Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:44 #15465

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
Alexi: Jestli mě paměť neklame, tak pokuta za pochvalu rozhodčího už v minulosti padla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:38 #15464

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Duchy: No presne jak serif:) Jakmile nekdo zmini neco co se ti nelibi nebo se na tebe jen krive podiva (obrazne receno), hnedka startujes a mas k tomu co rict, casto dost arogantnim a opovrhujicim tonem... Staci takto?
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:38 #15463

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chemik11: Jo jenže Miloš za co? Neměl by být trestán za názor ,když nic neudělal. Nahubkovej zákon má být zrušen. Když se vrátím k tmu co řekl tak tam nezazněla žádná slova urážející. A použiji slova Miloše včera. Tím pádem nemůžu rozhodčí pochválit a pokud by měl Miloš být trestán tak stejný trest by měl dostat hráč Polanský jak minulý čtvrtek pochválil výkon sudího v Hradci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:32 #15462

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Proto navrhuji, aby Kyslík se omluvil, Hořák zaplatil pokutu, ať je klid. Tahle válka nemůže dopadout pro nás dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:27 #15461

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Alexi: Přímo se děsím té "války Litvínova se sudími". Už teď nás občas pěkně zaříznou,ale co budou předvádět potom ?! Nedivil bych se,že nás doženou k hodně zoufalým činům,což byl asi úplně prvotní důvod těch zářezů.Obávám se,že "není žádoucí",abychom jednou vyhráli ligu,byť na to letos je největší šance za 30 let. (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:25 #15460

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
p.reichl: Jake chování? To mi řekni... Ať se zasmeju ještě
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:23 #15459

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dnes ráno jsem zahledl v deníku snad sport jakousi rezoluci rozhodčích. Snad 15 z nich proti nám a nikde se to zatím neobjevilo. Sudí tlačí
na blba Řezníčka. Jen aby se Kyslík omluvil. Je to zapeklitá situace a vypadalo to,že snad pokuta bude i pro Kyslíka. Ten to určitě za Miloše uhradí. Líbilo se mě včera v idnes ten sloupek jak se ho zastali. Velmi mě ten redaktor potěšil

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:15 #15458

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Duchy:

Duchy napsal: Ok, tak mi řekni bez googlu jméno brnaka beka co utekl za louzi letos. Reprezentant do18ti let. Děkuji když si takova encyklopedie na jména.... v tisku se probíral taky.

Asi sis spletl "encyklopedie", dobrou pamet ma Hanzis, prispevek pode mnou, zkus se zeptat jeho.. ja jen napsal, ze s nim souhlasim, ze to bylo medializovany. (s3) A jestli Te trochu popich muj dodatek o serifovy fora, muzes si za to tak trochu sam svym chovanim + jsi moderator, takze vlastne jsi takovej serif (s2)
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:05 #15457

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
fanouš: Já to asi příliš zjednodušil.Nemyslím,že by takové kanonády neprospěly růstu kvality těch brankářů,já to chtěl napsat jako SOUCIT s jejich údělem.Někdy se brankář touto formou markantně zocelí,jiný ale propadne pocitu,že je slabý,že nemá perspektivu.To je hodně křehká věc a ne každý to zvládne ustát,když dostane (i ne vlastní vinou) nějakou osmičku nebo desítku. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 11:56 #15456

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Travis: Venku dostáváme góly, ale zase je i dáváme. Doma góly nedostáváme, dostali jsme 2x 4 góly, jinak doma maximálně 2 góly. Posledních 8 zápasů (po obratu na Slávii) a výsledek z našeho pohledu: 3:1, 6:5sn, 4:1, 5:6pp, 0:1, 5:4, 3:2, 3:4sn, skóre 29:24 a 16 bodů z 24.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 11:41 #15455

Avatar uživatele Jerry Lee
  • Jerry Lee
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • černožluté srdce
  • Příspěvky: 60
pavelpe: člověče, nevím kam na to chodíš, ale cokoliv napíšeš, pod to bych se snad i podepsal (ne ne, to není šipka, to je údiv), ale píšeš moudře a zkušeně (to je šipka) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 11:37 #15454

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
mimochodem za posledních 5 kol jsme inkasovali 3 největší počet branek... To už je na zvednutý ukazováček, myslím si ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 11:35 #15453

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
pavelpe: Dovol, abych se zasmál tvému srovnání ELH a finské ligy ... Stejná úroveň? Ale to snad nemyslíš vážně... Viděl si letošní zápasy ligy mistrů? 4 účastnící ve čtvrtfinále jsou z Finska. Ano, naše mančafty do těch zápasů nešli na 100%, ale věř tomu, že ani Finové nestavěli to nejlepší, a přesto naše kluky poráželi s velkým přehledem a rozdíl tam znát byl. Jinak já ve svém příspěvku primárně netrval přímo na Emínovi, prosil jsem o zkušeného kvalitního beka (s3) . Jak sám vidíš, aktuálně se ztrátou obránců vyrovnáváme dost těžko a ten počet inkasovaných branek jde nahoru a to musím říct, že na rozdíl od Lukyho a Hanzla, se nejedná o naše TOP obránce ... Naopak na vstřelených brankách se Lukyho absence, zatím, neprojevuje... I když ve hře chybí to je bez debat. Každopádně můj názor je takový, že posílit musíme ještě především v obraně. A hodnotit Frola po 2 zápasech a nazvat ho oporou??? Pozor na unáhlené názory (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 11:11 #15451

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Travis: Nesouhlasím s Tebou, psal to tu i Unihoc. Dát balík peněz (a že to nebyly určitě drobné) za 22ti-letého beka, který hraje ve třetí obranné dvojici finské ligy? Nevím, zda si viděl nějaké zápasy finské ligy, ale je na úrovni naší ELH, takže se nejedná o žádnou TOP soutěž. Ještě bych ti mohl přitakat, kdyby se jednalo o TOP obránce, ale takto ne. Ne, že bych ho nechtěl, ale ne za tuhle cenu. A co se týká Kuby Petružálka, tam je to jiné - neplatíš žádné odstupné, Kuba je reprezentační útočník a ON SÁM CHTĚL do Litvínova, což je nejpodstatnější. Kdyby nechtěl a zajímali ho peníze, je Litvínov bez šance. Navíc jsem přesvědčen, že značnou část peněz, které půjdou na Kubův plat, ušetří klub na výplatách zraněných hráčů a že tu Franta Lukeš nehraje za hubičku, víš určitě moc dobře.
A dále ti budu oponovat, že klub nepotřebuje úročníka. Když vše půjde velmi optimisticky, Lukeš nastoupí v lednu a další měsíc bude trvat, než se dostane do pohody a herního rytmu - o tom jsi se mohl přesvědčit i vloni, kdy hrál měsíc po zranění hluboko pod své možnosti. V tom lepším případě bude v poho na poslední čtvrtinu ELH, v tom horším až na play off. Proto jsem přesvědčen o tom, že Kuba je VELMI, VELMI vítaná posila. Beků máme relativně dost, u útočníků už je to horší - při zranění jednoho dvou klíčových hráčů v útoku jsme v perdeli - jak jsi se mohl přesvědčit při zranění Lukeše a Hanzla.
A další věc, která mě přesvědčuje o dobré praci Kyslíka a trenérů, je příchod Frola - přestože toho letos moc nenahrál, prošel si docela drastickou situací, málokdo měl vůbec povědomí o jeho formě a schopnostech naskočit do ELH, Kyslík s trenéry to odhadli velice dobře a po dvou zápasech už se stal jedou z opor zadních řad.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:55 #15450

Avatar uživatele pilot
  • pilot
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
Hornet: To jsou komedianti. Arogance a hloupost vládne v EHL. Do dolů s nimi ať se chytí za rypáky a dají konečně pokoj. Zbytečná aféra.
Polák to pos..l stačilo říct sory moje chyba a za týden by o tom nikdo nevěděl. Takhle je za většího vola než po zápase. To přeci musí vidět každý trochu soudný člověk. Je to tak bav se s volem o sobotě když jde v pátek na porážku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:46 #15449

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
muklik: Jo jo,je to už dávno,když plácal koštětem po betonech Lašáka(tehdy Pardubice),on mu pak nechal jeho hokejku,kterou mu přivezl další kolo,když tady hráli a on si na to mazák vzpoměl...Teď jsem si na to vzpoměl,když jsem koukal na Liberec...letí to letí...Ale jo,hraje dál,neskončilo to juniorama... (s3) (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:40 #15448

Avatar uživatele Langysek
  • Langysek
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 2
Zdar borci, chci se zeptat..nejedete někdo v neděli do Pardubek?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:24 #15447

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
fanouš: Zdar, jak se vlastně vede klukovi? Zrovna v úterý jsem si na něj vzpomněl. Můj kluk zametal v zápase v Liberci a tak se mi vybavilo, když ještě chodil se smetákem v Litvínově Fanouš junior (s1) Tvl, už jsem asi pamětník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:12 #15446

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Suk: Vidíš,a já si myslím trošku něco jinýho...Pro mladý gólmany v Mostě je to strašně velká škola,která je může,pokud to zvládnou,posunout hodně dopředu.Najednou zjistí,že jim nikdo moc nepomůže a že si to v bráně schroupávají většinou sami...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 10:08 #15445

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 717
Hornet: Popravdě už mám té pokřivené mediální masáže a "honu na čarodějnice" plné zuby. Přemýšlím, jestli jsou rozhodčí tak omezení, že nejsou schopni pochopit mluvené slovo, nebo mají na hlavě takovou hroudu másla, že kvičí jako prasata, do jejichž chlévu zavítal řezník. Těm šaškům v čele s Polákem naprosto chybí sebereflexe a místo toho, aby se zamysleli nad tím, proč z každého druhého zápasu dělají nechutnou bramboračku (což i nebožáka s IQ nižším než venkovní teplota musí vést k pochybnostem), kopou kolem sebe a hledají chybu všude, jen ne v sobě.
Jak už jsem několikrát psal, je nesmysl, aby amatéři rozhodovali v profesionální soutěži. To je jako kdyby si do Škodovky jednou za čas odskočila cukrářka a, než se jí upeče korpus, rozhodovala o tom, jak se budou vyrábět Superby. A když něco posere? No co, pořád má přeci svoji cukrárnu.
Stejně tak mě vytáčí zákaz vyjadřování se na adresu rozhodčích v den zápasu. Proč? Vždyť už podle základních pravidel LH je rozhodčí součástí hry a je tedy nesmysl, aby byl hned po zápase z tohoto pravidla vyjmut.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: