Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 31. led 2016 11:02 #39313

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Proti Liberci se ukázalo že to jde,když budem hrát tak jako třetí třetinu celej zápas a budem mít i to štěstíčko věřím že ty 3body uděláme... ono to přijde (s32) (s32)
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 10:51 #39312

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
A i kdyby nikdo nepřišel. K čemu ti je, že posílíš o hráče s angažmá do konce sezony, když hraješ o život? Takovej plejer z pravidla nemá až takovou motivaci, jako hráči, co jsou svázaní s klubem krví (čest výjimkám). A nás čekají takový zápasy. Potřebujeme hráče, co ví, za co se bijou.Potřebujeme ty, kteří za nás nebudou dejchat do poslední chvíle. Nepotřebujeme naplaveniny co si tu zarobí na jídlo a půjdou o dům dál, protože v dubnu konec a nazdar. Ti nám tyhle zápasy nevyhrajou. Bolka při sestupu budiž toho důkazem. Soupisku měli výrazně lepší než CV a co? Hráči jeli na půl plynu. To, že tam byly další vlivy nechme stranou.
Zápas s Libe ukázal, že přestože nejsme úplně v pohodě, umíme zahrát vyrovnanou partii s lídrem. Hokej jsme nezapomněli. Těm klukům to pomohlo a dneska HK porazíme, pokud zopakujeme stejný přístup jako v pátek. Nebojim se... jsem v klidu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 10:04 #39311

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
O Švýcarovi nic nevím, na někom se ale dělá... To můžu potvrdit ze schůzky... Vyjde to nebo ne, toť otázka... Kluci se musí hlavně všichni úplně uzdravit, zkonsolidovat síly a chytit rytmus, který nás povede hlavně k bodům... Po schůzce s Kyslíkem rozumím o dost věcem zase více a možnost pochopit dostane "každý". Zrovna o tom chystám článek.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 09:57 #39309

Avatar uživatele gazi44
  • gazi44
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 739
Jaký Švýcar má přijít ? Nebo jen zase JPP ? jako klidně bych nechal kádr stejný protoze kluci vyhráli titul a je to parta srdcařů a oni tu baráž zvládnou. Narozdíl od Varů nebo Perníků kde jsou samý nekmenový hráči a nebo mladý kluci. Snad zkušenost z loňské sezóny nám pomůže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 08:32 #39308

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Kurde stejne mu tu chybi od patecniho zapasu jedna vec. A to od Jurybijců, jeho pochvala....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 08:18 #39307

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
Ad včera Most. Hokej v Mostě, to je prostě vždycky něco navíc. Z 0-4 na udělat vítězství 6-5, to je kumšt. Most si tedy body zasloužil. Líbil se mi, jak bojoval Vojta - včetně toho, když seřval hlavního rozhodčího jak malýho Jardu, když na něj neodpískali faul (s2) . Viděl jsem v prodloužení 3 na 3 a to je hodně zajímavá herní varianta. Co mě tedy překvapilo, jak v dresu Slavie skončil Hruška, Kašpařík, Bahenský, Krstev, Mikulík a jsou na ledě neviditelní... krom toho, když jdou na trestnou. Což byl včera případ Krsteva a Bahenskýho. Ti 2 Mostu zásadně pomohli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 31. led 2016 02:24 #39306

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
No byl jsem dnes v Mostě příjemně překvapen. Výkonem, produktivitou a dobrým Řehořovo výkonem. Je znát návrat Alinče a to ještě nehrál Havlíček - snad není zraněný, možná se připravuje s Litvínovem na dnešní mač s Hradcem. Je strašná škoda, že takovéto výkony si kluci schovávaj proti soupeřům z první čtyřky a naopak nedokáží porážet týmy z konce tabulky - viz minulá porážka s Benátkami. No zítra mají kluci dohrávku s Přerovem, tak uvidíme, jak se jim zadaří. Případný tříbodový zisk by je přiblížil na dva body k předposlednímu Šumperku.
Jinak asi není co dodat k tomu, co zde již bylo napsáno o posilách. Bezhlavé nakupování k ničemu nevede. Bohužel, to co se mi jevilo jako dobrý tah - tedy příchod RD - se moc nepovedlo a nelze než souhlasit s Duchym, že jeho přínos je zatím minimální, ne-li nulový. Já vůči němu žádnou averzi necítím, ale s vyjímkou prvních dvou tří zápasů, kdy byl vidět a servíroval alespoň dobré nahrávky, poslední jeho výkony se ani nepřibližovali k tomu, aby hrál 1.lajnu. Pokud přihlédnu k tomu, že nyní to 2. a 3.lajně šlape, pak je možné ho zařadit pouze do 4.lajny a to je při jeho platu luxus, bez kterého se asi obejdeme.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 23:14 #39305

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
2masoni: Řehoř měl betony po Pavlu Francouzovy z loňské sezony jinak gratulace Mostu ke dvěma bodům snad my zejtra urvem tři z Hradcem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 22:17 #39304

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Včera dal Beran perníku gola a zítra nastoupí v jeho dresu to jsou paradoxy. Náš úhlavní sok posiluje a chystá další přesuny (s13)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 22:04 #39303

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Gratulace mostu k vyhre na slavii ....super hosi ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 21:07 #39302

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
Nevi nekdo neco vic o tom svycarovi co ma prijit ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 20:47 #39301

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Duchy: Zásah tam byl a vypadalo ,že ho nabral u mantinelu brutálně. Podle mě až zbytečně. Pokud mu komise nedá stopku tak bych se divil. Tyhle ty zákroky bývaly při play off. Třinci ted chybí 3 beci tak museli povolat Stehlíka. On sám už za zenitem a vyhozené jsou to prachy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 19:44 #39300

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
Most se fakt snaží ! 5:5 !
6:5 na nájezdy. Pak že nikde nejsou k mání střelci. (s3)
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 19:37 #39299

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Alexi: Ad Bary, netusim proc by mel dostat trest. Poustel jsem si to a Mara fakt asi nemůže za to, ze se Sykora sehnul. I rozhodci co na to koukal, mel ruku dole. Zase vyloučení na zaklade následků. A ze utocnici skacou u mantinelu hlavou napred a delaji podobne chujoviny, je jen a jen jejich blbost.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 19:27 #39298

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
Alexi: Most prohrává 3:5. To moc ke gratulacím není.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 19:24 #39297

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Stehlík posílil Třinec to jsou bomby. Včera ještě hrál v mezinárodní soutěži a dnes je zpět (s2). Podle mě krok zpět ze strany Třince. Zítra přijde pro Marka Baránka asi tvrdý trest. I když mu to nepřeji. Gratuluji Mostu a jsem štastnej

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 19:10 #39296

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
2masoni: No ještě minimálně dva přidat. Žádný nedostat. A ani by nemuseli být tak rychle po sobě.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 18:56 #39295

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
tak Most dal Slávce 3 góly za 72 vteřin! v brance je Řehy - střídal po 3. gólu Hanyho...
a Řehyho betony mi nějak připomínají PF33...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 18:35 #39294

Avatar uživatele Vlky
  • Vlky
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • My jsme HC Verva Litvínov
  • Příspěvky: 960
veverka: Já to myslel spíš tak, že jsou tu jedinci, kteří jsou prostě naštvaní. Ale pak jsou tu tací, co jsou profirejpalové a někdy mi i přijde, že mají z toho i radost. Pořád by jen kupovali posili, ale přece i Evžen z hospody U Kotěhůlků musí vidět, že tým musí mít nějakou koncepci, že si Kyslík ty peníze netiskne. Že posila musí do kabiny zapadnout i lidsky, nejenom herně. Že to prostě někdy nejde, i když člověk dře jako kůň. Někdy do toho plácne a je to gól přes celý. Tak to hold ve sportu chodí. Ale když vyhrajeme, tak tu někteří básní, když pukneme, tak do nich kopou jak do mrtvol...
Litvínov <3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. led 2016 17:47 #39293

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Umřel doktor Pavel Svaton a čest jeho památce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum