Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:25 #19642

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
2masoni: (s20) Naprosto se vším souhlasím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:23 #19641

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
MTV123: Nemáš pravdu.Kopal Karel. Nám,co jsme to viděli několikrát ze záznamu na netu,je to jasné.Akorát si myslím,že to pravdilo o VYHOZENÍ PUKU ZA SKLO by mělo platit jen v případě,že to je provedeno hokejkou.Hráč,který do LETÍCÍHO PUKU KOPNE,určitě nemá šanci puk usměrnit,puk není fotbalový míč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:19 #19640

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
gejza007: No jo. Přikrejval. Ale nepřikryl. A pokud tam nikdo nebyl na dorážku, pak je to pro zebru ještě horší. Měl na gólmana křiknout: "hraj". Jenže byl špatně postavenej a vůbec netušil, co se děje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:19 #19639

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Stery: Koukal jsem na to na internetu,takže si mohu dovolit objektivní hodnocení.Brankář měl ten puk "pod kontrolou cca 1,5 vteřiny a sudí se prostě upískli..Neznám přesně pravidla současná,ale před 10-15 lety by ten gól platil !!!!!!!!!!! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:09 #19638

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
2masoni: Ten dnešní mezi lapačkou a betonem v rozkleku, ale tady musel jít do rozkleku určitě, ten můj komentář byl ještě z pátku, kdy jsem mu u 1. gólu vyčítal ten předčasný rozklek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:07 #19637

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
2masoni: jestli mluvíš o tom neuznaným gólu, tak já bych to asi fouk taky. Puk spadl pod něj a golman ho evidentně přikrejval, sedím u toho. A to že si ho tam sám strčí nemohl tušit a ještě ke všemu tam nikdo dojel na dorážku. Ale nu což, stalo se a hlavně VYHRÁLO SE!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:01 #19636

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
Stery: Pod kontrolou ten puk neměl ani desetinu vteřiny. Ale to je, naštěstí, dneska jedno. Jinak to gólmanský řemeslo je takový specifický. Já si nemyslím, že při tom prvním gólu šel Francík brzo dolů. Šel tam dobře. Ale já stojím na severu, tak jsem ani pořádně neviděl, kudy mu to propadlo. Pod rukou?
A jak tu někdo psal, že Francí není bůh. S tím souhlasím. Je to gólmanskej polobůh!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:01 #19635

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Hořák říká, že první třetinu jsme byli horší a že jsme se zlepšili ve druhý, mě teda přišlo, že v první jsme byli jednoznačně lepší, po Jányho gólu jsme mohli klidně odkočit na 2:0, šancí bylo dost, ve druhý jsme byli spíš pod tlakem a to hlavně díky oslabením.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:58 #19634

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
teda to byl večer...
Hokej jako řemen a Verva jako křemen. Když nám dali na 1:2 tak naši tak kopli do vrtule, že Říhovi z toho hrůzou zbělel poslední tmavej vlas na hlavě.

Pro Honzu Hrona - aby se tu řešilo moje spodní prádlo v době když jsem na stadionu, to je teda jízda. (s1)
Ale rituál je rituál a vítězná sestava a oblečení se nemění. Ale trochu diskrétnosti bych prosil - už na mne vyzývavě mrkají někteří jedinci na stadionu a ukazují na můj rozkrok. (s2)

Pro Fanouše - to víš řádil jsem s bubnem a mezi údery uhryzával kukuřici - sousedka v úžasu valila oči na hokej a zapomínala kousat.
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:57 #19633

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
ota rakosnik: Za sevření puku od nás byli ještě vyloučeni Rosťa Martynek, teď v pátek na Spartě a ještě jednou to Chaloupka se Sklendou. Takže tohle nejhorší možné pravidlo, kdy se vylučuje. Neřeknu, kdyby to bylo něco jako tenkrát Baláž, co udělal s paštika ve čvrtfinále ale, když si někdo stáhne puk pro sebe a dostane za to dvojku, tak to je fakt debilní pravdilo...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:55 #19632

Avatar uživatele ota rakosnik
  • ota rakosnik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 565
Dnes mě také zaujal výklad pravidla o sevření puku v podání pardubičáka... Protože za stejné sevření puku jsme letos dostali min. 2x flastr v podobě dvou minut (Kája Kubát a ještě někdo)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:53 #19631

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Jen blázen by si mohl myslet, že Francík nedostane v žádném zápase gól, dnes dostal dva, přičemž ten druhej byl gól obrany, tam s tím nemohl nic dělat. Neplést si Francíka s bohem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:52 #19630

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
2masoni: Já si na rozhodčí dnes nestěžuju, teda až na ten náš neuznanej gól, ale možná opravdu neměl platit, je otázka, jestli měl brankář ten puk pod kontrolou ty 3 sekundy, to si netroufám odhadnout. Ale buďme rádi, když budou pískat tak, jako posledních pár zápasů, to, co se dělo někdy na rozmezí 20 - 32. kola, to byl opravdu extrém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:50 #19629

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
fanouš: Ne, měl sundat triko, zamávat divákům a vodejít na vakzal. :-)
Tam nebylo co pískat. Gólman si to lapačkou stočil do brány :-) ale jinak máš pravdu. Dobře=za tři.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:49 #19628

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
fanouš: Tohle jsou poslední dva příspěvky, kdy jsem ho kritizoval (pátek Sparta):

!!!Ten první se podle mě nedal moc chytat, bylo to z velké blízkosti.. Je pravda, že Francík šel možná předčasně do rozkleku, v tomhle já vidím ten jeho největší problém.!!!

!!!Teď už to bude jen křeč no, snad neodjedeme s potupou. Musíme dát Pardubice alespoň za 2 body, to by mohlo stačit, těch 21 bodů za čtvrtinu by byl dobrý zisk. Ale upřímně, zkusil bych jen na zápas s Pardubkama nasadit někoho z mladých, Francíkovi to fakt prostě nějak nejde zdá se mi. !!!

V tom druhém příspěvku jsem to myslel v dobrém, po takhle nepovedeném zápase, aby si pročistil trochu hlavu. Dneska jsem se unáhlil s tím, že jsem napsal, že je "mimo formu", možná jsem to trochu přehnal, tak jestli je to tak nutný, tak uznávám, že to možná vypadalo jako "ostrá" kritika. Nicméně padají mu tam poslední dobou dost velké haluze a není to úplně ono, to vidíme všichni. Věřim, že bude mít zase trochu víc štěstí, doladí formu a bude to zase ten Bonžůr z prvních 25 kol.
Jinak sis mě asi fakt s někým spletl, troufám si říct, že tohle byla má první kritika mířená na něj. určitě cíleně nečekám na "jeho góly", naopak byli tu jiní, kteří mu nakládali hned po jednom nepovedeným zápase, já jsem k němu po nepovedených zápasech nepsal nic, jen na tý Spartě se mi zdálo, že těch zvláštních gólů začíná dostávat trochu víc, tak jsem prostě něco napsal. Je to hokejista, třeba jako Kousalík a přesto, že je Francík podstatně důležitější kámen našeho mužstva, to přece neznamená, že je nedotknutelný a že se nesmí kritizovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:45 #19627

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Však se omluvil ne? Zvedal ruku na zmanení omluvy, nebo to byl zrovna Šindler? Teď nevím.Každopádně chyba takhle brzo to fouknout, moh to být pěknej vlastenec gólmana. :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:44 #19626

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
2masoni: Jo to souhlasím...Ten gól se ufouk hodně brzo...Měl se omluvit,když už to founul,,,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:41 #19625

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
fanouš: Šindler to docela zachraňoval. Pískal ze 40 metrů to, co ten dorostenec měl tři metry před sebou. Ten neuznanej gól má na svědomí taky ten druhej. Bejt to za jinýho stavu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:41 #19624

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
KOZLÍKU výborná práce,,, (s16) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 21:40 #19623

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Ale skvělá účinnost přesilovek, ze 3 přesilovek 2 góly, Růča krásně zavěsil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum