Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 01. úno 2016 12:05 #39452

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Jan Hron: To je věc názoru.Asi mi byl Pavel až příliš blízký,víc než většině z Vás,protože jste mladší generace a Pavla jste tolik nezažili. Ale,proboha,co je na mém příspěvku kontroverzní ? Já se tak snažil být opatrný,abych se nikoho nedotkl...naopak - poděkoval jsem Aleximu a Fanoušovi...co je na tom špatného ? (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 12:02 #39451

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Duchy : Jo,byl jsem tam ! V OC Nisa nakupovat,v Globusu spíš kvůli myčce aut.Mají tam takovou kontinuální - tunel,kterým prochází několik aut současně,jedno se namáčí,druhé se šamponuje,třetí myje a čtvrté suší. (s1) Měl ses přihlásit.Rád bych si s Tebou popovídal.Bez ironie. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:56 #39450

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Suk: Jsem rád, že opravdu žiješ.... Apropo nebrouzdal jsi v patek v OC Nisa a pak hnedka v Glóbusu?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:54 #39449

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
Jan Hron: viděl i jsem na něho mával...seděl na Východě asi 6 řada - před půlkou, bubnoval co to šlo a po zápase se tvářil černožlutě blaženě (s1)
Jinak za včerejší výkon optimismus v mém srdci--- věřím, že se baráži vyhneme

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:52 #39448

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
gejza007: Snad ho po zápase od toho automatu odtrhli. (s3)
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:37 #39447

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
Jan Hron: Jo, existuje!!! Čekal jsem za ním u automatu na pití, kterej mu nenápadně naznačoval, že jeho žetony do nákupního košíku, jako peníze brát nebude!!! (s2) Po chvíli jsem to vzdal, protože začínala 3 tř. (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:20 #39446

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
doktor: Nuny existuje ? Skvělá zpráva ! (s2)
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:18 #39445

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
Naposledy jsem na živo viděl Chezu po Mikuláši s Vitkama ( vyhrali jsme 3:1) a tak můžu porovnávat .. i tehdy to byl bojovný výkon, ale včera to bylo i o kvalitě.. zejména první útok s příchodem uzdraveného Viktora se velmi zvedl ( Ferry ) a sám Viktor byl podle mne nejlepší hráč na ledě . Ale druhá lajna bojovnosti (Tráva) a dynamičnosti (Rosťa)a a šikovnosti (Robin) byla stejně nebezpečná. Byl jsem zvědavý na mladého Albiho..určitě talent má, je neskutečně rychlý, jen někdy trochu zbrklej, ale vedle Piroše to může být užitečná škola..hlavně aby měl dostatečněj čas na ledě. A pro úplnost Petrásek se mi moc líbil.. hlavně oplýval jistotou, což někdy Janus ani náhodou. Z obránů výborný Frolo--.bude brzy miláček publika ? (s4) , dáel velmi dobře Pavlík i Pavelka, jen Kubát asi opravdu nemá natrénováno-. nestíhá a pomáhá si fauly.. A propos viděl jsen Nunoho s bubnem, moc si to užíval, takže existuje (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 11:14 #39444

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Pryč
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
fanouš: Čus. Jsem přesvědčen, že je to stejné jako u nás. Pardubice rozhodně neměli problém s gólmany - oba jak Maxwell tak Kristan chytali slušně, ale když se týmu nedaří, vždy směřuje největší kritika na gólmany a trenéry. Navíc Kristan toho letos moc neodchytal a tak je pro něj výměna do Chomutova, kde bude jednička, vcelku logickým krokem. Nevím, zda to bylo jeho přání, ale Pardubice jeho výměnou za dost marného Kopřivu spíše prodělali a pokud by se jim Maxwell zranil (což mu rozhodně nepřeji), budou mít za tou jejich obranou dost velký problém.
Jinak je škoda, že Most včera v dohrávce nedokázal bodovat s Přerovem. Paradoxně teď v mostecké kleci máme tři chomutovské gólmany - Hanuljaka, Řehoře a Moučka (ten je teda z Kadaně). Doufám, že se Horák v Grenoblu chytne.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 10:53 #39443

Avatar uživatele Halačka
  • Halačka
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1435
Unihoc10: Já bych už nechal posily posilama :-). Jednu máme...

Tahle naše sestava má na to ligu udržet !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 10:51 #39442

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
Suk: Dobrý den, pane Suku. První příspěvek a hned kontroverzní. Nedomnívám se, že je jakousi základní slušností vyjadřovat soustrast pozůstalým na tomto fóru. Rozhodně není pravda, že bych se nad úmrtím důležitého člena našeho týmu nepozastavil, pouze jsem neměl potřebu o tom psát na stránky fanklubu.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 10:42 #39441

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Tak prý jsem dostal milost a smím zde něco napsat.Nebojte se.Nebude se to vůbec týkat hráčů,trenérů,vedení,ani fandů. Chci tady jen projevit opravdu upřímnou soustrast přátelům a příbuzným MUDr Pavla Svatoně. Pro upřesnění - bydleli jsme nějakých 25 let na stejné ulici,chodili jsme spolu do stejné ZDŠ,hráli jsme spolu hokej za Horní Lom,on mě přitáhl (jen jako amatéra) na tenis a párkrát i na basket,kteréžto sporty hrál víc než dobře,stejně jako mnoho dalších sportů.Vzhledem k našemu přátelství od dětství do posledního jeho dne jsem měl to štěstí,že mi mnohokrát pomohl i jako lékař.Mou dceru možná zachránil od trvalé invalidity.Připomínám těm,kteří ho moc nepamatují,že byl dlouhá léta "asistentem" hlavního lékaře Chezy Litvínov,MUDr Ellyjiwa,po jehož smrti převzal jak jeho funkci PRIMÁŘE ortopedie v mostecké nemocnici tak i funkci "hlavního doktora" hokejového klubu.Nechci se mýlit,ale byl jím zhruba 20 let. Proto mě mírně rozesmutnila reakce vás,fandů,kteří jste se nad jeho úmrtím ani nepozastavili.S VÝJIMKOU ALEXIHO A FANOUŠE. Díky Vám dvěma za Vaši základní slušnost !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 10:26 #39440

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Tak vcera krasa nevidane vyhra gratuluju.....mistri (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 09:22 #39439

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Halačka: A Vítky mají Bartošáka...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 09:15 #39438

Avatar uživatele Halačka
  • Halačka
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1435
Zdarec Ropáci, mám z toho verejška radost, i když musím říctm že jsem byl skoro přesvědčený po pátku, že to už konečně vyjde (s32) . Škoda, že kolem nás to taky bodovalo, ale výsledek i hra je důležitej i pro další zápasy, pro sebevědomí min. Jinak už v ten pátek mi připadli s Viktorem živější, aktivnější...

Boha, kéž by to vydrželo chvíli, každej bod bude potřeba (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 09:15 #39437

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
MMM: Někdy to tu vylejzá až později, ale ani nevím jestli bych teď do to nějak chtěl zasahovat, otázkou je jestli takhle dobře nezačli hrát jen proto, aby je klub nevyměnil. Pevně věřím, že ne!!! (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 08:47 #39436

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2252
gejza007: Zajímalo by mě,jestli se u nás něco povedlo.. asi ne,to už by tu něco bylo..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 08:23 #39435

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
Hokejisty Hradce Králové posílil útočník Tomáš Mertl, který se do Mountfieldu vrací do konce této sezóny z Medveščaku Záhřeb z KHL.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 08:22 #39434

Avatar uživatele ercexeter
  • ercexeter
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 241
Včerejšek měl jednu zásadní chybu, a to, že to nebylo třeba 12. ale už 42. kolo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. úno 2016 07:19 #39433

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Alexi: Čus...
Já jsem góly Kristana neviděl,nemůžu k tomu nic říkat...Nevím jak mu v Pardubkách zamotali gólmanskou hlavu,která by se tedy měla možná v CV čistit,ale gólman to není špatnej(nebo alespoň nebyl špatnej...).Ono strašně moc záleží,jak před ním hrají,jak mu hráči pomáhají...Pokud ne,mohli by tam v bráně být dva Kristanové...Ale tohle my tady už přece dobře známe...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum