jinak asi není co dodat k tomu, co zde již bylo napsáno o posilách. Bezhlavé nakupování k ničemu nevede. Bohužel, to co se mi jevilo jako dobrý tah - tedy příchod RD - se moc nepovedlo a nelze než souhlasit s Duchym, že jeho přínos je zatím minimální, ne-li nulový. Já vůči němu žádnou averzi necítím, ale s vyjímkou prvních dvou tří zápasů, kdy byl vidět a servíroval alespoň dobré nahrávky, poslední jeho výkony se ani nepřibližovali k tomu, aby hrál 1.lajnu. Pokud přihlédnu k tomu, že nyní to 2. a 3.lajně šlape, pak je možné ho zařadit pouze do 4.lajny a to je při jeho platu luxus, bez kterého se asi obejdeme.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 23:14 #39305

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
2masoni: Řehoř měl betony po Pavlu Francouzovy z loňské sezony jinak gratulace Mostu ke dvěma bodům snad my zejtra urvem tři z Hradcem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum