Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 03. pro 2015 23:47 #35756

Avatar uživatele Vlky
  • Vlky
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • My jsme HC Verva Litvínov
  • Příspěvky: 960
fanouš: Sorry, že se Vám zapojuji do debaty, ale naprosto s Tebou souhlasím (s20) (s16) .
Litvínov <3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 23:25 #35755

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
pavelpe: Zdárec kámo...
Jasně,pokory je třeba...Já vlastně ale ani nevím,co ti mám odepsat...Podívej,myslím že už jsem dost velkej kluk na to,mít teď hned nasazený růžový brejle s tím,že už si kupuju první řadu v Northu na konec dubna,kdy budu lemtat šáňo z poháru starýho Tomáše...
Já si prostě myslím,že v tomhle týmu bylo oproti loňsku pár věcí jinak,který letos nepomohly...(tréninkový manko oproti loňsku z nám všem jasných příčin,odchod H2O,odchod Hořáka,Růči,Petryho,Francíka)...Tohle je strašně moc!Tohle všechno se nedá v žádným případě nahradit.Jen cvok si mohl myslet,že pojedeme na titul.Ale i možná jen cvok si mohl taky myslet,že 3.12.2015 budeme poslední...Herně špatní!Nebojující!Bez šťávy!Já sem nechci tahat věci,který vím od iX lidí z týmu.Ale-odešel OW...Tohle je,věř mi,impuls jako kráva...Dovedeš si představit,že zažiješ to co loni,a najednou přijde někdo se žvejkačkou v hubě,rukama v kapsách,namachrovanec co mu byl Litvínov iX let u prdele,když se kousnl tak veřejně vyřvával jak má celej Litvínov u áršlochu,a tenhle borec ti bude nadávat do všech možnejch dámských přirození???ty vole,měl bych toho taky plný kecky...zápas co zápas,trénink co trénink...a pořád vidím,jak mě ještě nedávno zdravil ráno co ráno Hořák dobrý ráno pane...všechno vysvětlil,všechno ukázal,poradil...A vždycky s nóblesou a slušností jemu vlastní...Jeden hráč mi říkal:udělám chybu,a já jako první vím,že jsem jí udělal.Jedu se scvaklou prdelí na střídačku kde dostanu nálož jako kráva...A pohlaví,a pohlaví...Ale herně?Že by mi něco vysvětlil?Ne ne...To nakrkne,přeci...
Tímhle vším chci říct,že Kyslík a vedení udělali vše proto,aby se atmosférou přiblížili tomu,co bylo...Půjde-li to,ok,víme proč tomu tak bylo,že se nehrálo...Samosebou,nemáme tolik a tak dobře natrénováno.Ale pokud někdo hrál tak ví,že se tohle,byť na kratší dobu,dá vyrovnat bojovností až za práh.Tomu věřím já.Nepojedeme na titul,ale bude se hrát tak,že nám to bude dělat radost...
Ještě k tomu porovnání Janus Francík,,,Ten kluk Slovenskej to nemá jednoduchý...Já ho vůbec osobně neznám,dokonce bych si mohl žužlat přirození blahem,že je tady gólmanská atmosféra,jaká je.Nikdy to ale neudělám.Blil bych totiž sám ze sebe.Janus to má nejtěžší z celýho týmu.Ten na něj sere,navíc je tady po Francíkovi...To aby se posral.Ale on se neposral a já říkám,že chytá dobře.A že to zvládá.Pokud to bude šlapat,jak si myslím že to šlapat bude,jeho čísla budou lepší a lepší...A to,samosebou i díky Orymu...Takže tak to vidím já,sorry za tapetku...hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 21:31 #35754

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
pavelpe: S Baránkem souhlasím. Co jsem se na něj zaměřil, co začal pravidelně hrát, tak je vidět jeho výkonosntní skok nahoru. Přípomíná mi to jak loni vyrostl Pavelka...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 20:49 #35753

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
fanouš: Kámo, víš že máme dost podobné názory, ale tady je spíše na místě trocha pokory. Malovat si tady, že přijde Miloš Hořava a vyhrajeme 20 zápasů z 25 je myslím mimo mísu. Na to nám prostě chybí fyzička a ve vší úctě k Jarovi Francík.
Souhlasím tady s názory, že Miloš určitě mužstvu prospěje. Pro ty kluky to bude psychická vzpruha a to nyní potřebují ze všeho nejvíc. Já na rozdíl od jiných zastávám názor, že OW není žádný nýmand a málokdo zde (pokud vůbec někdo) je zde schopen posoudit jeho trenérské schopnosti. Pokud tam bylo něco, tak spíše to, že hráči nevěřili jeho systému jako vloni Hořákovi a za pravdu mi dává i rozhovor s Milošem, který tam jasně říká, že dělají to samé co vloni, jen tam není ta správná intenzita. Proto bych se soustředil na nejbližší zápasy a myslím, že nějaké zlepšení herního projevu lze očekávat spíše po repre přestávce.

To Rádě a Vlky: Děkuji za obhajobu, ale tak to prostě je. Já jsem se po některých drsnějších reakcích rozhodně neurazil, i mě se takové reakce stávají. Navíc, pokud jde člověk tak trochu proti proudu, musí s takovýmito reakcemi počítat. Já chápu a rozumím tomu, že s racionálními argumenty (které mohou někoho trochu i podráždit) rozhodně nelze uspět proti emocím a fandovství až za hrob. U všech lidí, kteří pohlíželi negativně na můj názor, jsem si jist, že chtějí pro Litvínov to nejlepší - koneckonců tak jako i já. Ono to vyznělo jako že tady obhajuji do morku kosti RD - to je samozřejmě blbost. Můj názor byl takový, že by se nám hodil takový typ hráče, ne že to musí být zrovna tento player. Vedení to vyřešilo možná lépe, než jsme všichni čekali a já jsem za to rád.

V současné době si dovolím jeden názor, za kterým si velice pevně stojím - v "A" mužstvu by měl mít pevné místo v základu v současnosti jeden z našich nejlepších beků - MAREK BARÁNEK. Ten kluk v Mostě neskutečně vyčnívá a v Litvínově předvádí velice dobré výkony.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 20:06 #35752

Avatar uživatele Vlky
  • Vlky
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • My jsme HC Verva Litvínov
  • Příspěvky: 960
Je to asi trošku mimo mísu, ale na tomhle odkazu můžete volit hráče do All Stars NHL. Hlasoval jsem pro Jardu a ostatní Čechy. Registrace je jednoduchá a nenáročná (s3) .
Litvííííínoooooooov (s22) (s32) (s16) .
Litvínov <3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 18:37 #35751

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7645
Navíc na konci může stačit mít i jen třeba 74 bodů, byly sezóny, kdy na předkolo stačilo 72 bodů i méně, jsem se koukal do tabulek minulých sezón a párkrát stačilo mít i pod 70 bodů na 10. místo! Jasně 80 bodů je jistota a často to stačilo i na 6. místo. Pokud vyhrajem ty důležité zápasy se svými konkurenty v boji o playoff, těch bodů bude stačit méně (ale v tom jsme si teď trochu zavařili, když jsme prohráli s Třincem a Varama).

Tak jako tak stejně musíme bodovat, abychom nespadli do baráže, tak je to vlastně jedno. Vyhrávat musíme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 18:15 #35750

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7645
Vyhrát 20 zápasů, když máme ještě 14 zápasů doma a 15 venku, proč ne. Kdybych tomu nevěřil, nemá smysl dál fandit. Když jsme dokázali se 41 body po půlce základní části skončit nakonec 12. (sezóna 06/07), proč letos nepostoupit se 20 body po 23 zápasech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 18:01 #35749

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7645
Pořád je šance na playoff, ale musí se už začít vyhrávat. V první řadě musíme začít vyhrávat doma a neztrácet doma body! Pokud už bychom neztratili do konce základní části body doma, tak by nám pak stačilo 16 bodů venku a máme 78 bodů a 16 bodů to je 5 výher a bod navíc, což není zase tolik, když uvážím, že venku hrajeme ještě dvakrát v Olomouci, pak ještě jednou ve Varech, Zlíně, Chomutově a Pardubicích, kde se dá bodovat, což už jsme dokázali, a když se začne dařit, je reálné bodovat i jinde. Ale už se prostě musí začít tenhle víkend, dokud ten vlak ještě neujel, začít vyhrávat doma a venku ty body přijdou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 17:51 #35748

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 17:14 #35747

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1166
fanouš: O tom sem tu včera něco podobnýho psal , že se někdy nestačim divit co tu lidi píšou .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 17:06 #35746

Avatar uživatele Beny
  • Beny
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 15
pepone11: Klídek jo? To že tebe exhibice nezajímá nemusí znamenat, že ostatní je oba rádi neuvidí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 17:02 #35745

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Tak trenérský impuls pro mužstvo už se udělal tak teď ještě nějaký ten hráčský impuls od vedení udělat a s vervou se odlepit ode dna tabulky směrem výše.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 16:20 #35744

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Zdárec lidi...
Nečtu,nepíšu,nevím...-moje chyba!Jsem v ústavu a nestíhám!Každopádně díky Duchymu(díky pane!) mám hned lepší náladu.A to díky zprávě o Milošovi Hořavů a pak taky,když jsem teď viděl video Guma-Růča-Méďa a tu slavnostní exhibici...Upřímně?Mám fakt radost!!! (s16) (s2) (s20) (s32)...

ps.Tak ted doplňuji...už jsem četl,no a musím si s dovolením neodpustit jednu poznámku...
Kurva proč furt a dokola tady někdo přemejšlí a píše o baráži,o rezigování na PO,atd atd...a dále pak,proč zatracovat právě tu možnost,zkusit o předkolo zabojovat?
V týmu bylo něco špatně.Dost velkej důkaz proto je,že odešel asistent trenéra.Nevím,tohle se nikde jinde nestalo,nebo o tom nevím,že by šel pouze asík.Podle mě,ten tým,dosáhl toho,co chtěl.a já v tomhle nevidím nic špatnýho.Mít nad sebou,co řve na hráče,nazývá je dámským přirozením a neporadí jim tak,jak hráči potřebují,to přece nepomůže...Najednou je tady situace,co je teď.Rulík+Hořava-co víc si přát,pro hlavy hráčů?Uvidíme,já prostě věřím,že se to změní.Musí!!!hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 16:03 #35743

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Rádě: Když ty to umíš tak pěkně napsat, že tomu člověk prostě musí uvěřit (s3) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 15:39 #35742

Avatar uživatele hugo z hor
  • hugo z hor
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1123
ideální typ na posilu Petry , osobnost ,čistá hlava ,nezdolný optimismus ,chuť položit život za tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 15:35 #35741

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2257
Co se týče posil, my nepotřebujeme posilovat do 3 a 4 lajny..chce to probudit 1 a 2 lajnu..pokud by měl někdo přijít, tak hráč do prvních dvou lajn..sehnat teď někoho takového je těžké.. Nikdo nám navíc nebude pomáhat.Myslim si,že hledají, ale zkratka zatím nic!!Sam Kysela to několikrát prohlásil, že to chce někoho kdo bude přínosem. Můj názor je,že třeba Hovorka by zde určitě první dvě lajny nehrál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 15:29 #35740

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Travis: Moje zkušenost je taková, že se celkem rychle dají vrátit automatismy, které fungovali. Pokud mají hráči systém zažitý a vlivem některého mezičlánku se systém rozpadne, lze po jeho vrácení systém dobře obnovit. Nebavíme se tady o cestě za titulem, pozor to ne. Já mluvím o tom, že se mančaft znovu stane konkurenceschopným. A bude záležet jenom na hráčích jestli znovu uvěří tomu, že mají v sobě dovednosti, se kterými jsou zase schopni vyhrávat. Ten boj za ně žádný trenér nevybojuje, ale dokáže z nich udělat vojáky schopné vyhrávat bitvy. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 15:17 #35739

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Rádě: Já myslím, že si to tady většina lidí maluje až příliš růžově ... Myslíte, že přijde jeden člověk a tým se jako mávnutím kouzelného proutku promění a začne vyhrávat? Navíc jak sám říká, bude tu na 2 tréninky týdně, plus bude cestovat na delší dobu do Švédska. Jestli se jakkoliv může tato změna projevit, tak to nebude dřív jak za měsíc, možná déle... Toho zmíněného "démonizování" se bohužel celkem reálně obávám. Miloš je zcela jistě odborník a jeden z top trenérů u nás, ale ani on nedokáže zázraky... Každopádně je to zcela zásadní krok v boji o vyhnutí se baráži (s20) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 14:58 #35738

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Hezký den všem,
dovolím si jednu poznámku k nové posile. Za mě jde o obrovské posílení. Nechci p. Hořavu démonizovat, to v žádném případě, ovšem, myslím si, že s ním přišla pro hráče jistota a pro p. Rulíka parťák, se kterým si rozuměli jak lidsky tak hokejově. A právě jeho přítomnost v tréninku je více než důležitá. Zápasy si ohlídá p. Rulík s Gumou. Hráči do sebe zase dostanou systém, který loni tak dobře fungoval. Nebudu tady vynášet prognózy jestli ještě lze uhrát předkolo, ale jsem rád za hráče. Vrátí se jim chuť do tréninku, na zimák se budou těšit, v zápasech získají jistotu. A myslím si, že nám v praxi ukáží, jak velkou roli hraje ve sportovcově výkonu psychika (hlava). P. Hořava avizoval, že hráči budou muset i v tréninku zvýšit intenzitu, takže by se dalo předpokládat, že by měli být zpočátku unavenější. Ale myslím si, že nás čeká pravý opak. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 03. pro 2015 14:57 #35737

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2844
Beny: beny?polib si hyzde

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum