Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:46 #35629

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
nechame se prekvapit jestli vubec nekdo prijde..zatim muzeme jenom kecat.verim ze kdyz zmizel ow tak se to uklidni

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:34 #35628

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Hrál i proto tak,že mu od soboty končí hostovaní a musí bud sousedi zaplatit nebo bude hrát jinde. Je hráčem Baníku Sokolov. Jen otázka kde skončí a mohl následovat do Bolky jenž má svoje známe nebo i do Plzně kde by ho vzali. I perník měl o něj eminentní zájem a to tam ještě byl jeho známej Badouček.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:32 #35627

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Duchy: (s2) (s2) (s2) ...jsi vůl!(69)
ps.Sleduješ %,pane manager ???(146)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:31 #35626

Avatar uživatele houbiczka
  • houbiczka
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 153
Dnešní den v roce 1922
Miroslav Kluc
V tento den se narodil člen Síně slávy českého hokeje Miroslav Kluc.V meziválečných letech hrával za Chomutov a Litvínov. Čtyřikrát se stal nejlepším střelcem ligy a je považován za nejlepšího hráče chomutovského hokeje. Reprezentoval na MS v roce 1953 a na olympiádě v roce 1956.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:29 #35625

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
69tka je dobra se starou v posteli, ne v Litvinovskem dresu....



Jak rika pavelpe. Ano, vadil mi Zemlicka, vadil mi Skuhravy, vadil by mi Duda i Pech, ale napriklad proti Kumstatovi nic nemam. Nechoval se oproti nize zminenym trotlum jako hovado.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 14:27 #35624

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Zdárec...Malinko k debatě ohledně Dudy...Můj osobní názor-Duda sem rozhodně ne,prosím...To už není hráč,kterej by nám něco dal.Herně.Možná tak před iX lety.Teď je pomalej,a to už byl i loni...Ale,bylo divný,jak tady odehrál zápas s Varama...Nevšim jsem si ani jedný prasárny...No a to je moc divný!!!Pokud tady bude,nebudu na něj řvát,ale nebudu ho ani milovat...Někdo už psal,jsou hráči a hráči...Indián z Júesej ok,ale s Ráďou bych to moc nedával,no...ani nevím proč...Tak to prostě někdy funguje,do chlapa bych se asi taky nikdy nezamiloval... (s22) ...uff,kam až mě to zaválo??? (s21)

ps.Ohledně Balyho-ta JPP měla tak na půl pravdu...bohužel...Kdo ho zná,ví... (s14)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 13:13 #35623

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
hugo z hor: az tady duda bude tak nak nad tim budu vubec uvazovat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 13:06 #35622

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2252
hugo z hor: To snad ne... (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 13:05 #35621

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
Suk: no, nicméně veřejně známá (a sledovaná) osoba, navíc profesionální sportovec, by se měla umět ovládat. vo třicet let staršímu chlápkovi bych asi nedával na budku, pokud by mě nenapadl. notabene jako profesionální trénovanej sportovec...
já bych ve stejný situaci asi nejdřív řešil jestli není zraněnej. ale každej jsme jinej...
argument vo káře za milion a více = 146...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 12:11 #35620

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
hokič: S Tvými názory nemám problém,ale s tím "pánem na přechodu,co ho Duda zbil",to je asi na delší debatu ! Představ si,že sedíš za volantem,blížíš se k přechodu a jsi už v té vzdálenosti,.že se dá stěží zabrzdit,kdyby chodec vlezl "pod kola".Na Tvé auto si nejspíš bezdůvodně ten chodec sedne a taškou s lahvemi Ti binkne do auta za milion a více Kč. Vylezeš a chceš si ho "zjistit" ,aby uhradil poškození laku,nebo i větší defekt.A ten chodec si na Tebe ještě otevře hubu.Nejsem žádný fanda Dudy,svého času jsem spíš nenáviděl,ale na jeho místě bych nereagoval jinak.Na hrubý pytel hrubá záplata.A to,jak dopadl soud,jen dosvědčuje,že vina byla na obou stranách konfliktu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 12:06 #35619

Avatar uživatele hugo z hor
  • hugo z hor
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1123

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:57 #35618

Avatar uživatele hugo z hor
  • hugo z hor
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1123
být Vámi tak už dělám transparent vítáme RD (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:54 #35617

Avatar uživatele Starohuťák
  • Starohuťák
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Duchy: Tak kamaráde vše úplně jinak,
kolega na antibiotikách a za mě není náhrada, kolegyně , úmrtí v rodině, pohřeb v pátek, tak jsem dovču nedostal -
to znamená, že Olomouc se nekoná.
Ale přesto moc děkujeme za nabídku, snad příště - díky moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:51 #35616

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
hokič: A jsme zase u toho. Nebudu srovnávat chování mimo led, ale na ledě. Samozřejmě fandíš Litvínovu, tak přehlížíš to co dělá Tráva před brankou - ty ataky gólmana, píchání, sekání, neustálé provokace a občasné přifilmované pády. To samé dělá Duda. Podobný typ byl Kovář v Plzni nebo Plíhal v Třinci. A já ti nabídnu jiné srovnání:
Z B N B +/-
Duda : 654 200 259 459 +53
Trávníček : 816 119 159 278 -72

Jasně, je těžké se oprostit od toho, že fandíš nějakému klubu. Ale kdyby se ti to podařilo, možná by si se na to podíval trochu objektivněji. Oba se na ledě chovají naprosto stejně, jen je mezi nimi rozdíl v tom, že Duda je lepší hokejista a Tráva je asi obětavější v bránění. Neznám Dudu ani Trávu osobně abych mohl říci, jací jsou mimo led. Ale většina z nás si názor na sportovce dělá dle novinářů. Jak objektivní jsou u nás novináři snad víš.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:41 #35615

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
hokič: počkej, až sem přijde kolatyr. takhle tu očerňovat Radečka...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:38 #35614

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
trnkis:

trnkis napsal: Když jsi zmínil Balyho, kde je ho konec ? Já slyšel že je z něj absolutní troska, alkáč ... Ale je to JPP

pokud máš na mysli Davida, tak ten trénuje v Mostě s Vl. Machuldou mladší dorost. vídám ho celkem často a je úplně v pohodě, takže JPP kecala...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:26 #35613

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
Když jsi zmínil Balyho, kde je ho konec ? Já slyšel že je z něj absolutní troska, alkáč ... Ale je to JPP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 11:16 #35612

Avatar uživatele hokič
  • hokič
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 424
pavelpe: Duda vs. Tráva? To nemůžeš myslet vážně :) Jsou hráči, co to na ledě mydlí, střídání co střídání - a při té rychlosti tam potom zákonitě jednou za čas přijde zákrok, který není hezký. Jenomže zatímco Tráva je kluk, co to má mimo to v hlavě naprosto v pořádku, Duda je charakterově někde jinde. Začíná to už jeho projevem na ledě. Všimni si třeba situací kolem branky a tak. Michal do toho jde na krev, ale pískne se, zůstane stát, ani se nehne - a jde střídat (samozřejmě mimo situace, kdy vznikne šarvátka, ale i tehdy se snaží jen to ustát, dokud někdo někomu neubližuje). Prostě bojovník od první do poslední minuty. Duda je naproti tomu záškodník, provokatér, sviňa. Něco takového, jako byl Baly ke konci kariéry.

Nad tím vším ale navrch ční jeho chování mimo led, které sice člověk úplně nedohlédne, ovšem s ohledem na střídání jeho štací, průšvihů, bude na pověsti o rozesírači kabiny něco pravdy. Koneckonců vzpomeň i jeho kauzu s pánem, kterého zbil na přechodě. Tráva může být občas poděs, ale v soukromí to je chlap, co má nějaké hodnoty. A určitě se to prolíná i do toho, jak působí jeden nebo druhý uvnitř týmu.

Musím se proto ohradit, tihle dva lidi pro mě stojí na úplně opačném konci hodnotového žebříčku. Sám to beru tak, že bych neměl problém s hráčem typu Hollweg, protože vím, že kdo bolí v dresu soupeře, může být přínosem v našem. Ale má to právě nějakou tu charakterovou hranu, za mne třeba Duda, Ivan apod.
Porazit a seřezat!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 10:51 #35611

Avatar uživatele Hawkay
  • Hawkay
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 177
Nevíte někdo co je s Chlapíkem za nás nehraje a v Mostě taky ne??
----Acta non verba----

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. pro 2015 10:16 #35610

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: Tak pokud máš v týmu takové dvě lajny jako my vloni, tak to nevadí. Problém je spíše v tom, že tihle kluci by už měli jít sestavou výš a to se nedaří. A souhlasím s Tebou v tom, že i bojovníci ve 3. a 4. lajně prostě musí dát nějaké góly. Pokud nedá útočník za celou sezónu jediný gól, pak není pro mužstvo moc velkým přínosem. Včera Jurčík v Mostě zase tutovka a trefil tyč, jinak ale jeho hra nebyla žádná hitparáda. Vloni mi připadalo, že se Franta Gerhát zvedá, ale nevím. Stejný problém jako Jurčík.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum