Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 04. dub 2014 17:27 #6821

• Philak
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
(s2) (s2) (s2) zeptal bych se tech ervínků, kolik bych jich prijelo, kdyby to rozhdujici finale bylo u nas... :-), tohle je presne to co drzi chezu, vernost fanousku. (s20) (s20) (s20)
Drž se baru, nechytneš klíště...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 17:23 #6820

• Hansiiiz
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Radek je perfektní (s2) (s16) Tak a teď fandit Kladnu, ať jde ten tragickej khomutovskej tým tam, kam patří a kde mu bude nejlépe - do pralesa

Hlavní diskuze 04. dub 2014 17:03 #6819

• 2masoni
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
Hornet: je přejde pjdel až jim drevokocúr prodá licenci jágrovi (s1) (s1) (s1)
jinak mrazík takovej byl vždycky, je nad věcí. s tím počtem diváků si myslím, že to včera bylo tak půl na půl... stačí se podívat na fotky z tý jejich arény. hodně černožlutých diváků, pirátských tam je poskrovnu... kolik cévéček bylo na finále v litvínově? sto ze dvou tisíc? mrazíku, jen jim nakládej. voni to maj rádi... (s16) (s16) (s16) (s20)

Hlavní diskuze 04. dub 2014 16:50 #6818

• marty69
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
dbshoe: A to počítám, že ještě podojí magistrát o další dotaci, když už mají ten úspěch.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 16:48 #6817

• chemik19
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
Mě by jenom zajímalo kolik hrálo za Somálskou juniorku odchovanců určitě by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Jinak velká gratulace juniorům k (s34) medajly a super výkony v play off.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 16:32 #6816

• dbshoe
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
Co bys taky čekal od těch moulů, když jim rýpe do jediný věci, která se jim daří (s2) Jinak jsou pro smích v elh (s2) (s2) (s3)

Hlavní diskuze 04. dub 2014 16:32 #6815

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
Hornet: Pěkně si s nima Mrazík hraje a oni mu to baští i s navijákem (s2) U Moravy začínám pochybovat o té diagnostikované psychické poruše, tam to spíše vypadá na mentální retardaci (s13)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 15:27 #6814

• Hornet
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
marty69: a v diskuzi už skáčou jak čerti (s2) (s2) a nechybi ani mr. Morava (s2) (s2)

Hlavní diskuze 04. dub 2014 15:15 #6813

• marty69
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Mrazík si do nich opět rýpnul, to se zase sousedi od Kamenčáku pose.ou: (s26) www.hokej.cz/cz/ml...

Hlavní diskuze 04. dub 2014 13:06 #6811

• gazi44
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
marty69: Takový názor bude mít většina a i já (s1) Chce to pořádnýho beka ale kdo ho najít... Myslím ale, že potřebujeme i právý křídlo a nejlíp aby hrál na pravou protože to máme jenom Lukyho a na přesilovku takový pravák chybí...

Hlavní diskuze 04. dub 2014 12:45 #6810

• marty69
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
gazi44: Při vší úctě k Vlasákovi, ale věk nezastavíš, trpí poměrně dost na různá zranění a je to útočník - těch máme dost. Spíš potřebujeme někoho zkušenějšího do obrany.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 11:53 #6809

• gazi44
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Ahoj lidi (s1) Tak konečně jsem se dost k příhláčení k ropákům (s2) Velká gratulace junkům!!! Na to s kolika hráči hráli tak klobouk dolu... (s32) Jinak co říkáte na odchod Vlasáka z Plzně ? Byl by ještě vůbec přínos pro Vervu? (s25)

Hlavní diskuze 04. dub 2014 11:44 #6808

• 2masoni
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
Duchy: ta lodička se jim nějak vymyká z kontroly. už druhej rok, s kurewskou silou, proti tomu proudu pluje. tak snad jí letos nedojde síla a dopluje zpátky do toho přístavu. vona prej ta první liga bez chomutova nějak nemá tu správnou úroveň - psali onehdá na pirátským fóru...

p.s. v tý jejich aréně se mi zalíbilo tak moc, že zvažuju dnešní návštěvu. ve stejným sektoru (O) jako včera.
mimochodem, když mi včera v 17:25 frajer ve stánku sdělil, že klobásy nejsou... machrujou a hajzly maj na chodbě! (s1) (s1) (s1)

statistiky mě nějak neberou, ale zajímalo by mě, kolik jejich zlatých juniorů z předloňský sezony p r a v i d e l n ě hraje extraligu nebo alespoň první ligu. je někdo v zahraničí?

Hlavní diskuze 04. dub 2014 11:23 #6807

• Duchy
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
Unihoc10: Posílání lodiček s první ligou do Čmoudikova atd.... Ono toho není málo, ale třeba Kreon má dle mě asi nejucelenejsi názor na hokej a k tomu i konzistentní.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Kolatyre... 04. dub 2014 10:55 #6806

• Philak
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
Dolozim to jak jsem to myslel, proste sem chodis v relativne pratelskem duchu a popichujes, mirne provokujes a nekdy dle meho nazoru lezes do zadku tim, ze nas pochvalis, treba kolik lidi bylo v CV vcera z Litvínova atd. Predstav si, ze tohle bych u CV nikdy nerekl. Dokonce i vcera byt to bylo na jedno branu jsem nikdy nenapsal, jak jste byli lepsi... i kdyz to samozrejme vim a videl jsem... A stejne jsi mi nekdy, (ne vzdy) trnem v oku. Takze chapu, ze lezt na Vase forum a tam ne pratelsky, ale natvrdo nadavat, je totalni zhovadilost. Tak jsem to myslel... Pokud te to urazilo, tak pak nevim, jestli by sis nehodil ksandu, kdybychom Vam psali vzkazy na svetelny obrazovky, jako Vy nasemu trenerovi junioru... ps. to tvoje nejakej Philak me nestihlo ani urazit :-D
Drž se baru, nechytneš klíště...

Hlavní diskuze 04. dub 2014 09:59 #6805

• chemizator
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
Musím taky klukům juniorskejm poděkovat. Fakt paráda, smekám klobouček. V takovéto okleštěné sestavě obsadit v nelehké sezóně 2. místo v ČR je zkrátka megaúspěch! (s20) Myslím, že k tomu úspěchu dost pomohl i pan "masér" (jinak také skvělej ELH obránce, že? (s5) ), roste z něj výbornej trenér! (s3)
Teď si nesmíme nechat kluky frnknout. Musí vědět, že mají naději na místo v sestavě ELH týmu. Musí se s nima dál dobře pracovat. Snad to ten Most udrží. Je potřeba, aby si zahráli co nejvíc. Velká naděje je, že nám tady vyrůstají 2 brankáři, kteří by nás mohli v dalších letech táhnout v ELH (jeden už excelentně chytá za ementálovou obranou v Mostě).
Co jsem viděl záběry a sestřihy, tak si moc líbí, že se obránci po letech nebojí vystřelit na branku. To tu dlouho nebylo a doufám, že se jim to bude dál vštěpovat.
Kluci, díky! (s16)

Sportovně pogratuluji i sousedům. Musíme uznat, že tam dělají dobře kromě marketingu i mládež (ač můžeme mít výhrady).

Hlavní diskuze 04. dub 2014 09:21 #6804

• marty69
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Unihoc10: No ono se stačí podívat i na jiné diskuze, třeba na Idnes atd.., kdekoli je článek o nás tak nám tam jakýsi Jan Morava alias Mory vždycky odvážně okopává kotníky a plive nenávistné sliny. Takže pokud chce někdo moralizovat, měl by si zamést před vlastním prahem. (s24) Tím nechci říct, že bychom byli tady od nás všichni svatý, konečně ani o sobě to říct nemůžu.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 09:04 #6803

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
Už máme připravené členské číslo? (s2) zpravy.ihned.cz/ce...

Kreon: Pokud by to napsal slušně, nevidím důvod na něj útočit tak nenávistně jako někteří, co jsem si měl možnost přečíst, prostě na to má jinej názor, logicky jinej, protože fandí soupeři. Osobně nevím, proč tam Stery vůbec psal, z minulosti víme, jaký to bude mít dopad a jak to asi bude vypadat. A upřímně? Nyní si hrajete na slušné, někteří až dojemně, že si nepřejete náš sestup, ale vzpomeň, nebo nalistuj, co ti samí psali před rokem, dvěma, obzvláště pak jak se všichni ukájeli Moryho statusy, trochu rozpolcené osobnosti (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 04. dub 2014 08:52 #6802

• kozel
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Koukám , že se Nám tu někdo urazil . Docela vtipné .
Litvínov

Hlavní diskuze 04. dub 2014 08:28 #6801

• Stery
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Unihoc10: Vztah mezi Litvínovem a CV bych porovnal asi jako vztah Čechů se Slovákama (myslím hlavně hokejový vztah). Slováci mají taky z nás Čechů věčné mindráky, mají pocit že byli celou dobu utlačovaní a jen "pátý kolo u vozu", stejně tak je to asi v Chomutově no... Přitom je to škoda, být jejich fanoušci trochu soudní, mohlo by to fungovat úplně jinak.

Moderátoři: veverka