Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 26. lis 2014 08:34 #15325

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Jirik07: Skoda, strasna skoda ... Poctivy defenzivni obrance by se nam sakra hodil ... Ale budme realiste, ten budget je uz asi i tak hodne nasponovany.. Preju mu hodne stesti, tedy krome zapasu s nami (s4) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 08:30 #15324

Avatar uživatele Jirik07
  • Jirik07
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • CHEZA!!!
  • Příspěvky: 36
Ano je to tak. Vláďa podepsal Spartě už včera podvečer. V pátek by tu měl i hrát. Ofiko to vyjde nejspíš dnes...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 08:09 #15321

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
fanouš: Vynikající názor ! Kluci,stačí si přece vzpomenout jen na duben TOHOTO ROKU !!! Byli bychom rádi,kdyby skoro stejný tým(kolik máme posil ?) tehdy uhrál DESÁTÉ MÍSTO ?! A věřte mi,jako člověku,který Litvínovu fandí desetiletí až z Liberce,že pohled na naši hru "tehdy" a dnes je něco naprosto nesrovnatelného.Dnes se málokdo uchýlí k nějakému zmatkování,zoufalství,vyhazování puku přes celé hřiště.Dnes se už kluci snaží hrát konstruktivně,sebevědomě a systematicky.Pohled na hru Vervy je prostě úchvatný ve srovnání s tím,co bylo donedávna. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 08:03 #15320

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
veverka: (s16) správné rozhodnutí.A autor těchto "moudrostí" by si měl dát pozor,aby ho někdo nezažaloval za křivé obvinění a on tu svou "pravdu" musel dokázat u soudu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 07:47 #15319

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Travis: Vezmu to z jiné stránky ačkoliv k tomu nemám žádném informace. Třeba nám Sparta za Emana dala tabulku, ktera nemusí byt mala-reprezentant bla bla bla a tu tabulku da Kubovi jako kapesne do konce sezony. I když Eman se vyjadril, že jednou by se vrátil a trénoval s klukama v létě - nevím jestli s juniorkou nebo Ackem to ví určo Fanous
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 07:44 #15318

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Chemik11: Liberečáci jsou nejstrašnější pokrytci a exhibicionisté Evropy a přilehlých galaxií.Když jsem se tam v r.1979 přistěhoval,okamžitě mě verbovali do SČSP,ale titíž lidé v Listopadu na náměstí cinkali klíči a řvali : Konec vlády jedné strany ! Na Mostecku jsem jako bezpartijní směl dělat vedoucí funkci,nemusel jsem chodit na VÚML ale v Liberci mě dusili rok co rok a když jsem tam nechodil,hrozili mi vyhazovem z práce.Na Mostecku to ani nebylo moc horké s účastí na 1.máje.V Liberci mě okamžitě zařadili do svého "kroužku" ,který při každém výročí (1.máj,9.květen,VŘSR atd) chodil klást věnce k památníčkům komunistické éry.Po roce 1989 bys tady nenašel jediného stoupence KSČ. Toť vše - Liberec je město s minimem lidí ,kteří "mají dobrou paměť."

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 07:26 #15317

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Travis: šetří šetří a třeba má ušetřeno (s3) ...viděl jste teď někdo Emu hrát??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 07:25 #15316

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
veverka: Ty bláho, to mi řekni kde by vzal Kyslík dukáty na dalšího takového borce... Že by Poláci rozbili prasátko a vsadili letos vše na jednu kartu? (s32) (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 07:23 #15315

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
pavelpe: Jo jo,právě jsem to dočet a chtěl jsem taky to sem dát...Tury se s ničím párat nemusí,má firmu a je za vodou...Chce to aby se ledy hnuly...Chci s ním mluvit,protože za to že se ozval jako první je to na (s16) (s20) ...A že mezi samotnejma rozhodčíma to vře se v zákulisí ví dlouho...Teď to ještě na veřejnost šoupnout a hlavně to vyřešit:::HALAS VEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 06:22 #15314

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
O návratu Emingera jsem slyšel. Ale říkali mi, že jsme s ním jednali my a měl by se vrátit k nám... No jsem zvědavej na to rozuzleníů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:47 #15313

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
chezak10: A kde si to našel, že jde do Sparty?

Mostecký rozhodčí Turčan se naváží do Halase

Velice zajímavý článek, poukazuje na (ne)práci imbecila Halase, doporučuji si přečíst.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:46 #15312

Avatar uživatele chemizator
  • chemizator
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 215
Každý bod z venku beru, ale dnes velká škoda, že nejsou 3! Každopádně jak jsem už psal je potřeba, aby trenéři zapracovali na psychice hráčů, na motivaci a soustředění. V P-O by se nám to mohlo vymstít. Jinak hra poměrně pěkná. Snad se obrana zlepší až se vyprázdní marodka. Každopádně bych se nebál začít experimentovat na nájezdy. Taky potřebná disciplina pro P-O a kdy jindy si vyzkoušet hráče než v základní části, že? Dnes zkusili trenéři Pavlíka. Nedal, ale vymyslel toho o dost více než Viky. Vikyho ty pentle vyloženě nebaví a nejdou mu. Nezvládl by ji teď lépe třeba Šrámek, Martynek nebo Kubát? (s3)
Jinak už se těším na pátek na Kubovo comeback. Snad mu přichystáme vítězný návrat a vřelé přivítání. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:16 #15311

Avatar uživatele chezak10
  • chezak10
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
Unihoc10: Přesně tak, uvidíme jestli bude výjimkou a chytne se tam, přeju mu to (s1) Já bych tak jednoznačnej nebyl s tím rozhodováním, pochybuju, že by se nám podařilo Kubu udržet dýl jak do konce sezóny a perspektivních obránců není nikdy dost (s3) No tak uvidíme (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:11 #15310

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
chezak10: Pokud je to tedy nakonec opravdu Sparta, tak pánbůh ho ochraňuj, ropákům se tam vyloženě daří (s2) Pokud bych se já měl rozhodovat koho z těch dvou, tak naprosto jednoznačně říkám #88. Ale nezdá se mi to čéče, mám trochu jiný informace. Nicméně pokud to tak opravdu dopadne, budu mu krom zápasů s Chezou přát úspěch, je to přeci ropák (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:00 #15309

Avatar uživatele chezak10
  • chezak10
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
Unihoc10: No bohužel do Sparty.. Tady by se nám myslím dost hodil ;) Měl by teda hrát už v pátek, ale třeba nastoupí za Spartu až v dalším zápase, to není uplně jistý :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:55 #15308

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
chezak10: Kde si na to přišel? Slyšel jsem, že je ve Finsku nespokojený a uvažuje o návratu, ale ne do Sparty...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:49 #15307

Avatar uživatele chezak10
  • chezak10
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
My v pátek s Kubou a Sparta s našim odchovancem Emingerem (s13)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:11 #15306

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Vidíš, vypouštíme určité pasáže a přesto jsme 2. s 50 body. Já nevim no, ve druhý třetině jsme začali výborně, do ničeho Liberec nepustili, zvýšili vedení a dál hráli dobře a snažili jsme se hrát aktivně a Liberec z jednoho takovýho protiútoku, prakticky z ničeho nic dali první gól a pak z další přesné střely vyrovnali, opět defakto z ničeho nic. Zas nejde soupeře nepustit vůbec k ničemu. Dnes však byla smůla, že soupeř těch pár šancí využil. Francík tam neměl těžší zákrok. Jo za chybu bych považoval to vyrovnání na 3:3, to jsme hrubě podcenili, to bylo asi z takový pohody, jsme 1. a vedeme a on jede sám do tří, nic se nemůže stát. No a stalo se no. Věřím, že v playoff už bychom si takový gól nenechali dát a že bychom hráli koncentrovaně až do konce. Teď jsme si tohle mohli dovolit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:05 #15305

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Chemik11: Nevím, neviděl jsem, že by si tu někdo stěžoval na počet bodů. Ta situace je zcela odlišná, podceňujeme koncovky zápasů nebo pasáže hry, kdy vedeme. A to hrubě podceňujeme. Při dnešním postavení v tabulce je nepodstatné, zda z Liberce vezeme 1 nebo 3 body. Spíše jde o to, že neudržíme koncentraci po celý zápas a to je základ úspěchu v play of.
To nebyli jen zápasy, kdy jsme o gól vyhráli nebo prohráli, to bylo doma se Zlínem, kdy naši beci připravili o čisté konto Francouze, podobné to bylo doma s Mladou Boleslaví. A ty zápasy se v poslední době množí. někdy si připadám, že jsme takoví Jánošíci - bohatým berem a chudým rozdáváme. Takové hadrníky bychom měli porážet. Protože teď přijde Sparta, pak Pardubice a můžeme jít pod deku.
2x Slávia, 2x Liberec, 2x Zlín, 2x Boleslav, to je namátkou 8 zápasů, kde jsme prostě určité části hry (v případě Liberce u nás a na Slávii se jednalo o téměř celý zápas) nechci říkat vypustili, ale minimálně jsme k nim přistoupili velice laxně. A to není zraněními nebo špatnou formou, to je jen a jen přístupen k dané fázi zápasu. To se nemůže stávat tak často, jak tu někdo psal, je potřeba se z toho hodně rychle poučit. Říkáme si tady neustále, že jsme ještě jen v půli sezóny, ale čím je mužstvo úspěšnější v základní části, tím větší sebevědomí má v play of.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:39 #15304

Avatar uživatele Martin
  • Martin
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 83
Ach jo, moc mě mrzí to zranění Lukyho.. Když se podíváte na statistiky, tak se pořád drží vysoko a ztrácí dva body na čelo.:-) S jeho formou mohl letos vyhrát celou kanadu... Vím, že se na osobní statistiky nehraje a i Franta by byl radši pro úspěch celého týmu, než pro svůj úspěch v bodování, ale moc bych mu to přál a sám by si to hodně zasloužil.. :-) Kdo ví, třeba ho vyhraje i tak :-) (s20) (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: