Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:23 #35889

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7637
Já myslím, že fanoušci Chezy mají až moc velkou trpělivost. Kolik dřív chodilo lidí, když jsme byli takhle dole? 1000-2000? Kolik jich jezdilo na výjezdy? A porovnejte to s tím, kolik lidí teď chodí na zimák a jezdí na výjezdy? Vstupný se zdražilo, zatímco dřív se chodilo za 60 korun a lidí bylo pár, letos 140 a stejně ty lidi chodí. Pořád lidi chodí na zimák a fandí, při nástupu hráčů na led tleskaj a věří, že "dnes se to zlomí". Prohrát se může, ale ať je to se vztyčenou hlavou. Já věřím před každým zápasem, když mi kámoš řekne, že na to nemáme, tak se vždy naštvu, že přece jsme loňští mistři, odešlo jen pár hráčů, lajna Lukeš-Hubl-Jánský je furt pohromadě, tak proč jim to teď nejde? Chápu že Hanzl nemá body, protože přišel o obě výborná křídla. Nevím, ejstli je to fakt jenom v hlavě, nebo je to fakt v tý kondici nebo čím to je. Jo kdyby odešlo deset hráčů, budiž, ale odešli tři hráči, ti přece nedělali rozdíl 13 pozic v tabulce. Fandím a věřím pořád, ale bojím se, aby v tom nebylo ještě něco víc. Kolik už jsme zápasů nevyhráli za 3 body? Jestli to není klubový rekord v počtu nevýher.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:23 #35888

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
jack007: Džeku díky, od včerejška si lámu hlavu s tím jak svou myšlenku zformulovat a tys to trefil. Pokusím se přijmout fakt, že jsme poslední, naše hra je strašidelná, hráči se na ledě pohybují jako dítě bez mámy, chybí systém, zjevné nasazení, vášeň. Pokud toto dokáži přijmout jako skutečnost, nebudu se ohlížet zpět, nebudu mít těžké spaní při vzpomínce na litvínovský hokej. Naopak každou povedenou akci budu brát jako cestu za světlem. Zbavím se tak tíže loňského úspěchu. Nebudu porovnávat co bylo s tím co je, protože jakmile se budu pořád ohlížet zpět, může se lehko stát, že přehlídnu světlo vepředu a zase špatně uhnu, jenom právě proto, že mám hlavu pořád otočenou dozadu. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:16 #35887

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1165
Doplněn KILOMETROVNÍK . Přihlášeno 6 lidí .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:08 #35886

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Ale no taak kluci, tohle ma jednu velkou vyhodu, sezona bude dlouha, hokeje si uzijeme do dubna az az. A muzeme se tesit na mužstva jako je Motor, Jihlava, Kladno ci Slavie. Kdo vi kdo nakonec s nama bude v barazi :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 08:59 #35885

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
hraci?ty by se meli radeji stydet jak hrajou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 07:39 #35884

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Unihoc10: To,že by hráči měli jít poděkovat,by mělo být automatické,máš pravdu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 07:37 #35883

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Duchy: Nic ve zlém,ale nějak nerozumím tomu,co jsi napsal.Kdo nemá soudnost???já si myslím,že v první řadě,hlavně po včerejší frašce,ti,kteří by se měli chytnout za rypák,neseděj za PC.A to,že je problém mnohem hlubšího rázu,než si každý myslel,se ukázalo včera v plné nahotě.To prostě byla nebetyčná ostuda po všech stránkách. Jakou by jsi měl představu?aby po této komedii a ostudě se všichni plácali po zádech???Neříkám,aby někdo někoho vulgárně urážel,což se zde ani neděje,ale plně chápu kritiku a navíc oprávněnou,jak hráčů tak i ostatních,kteří se na této situaci podílejí.Tak je to prostě všude v životě i v zaměstnání.Dotyční za to berou peníze,tak s nějakou kritikou musejí počítat a dokud se bude kolem některých playerů našlapovat po špičkách ,což se dle mého děje,je to začátek konce. Je to jen můj názor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 06:54 #35882

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
nadavame ,ale stejne jako spravny fanousci pujdem zase na stadion a budeme fandit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 02:06 #35881

Avatar uživatele lahev8
  • lahev8
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 43
Unihoc10: Tak tohle mě sere už delší dobu. Byly v minulosti zápasy, kdy přijel poděkovat třeba jen Růča nebo Guma. Výjimkou byla loňská sezona. Jinak ale nějakou velkou vděčnost za povzbuzování u hráčů nevidím. Škoda. Zápas jsem viděl v TV a nepřišlo mi, že by se většina nesnažila. Pořád věřím, že se to zvedne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 01:04 #35880

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Tak jsme doma, co k tomu říct...Tak snad v neděli no (s14)
Zápas vem čert, už jsem si za těch 20 zápasů na to vražedné tempo v kombinaci s témeř přesnou impotencí zvykl, ale nasrali mě po zápase, protože ikdyž jim to nejde, tak aspoň poděkovat by mohli, jestli zatleskalo 5 hráčů, tak je to hodně. Člověka to stojí peníze, čas a ty primadony maj problém i jen poděkovat... Všechno špatně letos a tak nějak už nevěřím tomu, že tenhle tým se z toho sám dostane... (s8)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 23:02 #35879

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
x.xao: Pozor. Nemam ruzove bryle. Jsem schopen s napr. Kozlem ci s kym probrat co nas trapi, ale nakladat hracum na netu proste nebudu.Pro mne je rozdil si vylit srdicko nekomu blízkému a kydat hnuj na netu. Uprimne nevim na koho utocim. Pokud na ty, co se loni bili do prsou a ted nadavaji a nemaji spetku soudnosti? OK. Tohle beru. Klidne.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 22:41 #35878

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Hele, možná nejsem takovej šílenec (v dobrém), jako někteří tady, že jezdí na každý zápas, snažím se být na každém domácím, ale stejně to nakonec během sezony vyjde většinou tak 20x.. Dříve jsem jezdil hodně často na výjezdy (po vlastní ose), v posledních letech na to není moc času a tak vyjedu obvykle 5x-6x na venkovní zápas, nejlépe v co nejbližší destinaci... Ale myslím si, že jakožto fanoušek bych měl mít právo vyjádřit svůj pozitivní i negativní názor. Samozřejmě je rozdíl, když tu někdo prostě vyjádří v rámci slušnosti svou nespokojenost a když tu někdo píše o pytli sr**k..
Když se hraje dobře a jsou výsledky, tak je logické, že se tu budou hráči opěvovat a nenajdete tady negativní názor. Když se ovšem "daří" tím způsobem, že tým hraje pravděpodobně nejhorší hokej ze všech a po právu se krčí na posledním místě tabulky, tak je jasné, že nebudu psát, jak je všechno skvělý a úžasný. A pokud to nezachází až někam k nadávkám na hráče, tak si myslím, že je to v pořádku, od toho je diskuze a upřímně si myslím, že žádný hráč nemá v současné situaci náladu si jí tu pročítat (pokud mu to není úplně u (s26) ) a pokud jo, pak by ho to akorát mělo nakopnout, aby nám na ledě mohl zavřít huby. Já se řídím heslem: "Hrdí když se vyhrává, věrní když se nedaří". Ano, skutečně pořád věřím, že se to ještě zlomí a budu pořád chodit na zápasy, kdybych nevěřil, tak jako fanoušek úplně rezignuju a o hokej se úplně přestanu zajímat, nebo začnu fandit někomu jinému.
V letošní sezoně bude pro mě úspěch, když se vyhnem baráži, nechci to mužstvo zatracovat, ale to je prostě fakt, play-off mě upřímně už nezajímá, když tu jde o existenci celého klubu (co si budem nalhávat, tak skromný klub jako je Litvínov by po pádu do 1. ligy asi úplně skončil tak jak ho známe, je to něco jiného než třeba Slavia). Jsme v nejhorší situaci za posledních x let a to dávám za vinu prostě příšerně slabé fyzické kondici, která se v rozjeté sezoně už nedá dohnat, tudíž je pro mě play-off uzavřená věc (rád budu na konci sezony vyveden z omylu). Je to prostě můj názor, nikoho tím nepoškozuju na rozdíl od těch, který při slově "baráž" nebo "play-out" chytnou amok a okamžitě se mě ptají, co to jsem sakra za fanouška..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 22:38 #35877

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Duchy-sorry,ale buď ale asi žiješ na jiné planetě.j.Jedna věc je držet pěsti svému týmu,druhá být a
Byolutně mimo realitu. Prosím tě,sundej si ty růžové brýle a vrať se do reálu.Litvínovu drží palce všichni ,ale prosím,buď normální,což,se ti dle mého ,bohužel,nedaří.,Jestli budeš útočit na každého,kdo má trochu kritický názor na současnou situaci a herní projev,zapadáš přesně do situace,nálady a momentálního uvažování současného týmu.Bohužel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 22:14 #35876

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Super. Ano, kydas verejne, kde si to muze přečíst kdokoliv. Cili sorry, ale tim skodis klukum a kolektivu. Ano, jsem zatvrzely pacient, co bude jezdit i na 14ty flek, ale o tom fanouskovsky zivot je. Ne o rektech na internetu.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:54 #35875

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2122
Duchy: I ja jsem hrdy fanousek chezy do morku kosti, i ja jsem fandil v letech bidy a moc dobre vim co to je jelikoz fandim Litvinovu odmalicka a takovejch 9 let chodim na hokej pravidelne a vim ze nikomu jinymu nez cheze fandit nikdy nebudu (s1) A to ze dneska nadavam z nasranosti nejsem zadnej kydac. Nechapu proc me zarazujes do skupiny tech co se nasrali ze na ne nevyslo divko kdyz o me nic nevis, samozrejme ze to neni pravda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:50 #35874

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
Nemůžem si přece myslet, že nějaký odchody nebo příchody něco udělaj s naší velmi tragickou hrou. Když jsme se do toho sami dostali, tak se s toho sami musíme taky vyhrabat. Nemyslel jsem, že pro nás letošní boje skončej tak brzo, nechci malovat Gejzu na zeď, ale pomalu začínám být s PO pesimistou. I když pořeba říci, že jsem to nějak už tušil s kraje sezóny. Ani nevíte jak bych se rád mýlil, a jestli se dostanem do PO, tak se tu klidně budu veřejněkát!!!!!! Možná by to chtělo nějaký impuls od nás fanoušků! Třeba tu založit nějakou sekci s nápady, kdy budou fanoušci slibovat ( a také samozřejmě i plnit ) věci, co týmu nebo klubu splní za postup do PO. Je to pitomost, ale šílených lidí je tu dost (s2) (s2) (s2) . Samozřejmě fantazii se meze nekladou. Nebo zkuste něco vymyslet jinýho????!!!!! JSME CHEZA!!!!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:45 #35873

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Ne jak rikam ja, ale jak se cítí. Loni se všichni bouchali do prsou. Letos se část boucha do prsou dal, tech co fandili i v letech bidy. Zbytek zapomněl, na co ma nase Cheza. Ano, jsem hrdy na to, že jsem fanousek Litvinova. A budu je podporovat do morku kosti. Pokud si zanadavam a ze si zanadavam, tak ne tak, abych mohl poškodit jediny clanek klubu. Od ledare po generala Unipetrolu. A tyhle rekta, poskozuji klub.Každý nechť se chova tak, aby se na sebe mohl podivat rano do zrcadla.Jinak si delej si co chces. Bydlel jsem behem zivota x set km od Litvinova a nezradil jsem. A mam silny pocit ze kydaci za 2 roky zradi klub a budou tleskat CV, kdyby doslo na pruser. A pak si vzpomen, jak si se citil ukrivden, že na tebe nevyslo dvd...
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:41 #35872

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Duchy: Člověče, oni to překopali - protože jsem je loni asi už moc prudil, tak lešení posunuli o tři místa dál.
Protože základem trampingu je škodolibost a já jsem starý tramp, tak se teď směju sousedům, že jim chcípla koza. (s3)
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:41 #35871

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
adamcheza: Souhlasim a podepisuju...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 04. pro 2015 21:38 #35870

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2122
pavelpe: presne tak, nevim co vsichni cekali ze po jednom treningu budem hned uplne jinej tym, to chce cas to je jasny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum