Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 21. kvě 2016 09:04 #45408

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
coachchallenge - mohl by mi prosím někdo ze zdejších diskutérů vysvětlit tento pojem. Ještě jsem to nikdy neslyšel a nic mi to neříká (s5)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. kvě 2016 08:51 #45407

Avatar uživatele Lloyd_Pelletier
  • Lloyd_Pelletier
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 209
Ad Corsi...Icetime se projeví v těch maximálních hodnotách, ale tam jde asi spíš o ten poměr střel na branku soupeře / střel na naši branku při účasti toho kterýho hráče na ledě. Tam byl nejlepší Birner (71,1%) a nejhorší Zohorna (49,7%). Mně tam spíš chybí zohlednění toho, proti komu ti hráči během zápasu nejvíc nastupujou...ale jinak zajímavej pomocnej ukazatel. Vyplývá z něj, že nejvíc soupeře přehrával (resp.přestřílel) druhej útok a obranná dvojice Kempný Kundrátek, což bylo možná vidět i bez statistik (s4) Zajímavý je, že když jsem si tam zadal jen zápasy proti nejsilnějším týmům (RUS,SWE,USA), byly ty výsledky dost podobný. Zase nejlepší Birner (68,8%) a nejhorší Kolář (41,3%) a Zohorna (42,5%).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. kvě 2016 06:56 #45406

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
p.reichl: Možná máš pravdu. Já jsem psal, že já její smysl nechápu. Proto nejsem trenérem, ale jen plácalem na fóru. Přečetl jsem si to vysvětlení, co tam psali pod tou statistikou a to mi prostě smysl nedává. Dávalo, kdyby tam byl zohledněn icetime. Jestliže je Jarůšek na ledě 10 minut a Kempný 21, pak už z logiky věci musí být Kempný na ledě při daleko větším počtu všech střel - zblokovaných, vystřelených vedle či na branku.
Mě třeba by zajímala statistika, kolikrát hráč za zápas nedodržel postavení, kolikrát se odchýlil od herního systému, kolikrát nebyl na místě, kde být měl a podobně. To by mi jako laikovi řeklo, který hráč dodržuje taktiku, který hráč má nejlepší intuici pro výběr místa, popřípadě který hráč má nejlepší předvídavost.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 23:58 #45405

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
pavelpe: Tak co ja vim, ja nejsem trener, jen jsem cetl, ze tyhle moderni statistiky ted vladnou (nejen) hokeji (vsude krome Colorada (s7) )

Tve postrehy maji vzdy neco do sebe, ted jsi ale asi trochu vedle. Zkus si o tom kdyztak neco vic zjistit a uvidis.
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 22:11 #45404

Avatar uživatele stejsky
  • stejsky
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Hokej je můj život. Cheza je můj vzduch !
  • Příspěvky: 98
Máte rádi hokej ? Hockey Arena je online hokejový manažer, ve kterém vedeš svůj vlastní tým, bojuješ s ním o postup do první ligy a zastupuješ svůj stát ve Světové lize. Máš šanci vyhrát volby, stát se reprezentačním trenérem a hrát se svým výběrem na mistrovstvích světa. Tvůj protihráč na rozdíl od běžných her není umělá inteligence počítače, ale tisíce dalších živých lidí z 50 států světa. Hra se snaží simulovat skutečný příběh hokejových sezón. Mužstva mohou postoupit a sestoupit, noví hráči přicházejí do mužstva z juniorských přípravek, hráči stárnou a s přibývajícím věkem se postupně snižují i jejich schopnosti.
A to nejdůležitější ! Hockey Arena je úplně zadarmo !

Nyní je nás nějakých cca 700 000 managerů ! Připoj se i ty a bav se hrou :-)
odkaz na hru- www.hockeyarena.ne...


S pozdravem chezak- HC Litvínov ! (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 21:25 #45403

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
já bych se toho 3 na 3 ani nebál, spíš to beru jako zpestření. Pořád totiž platí, že na rozhodnutí měly oba týmy 60 minut. Ale ten coachchallenge by se mi moc líbil...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 21:10 #45402

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
rs: To by taky stálo za úvahu.

NHL jsem letos nesledoval, jen výsledky, loni jsem se občas kouknul na Fandovi na zápas odpoledne (na záznam, výsledky jsem neznal, nekoukám na záznam hokeje, pokud znám výsledek zápasu), letos to nějak nestíhám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 21:01 #45401

Avatar uživatele rs
  • rs
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1503
Misto toho, aby do elh prijali treba coachchallenge, tak bezhlave prijmou 3na3 na mnohem vetsim kluzisti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 20:54 #45400

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Honza: Bůhví co si viděl,vždyť to už dávno spíš (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 20:39 #45399

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Chemik11: Taky jsem viděl pár prodloužení v NHL a taky musím říct, že je to fakt cvrkot, nahoru dolu z jedné strany na druhou. Dva na jednoho se okamžitě obratí ve dva na jednoho na druhou stranu.... (s20)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 20:34 #45398

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
2masoni: Nezbývá než souhlasit. Vidíš, ještě tě "dokopu" k dlouhým rozborům. (s3)

To p.reichl: Myslím, že zrovna tahle statistika je naprosto, ale naprosto k ho.nu. Upřímně absolutně nechápu její smysl.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 20:33 #45397

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Chemik11: To co napsal Unihoc sedí jak prdel na hrnci. Je to jedno z nejlepších rozhodnutí vedení NHL za poslední roky a přispělo k atraktivitě daleko více než prodloužení třetin. Neznám přesné statistiky na konci, ale průběžně po polovině základu +- bylo o 55% více zápasů rozhodnuto v prodloužení a ne na nájezdy. Přijde mi to daleko spravedlivější a pokud budeš mít možnost se na to podívat, vřele doporučuji. Musíš si ale počkat na novou sezónu, v play off se hraje 5 na 5 do rozhodnutí.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 18:06 #45396

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Chemik11: 3na3 je náhodou pecka pro oko diváka, neustále nahoru dolu a šikovní hráči mají hned více prostoru, v NHL je na to radost koukat, uvidíme jak v naší lize, kde je větší hřiště a fyzička hráčů asi taky trochu někde jinde...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 16:50 #45395

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
hokej.idnes.cz/nhl...

No to jsem na to zvědavej. Moc si to neumim představit, NHL jsem letos nesledoval, tak nevim, ale 3 na 3 se mi zdá blbý, vždyť si to neni pomalu s kým dát, vždy někdo musí být vzadu ne? Spíš bych dal prodloužení 5 na 5 na 10, nebo klidně 20 minut a pak nájezdy na 5 sérií (to i v základní části). Ale budiž.

Pořád se mění pravidla, už se v tom pomalu začínám ztrácet. Každý rok nějaká novinka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 13:57 #45394

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
pavelpe:

pavelpe napsal: Asi jo. A jak se tobě líbil projev nároďáku?

UFFF. kolego, co napsat. opravdu se těžko hodnotí, pokud na tyto stránky přispíváš ty. jednoznačně s tebou souhlasím. prostě pokud se nestřílí z první, pak je to (notabene v mezinárodním hokeji) téměř bez šance na úspěch. gólman a protihráči dostanou spoustu času se na tu střelu připravit. po letech, kdy se na střídačce střídal Růžička a "tendruhej" jsem viděl hokej, kterej mě bavil. fakt. viděl jsem kluky, který to bavilo. ukázalo se, že NHL (a JJ68) není v nároďáku nenahraditelná složka. co se mi úplně nelíbilo - beci málo stříleli - hlavně v přesilovkách. a když už vystřelili, tak to byla rána, kterou by asi chytil i průměrnej osmák (ne degu!) a ještě nevím, jestli zažazení Faksy bylo týmu prospěšný. ale to už je stejně jedno.
a co se gólmanů týče, pak si myslím, že pan Vůjtek to udělal jak nejlépe mohl. je dobře, že se kluci střídali. bohužel klidnější jsem byl, když v bráně byl DF38. paradoxně byl u obou "nevítězných" zápasů... PF33 určitě nezklamal, ale nebyl to on. na druhou stranu s ohledem na to, že velkou část sezony byl zraněnej, tak to bylo hodně dobrý! i Matěj asi bude spokojenej - byl u toho, zkusil si to.
tak asi tak...
jsem spokojenej. vlastně i s tím, že to včera ukončili - budu mít víc času. stačí, že jsem pořád někde s mlaďasem... (s5)

EDIT: původně jsem myslel, že nemám co dodat. na konec jsem vytvořil asi můj nejdelší příspěvek tady...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 12:22 #45393

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2187
Duchy: Tak určitě (s3).
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 11:44 #45392

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Jan Hron: A odpověděl si správně na otázku odledně nedělí? (s3)
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 11:36 #45391

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2187
Unihoc10: Vyplněno,jsem zvědav, jak se bude s výsledky pracovat.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 11:03 #45390

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Udělejte si chvilku času (s3) Snad výsledky alespoň k něčemu budou a nedopadne to jako s anketou na dřívější začátky zápasů... (s13)
docs.google.com/fo...

P.S. Kometa má další jméno...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. kvě 2016 10:58 #45389

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
p.reichl: (s2) Jo když chce člověk vidět černou málo černou, tak to pak dopadá podobně....

Jináč, dle písemného projevu, mi to pripominá Toníka. A velmi mne baví, jak se podepisuje pseudonymem a reje do MTVcka. Koloseu v ČR žije bohužel čistá 0.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum