Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 17. led 2015 15:11 #19537

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
2masoni: Zatím nejezdíme nikam, kluk to zatím nepotřeboval. Ale už vidím, že na některých detailech potřebuje zapracovat a zrovna Neratovice zvažuju (tedy pokud bude chtít synátor). Pár lidí od nás tam jezdí, viděl jsem neratovické kluky hrát, reference na Zavadila (a myslím i na Chabadu) jsou pozitivní, takže mi to zatím vychází celkem dobře. Ty tam jezdíš?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 15:05 #19536

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
fanouš: ps.2masoni,popiš nám prosím události na fotce č.1...díky (s3)
nevím, dostal to za čáru? (s4) a já bych mu to i přál. prostě malej adam je čert. o dva roky starší kluky si vodí jako (v počátkách) jaroušek kozu.
modeláře jsem dal jako příklad.
von ten problém právě funguje i opačně. kluk, kterej je v EL klubu a, jak píše muklík, v deseti letech nemá "výkonnost" by měl mít možnost odejít do "slabšího" klubu a tam hrát a trénovat. za tři roky by se třeba vrátil a byl by dobrej. nebo by pak hrál krajskej přebor (a co?). v tomhle systému si ale sedne na bidlo a za pár tejdnů ho to nebude bavit, vykašle se na to a půjde modelařit. a ten mateřeskej klub stejně nic nedostane! tak jakej to má smysl?
fanouši, to co popisuješ ty není modelářství. já myslel modelářství, který jsem dělal já. všechno ručně. dneska vemeš čtvrt mega a jdešlítat (jezdit) (s1)
muklíku: vy jezdíte do neratovic?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 15:03 #19535

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
pavelpe: Tak na klobásy budu jen se slinou v koutku smutně vzpomínat o 130 km dál u internetu (s6) Ale 2-3 body by můj zármutek zahnaly. Dík za pokec. Čau.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 15:01 #19534

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
muklik: V pohodě, hlavně ať jsou zítra klobásky obzvláště vypečené, dobrej hokej a tři body. A teď mě omluv, mám hlad, vařit se mi nechce, zajedu si do KFC.
Zatím čus.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:56 #19533

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
pavelpe: Pohled na výchovu dětí máme kupodivu asi podobný. Já to taky nedělám proto, že očekávám minimálně hvězdu NHL (na to jsem asi moc velký realista), ale prostě umožňuju klukovi dělat to, co ho baví. Jenže hokej je tak specifický, že když ho chce dítě dělat déle, než jen do páté třídy, tak pro to musí něco udělat a ne se jen zúčastňovat, protože by ho brzy vyrazili. Tak se věci mají.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:53 #19532

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
marty69: Důležité je, že Okál má "svědomí čisté". Kdepak Bokroš ten "létající cirkus" nastartoval, 10 let se vezli na vlně, kdy jim to rozhodčí permanentně žrali a teď zas bude trvat 10 let, než je to někdo odnaučí. Gottwaldov - das ist hrůza!
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:49 #19531

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
muklik: Jo dobrá, už to neřeš, já jsem asi trochu jinde a mám na to trochu jinej pohled. Zažil jsem spoustu skvělých a spoustu hloupých lidí ve škole, LŠU i sportovních klubech. Kluky nemám, vím jen jak to chodilo v ženském hokeji a florbale, když to hrála holka a vím jak to chodilo na LŠU, když obě dcery dělaly tanec a ta starší navíc zpěv a klávesové nástroje. A ten rozdílnej pohled asi vyplývá i z toho, že pro mě to byla otázka rozvoje jejich osobnosti a nikdy jsem neměl ty ambice, abych měl doma mistryni světa nebo Lucii Bílou. A to nemyslím prosím hanlivě, aby mě zas někdo nezpolíčkoval.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:46 #19530

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2187
marty69: Klasika, všichni je máme rádi.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:24 #19529

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
fanouš: P.S. Fotka malého Adam č. 2 je fakt výborná (s2) Jak má ve výšce očí protihráčův rozkrok... Je to borec.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:22 #19528

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
To by nebylo jedno extraligové kolo, aby nebyl problém s létajícími ševci: isport.blesk.cz/cl...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:22 #19527

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1166
fanouš: Jj stačil . Něco sem ti poslal . Snad zaujme .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:20 #19526

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
pavelpe: Dobře, tak zapomeň na základní školy. Byl to blbý příklad. Ale bez dotací a sponzorů se neobejde snad žádný mládežnický sport, takže kromě fotbalu můžeš najít fungující protiklad prakticky všude.
A nemusí to být jen sport. Kamarádova třináctiletá dcera je sólovou zpěvačkou v jednom vyhlášeném dětském sboru. Platí sice příspěvky, ale sbor má své sponzory, dotace apod., holka dostává kromě sborového zpěvu i hodiny sólového zpěvu.
Myslíš, že až si ji jednou vytáhnou Bambini di Praga, že bude platit tabulkové odstupné?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:17 #19525

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
fanouš: Jo kámo, já už nemám s čím, ale můžu po vás vysílat airsoftové kuličky - ale nesmíte jet moc rychle. To víš tank je tank, tam turbo nefunguje. A kdyby soupeři dotahovali, mohu vypustit kouřovku, aby zabloudili. (s2)
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:16 #19524

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
kozel: Kozlíku,stačil jsi to si opsat??Já teď musím zmizet,když tak veverka nebo pták mají kontakt...klidně je o něj požádej prosím...čus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:15 #19523

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Hübl v Praze neuspěl

Doufám, že Viktor nemluví do větru a v neděli uvidíme opak toho, co na Spartě.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:15 #19522

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
pavelpe: Někdy to dáme dohromady...My budeme fuňět po zemi,ty nad náma v luftu... (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:13 #19521

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
fanouš: Žádná selanka to tady u nás není, ale zatím se to dá kočírovat. Trošku mě pravda štvou mezilidské vztahy, ale to v hokeji asi dřív nebo později přijde všude, protože všude se najde blb (případně i více blbů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:13 #19520

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1166
fanouš : Pošli mi prosím tvůj email na ropácký . Já ho tam pak hned vymažu . Něco ti pošlu . Možná tě to bude zajímat . Je to sice mimo mládež jak teď debatujete , ale snad nevadí . Jde o malou statistiku , kterou nemám na mojich stránkách . Jen soukromou .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:10 #19519

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
fanouš: Naši kluci už proti Adamovi a spol. (to nemyslím nijak hanlivě vůči jeho spoluhráčům) hráli, takže jsem ho viděl v akci a je to fakt drak. Pokud bude hlava v pořádku, tak by se mohl někam dostat, i když v tomhle věku těžko soudit. Držím mu palce.
Jinak s těmi penězi u dospělých jsem vycházel z toho, co psal Mára Černošek jako předseda hráčské asociace. Podrobnosti a nuance samozřejmě neznám., ale asi ne nadarmo se pouští do boje proti tabulkám v současné podobě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. led 2015 14:05 #19518

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
pavelpe: Není proč se omlouvat. Normálně slušně diskutujeme.
A to je právě možná u hokeje to specifické, že nemůžeš dítě nechat růst jako dříví v lese. Pokud chceš, aby se mu věnovalo dlouhodobě (třeba alespoň do dorostu, nebo v lepším případě do junků), tak do toho musíš investovat, i přes to, že víš, že se tím asi živit nebude, protože síto je celkem hrubé a třeba tady u nás už začínají "vyřazovat" kluky už v deseti! A tabulky mnoha lidem brání, aby pak šoupli kluka, který sítem propadne, třeba do Lomnice, aby se hokeji dál věnovalo jako rekreační aktivitě.
Můj problém to zatím není, ale předpokládám, že i tahle situace jednou nastane a já bych byl celkem rád, kdyby kluk alespoň pubertu překlenul u hokeje třeba i ve Frýdlantu, protože nejhorší pro sportovce, který skončí, je, že má najednou moc volného času.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum