Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:45 #15175

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
AlcoholBased: Zajímavý,kdo chce psa bít,hůl si vždy najde.Halas je dobytek,stejně jako Řezníček,Holý a spol.Prostě se nehodil do krámu,to je vše (s11) Jsem zvědav,co všechno ještě vypluje na povrch,když to Kyslík tak rozbouřil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:30 #15174

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Tak odchod Mináře nakonec z donucení Halase?!? (s11)

isport.blesk.cz/cl...
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:16 #15173

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
PANENKA: Perfektnín příspěvek.Jako bych ho napsal sám. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:14 #15172

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Shrbeny: V sedmdesátých letech jsem měl přítelkyni,která pracovala m.j. s paní Shrbenou.Bylo by jí asi 65-70 let,bydlela v Mostě a dělala v jedné MŠ.Není to nějaká Tvoje příbuzná ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:11 #15171

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
muklik: Takže také máš "rád" tu Synerbandu ? To bys měl u mě obrovské plus a obdiivuju Tě,že se odvážíš fandit mezi těmi fanatiky. Mně na libereckém hokeji nevadí většina hráčů,naopak-mám sympatie k mnoha z nich.Mně vadí to podhoubí,Syner,ale i další persony.A přitom mám ve vedení týmu dva velké kamarády,ale oni se řídí asi heslem - Koho chleba jíš,toho píseň zpívej. Tak ať nám to večer zase jednou vyjde !!! (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 08:08 #15170

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
ptakulin: Honzo,nevím jak to dopadne,nicméně se o to zítra v práci pokusím a dám vědět (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 07:26 #15169

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
Dámy a pánové,
přináším krátkou zprávu z vlaku do Bohumína, aby mi cesta utekla a hlavně, abych to rozjel...

Zpráva o tiskové konferenci ohledně nastoupení J. Petružálka do našeho áčka už proběhla. Je jen otázkou, kdy se to stane... Variantou A je páteční duel se Spartou... Poprvé na led s klukama půjde nejspíš ve čtvrtek (ve středu se vrací z Ruska), uvidí on i trenéři, jak to půjde... Mám pro vás jedno info, které musím zveřejnit dopředu, abych mohl psát dále. Sklenda Kubovi bez váhání uvolnil svoje číslo a je tedy jisté, že bude naskakovat na led s číslem 88. Co my můžeme přichystat?

Společně s Duchym řeším, kdy a jak spustit výzvu na choreo (je to narychlo), klidně ho nachystám sám v pátek ráno než pojedu do arbeitu, ale prosím každého z vás, kdo má možnost vytisknout na A4 číslo 88 - čím větší bude, tím lepší, a před duelem se Spartou ho donést do Nudle. Moje představa je taková, že se nám povede tímto číslem zaplavit nejen jih, ale celý zimák... doplníme o velkoformát na jihu s nápisem... budeme se věnovat jen vítání, žádné věci okolo... Kuba sám si to nepřeje a já mu chci ze srdce popřát, co nejvíc bodů a to, aby se po návratu mohl podílet na plnění našeho velkého snu mírou nejvrchovatější....

O distribuci samotných čísel po zimáku vydám ještě jednu zprávu - i o tom, kdy by měly zimák zaplavit... Viděl bych to před samotným zápasem, ale třeba budete mít názor nepatrně jiný...

Pro účely možnosti tisku /namalování/ čísel 88 bude zřízena samostatná sekce fora... Prosím, napište jen, kdo z vás může pomoci...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 01:22 #15168

Avatar uživatele Michal2
  • Michal2
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 60
Žádný zápas nebalíme, přesvědčuje litvínovský kapitán Michal Trávníček. www.severoceskyden...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 00:30 #15167

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
Pokutu 10000 sem čekal.Ač v tomto procesu Mílovi fandím (stejně jako zde většina), bylo předem jasné co bude následovat.I když to Míla řekl vcelku slušně, tak pořád slova jako ...to co sem tady dnes viděl, je nehoráznost atd. směřují právě k rozhodčím a Pepíček to samozřejmě použije jako vyjádření se na výkon rozhodčích v den zápasu.Navíc stejně jako tlačíme my, tlačí na Pepíčka i Zlín a bohužel ty slova hrajou proti nám.Pro Mílu palec nahoru (s20) , že i když ví, že neuspěje, tak jim dá alespon pořádně pokouřit a nenechá to jen tak vyšumět.
Stejný respekt má u mě Kyslík (s20) a sem rád, že míří stejným směrem jako sem tu psal.Pokud chceš omluvu, tak jedině za omluvu a Ty první, protože jako prvotní byl Tvůj hodně mizerný výkon, který ovlivnil výsledek zápasu.Víc mě, ale vytáčí, že Halas začne radit Polákovi, aby si to nenechal líbit a napsaný dopis Polákem je vlastně jeho práce.Místo, aby se staral o nekompromisní potrestání Poláka, tak mu radí nějaký dopísek a ve finále mu jako odměnu dá ještě nejmenší trest 1 zápas a největší trest dá rozhodčím na čáře, za co do ted nechápu (s14) ?
Jinak včera ubojované, ale paráda (s20) .Už si pomalu začínám zvykat, už desátá výhra o gól (s15) (s16) .Opět nám hodně pomohly přesilovky (s16) .První gól dělá vždy psychiku a pokud ho dá tým, kterému se nedaří a ještě venku, je z toho právě to co sme viděli.
Nemám ted moc čas, ale pokusím se dát dohromady tu petici.Původně sem zamýšlel jen na Halase, ale čím dál víc mě přesvědčuje fakt, že tam patří celá již dříve zminovaná čtveřice.Pokud mi někdo bude psát, že nemá videozáznam, když je toho plný internet a zakončí to slovem neřešeno, nemá dle mého ve funkci co dělat.Jen doufám, že nenapíše to samé u kauzy Dlouhý ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:35 #15166

Avatar uživatele Shrbeny
  • Shrbeny
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 21
muklik: Tak to budem min už tři. Jsem též Liberecká naplavenina, původem ze severu, a tím pádem odchovaná a vyrostlá na Cheze. Zmar

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:18 #15165

Avatar uživatele ..kulhynka..
  • ..kulhynka..
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Organizátor výjezdů
  • Příspěvky: 320
Mogul71: Jupííí, to se mám aspoň na co těšit. :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:09 #15164

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
..kulhynka..: No, tak ti ho tedy vezmu, co se dá dělat (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:09 #15163

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 716
Suk: Neboj, minimálně jedna výjimka se mezi Liberečáky najde. Já (s1) Ač obycatel Liberce, určitě ti spílat nebudu. Do Litvínovského kotle se sice nechystám, ale provokativně budu sedět vedle toho Libereckého a doufám, že je mnohokrát naseru euforickým výkřikem "goool" (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:03 #15162

Avatar uživatele ..kulhynka..
  • ..kulhynka..
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Organizátor výjezdů
  • Příspěvky: 320
Mogul71: To bys chtěl asi moc, ale mám takový dojem, že mi na zítra můžeš vzít beránka. (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 22:00 #15161

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Unihoc10: Chci, aby bus byl plný, ale v tomto směru jsem skeptický. (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 21:48 #15160

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
V autobuse na výjezd do Liberce zbývá ještě pár volných míst, je škoda, aby se tato místa neobsadila, proto byla možnost přihlášení prodloužena do zítřejší desáté hodiny dopolední. Klukům se daří, hrají hezký hokej a jsou první v tabulce, pojeďte jim společně s námi pomoci a i takto jim poděkovat za jejich letošní výkony!! Přihlásit se můžete zde. www.ropaciontour.c...

Suk: (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 21:02 #15157

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
A je to tam !!! Díky,kamaráde ! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 20:54 #15156

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Unihoc10: Díky ! Zkusím to ještě jednou. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 20:51 #15155

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Suk: No když vstoupíš na tu stránku, tak klikni na záložku "Informace profilu" tam to vyplníš (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. lis 2014 20:49 #15154

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Mogul71: Tomu říkám VÝZVA !!! Kluci,pamatujte,že vždycky platilo,že Poturčenec horší Turka. (s2) Já budu zítra tak fandit,že mně bude nenávidět celý Liberec. (s20)
(s20) Ještě,abychom ty zvířátka pokořili !!! (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: