Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 05. pro 2015 15:47 #35900

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
mi se muzem dohadovat ,hadat a jak dal,.ale je to na prd kdyz nezacnou hraci poradne makat a po zapase padat na hubu.ted si s toho delaj akorat srandu.jsem zvedavej kolik lidi prijde na zapas.vedeni na stesti ze si lidi nakoupily permice jinak by tam nikdo neprisel a hlediste bylo prazdne..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 14:25 #35899

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Nemyslim si...
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 14:15 #35898

Avatar uživatele jidrab
  • jidrab
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 617
x.xao: Ono se špatně děkuje když ví že to opět zvorali. Možná se stydí!!! (s19) Koukal jsem na tu holomajznu a nějak si nevybavuji na nějakou vypracovanou šanci Vervy. Mám ale dobrou zprávu, s Vítkama určo vydolujeme vítězství.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 13:36 #35897

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
jirik74: JEDNOU vyhrat je hodne malo!!!! (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 13:31 #35896

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2122
Duchy: nebudu se s tebou pretahovat nema to cenu, kazdym dalsim prispevkem se akorat ponizujes..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 12:27 #35895

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
jack007: jacku,k brodu je pořád ještě daleko,ale s tou hrou,co jsme předvedli na Hané,bychom horko-těžko vyhráli i nad Sokolem Jenišův Újezd. (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 12:26 #35894

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Halačka: Pacient je těžce nemocen.Léčba začala,ale i na dílčí výsledky si asi musíme počkat.Ale už není ani za pět minut dvanáct,už zvoní do finiše. VZTYK !!! JDE SE HRÁT HOKEJ,MLÁDEŽI. Konec "srandiček", já chci vidět Litvínov,ale ne ten Dolní(ten už je léta pod těžkou vrstvou výsypky) já chci vidět ten Horní Litvínov,ten,který byl vždycky houževnatým bojovníkem,i když se nedařilo. I když jsme hráli se soupeřem,který byl jasným favoritem.Chci vidět "potomky pana Voříška",chci vidět následovníky Ivana Hlinky,Roberta Reichela a nakonec i Kysely a dalších kreativních hokejistů !!! (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 12:07 #35893

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
pratele s vitkovicemi to prijde a vyhrajeme musime verit a doufat (s32) ....muj nazor je ze jednou musime vyhrat (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 11:39 #35892

Avatar uživatele Halačka
  • Halačka
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1435
Zdar. Pročítám tady forum pravidelně, v poslední době to není nic moc pozitivního čtení. Ani Nuny to nějak neodlehčuje (s1) .

Včera jsem díky TV přenosu viděl zase po dlouhé době celý zápas - a moje Chezácké srdíčko plakalo, jinak se to nedá říct. Duchy promine, ale to, co jsem včera viděl z naší strany viděl, byla holomajzna. Bez bruslení, bez rychlosti, bez pořádnýho drajvu, kiksy v obraně... Smutné. Ale dodíval jsem se do konce, říkal jsem si, aspoň gol jestli daji na povzbuzení... Škoda, Olomouc mi nepřipadá jako soupeř, který by měl Litvínov (bez ohledu na loňský titul) bez problémů přejet, z mého pohledu vlastně jen lepším bruslením. Opory NEJSOU letos absolutně opory. Je vidět, že krutě chybí LÍDR (s8) . A když už se zjednoduší hra a objeví se pár střel, lámou se hokejky apod. Je vidět, že ta deka je příšerná, příšerná (s7) (s7) . Pohled na hráče na ledě i na střídačce je tristní - NIKDO neburcuje, vypadají strašidelně odevzdaně. Vím, že se to lehce řekne, ale když se nedokáží nějak vyburcovat, nic se nezlepší (s7)

Nesdílel jsem tady nadšení z odchodu Weissmanna, ani zapojení p. Hořavy jako okamžité řešení krize. To se jedním zápasem nezmění. Takže zbývá jen doufat a dál fandit. Pořád nic není ztracené, ALE NE s tím, na co jsem se včera díval !!

Ad Duchy: promiň, ale forum klubu neberu úplně za veřejné - přece jen se tady nevyblívá kdejaký asociál, jako na idnes apod. Nenašel jsem tady žádný příspěvěk, který by byl kydáním - asi to vidím jinak. A když mám smutné pocity, nebudu tady přece chválit, když navíc opravdu není co (snad kromě chudáka Januse).

Nicméně - přes kritiku fandím dál a VĚŘÍM, stejně jako určitě všichni, kteří tady vyjádřili svůj negativní názor (s20) (s22) .

P.S. Pokud pojede nějaká tlupa 15,12. na Kometu, přidám se k vám (ať provětrám dres, který jsem dostal k padesátinám !!) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 11:24 #35891

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Tým je pod hodně těžkou dekou a sám už se z toho asi sám nedostane a proto už by to chtělo nějakej hráčskej impuls jinak tato sezona dopadne hodně velkým průšvihem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 11:09 #35890

Avatar uživatele fanny
  • fanny
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 2
Unihoc10:

Unihoc10 napsal: Tak jsme doma, co k tomu říct...Tak snad v neděli no (s14)
Zápas vem čert, už jsem si za těch 20 zápasů na to vražedné tempo v kombinaci s témeř přesnou impotencí zvykl, ale nasrali mě po zápase, protože ikdyž jim to nejde, tak aspoň poděkovat by mohli, jestli zatleskalo 5 hráčů, tak je to hodně. Člověka to stojí peníze, čas a ty primadony maj problém i jen poděkovat... Všechno špatně letos a tak nějak už nevěřím tomu, že tenhle tým se z toho sám dostane... (s8)


Taky mě mrzelo, že nám většina ani nezamávala...
Prosím nejedete někdo 13.12. do Liberce z Litvínova, Chomutova nebo Mostu a nemáte místečko v autě? (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:23 #35889

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7637
Já myslím, že fanoušci Chezy mají až moc velkou trpělivost. Kolik dřív chodilo lidí, když jsme byli takhle dole? 1000-2000? Kolik jich jezdilo na výjezdy? A porovnejte to s tím, kolik lidí teď chodí na zimák a jezdí na výjezdy? Vstupný se zdražilo, zatímco dřív se chodilo za 60 korun a lidí bylo pár, letos 140 a stejně ty lidi chodí. Pořád lidi chodí na zimák a fandí, při nástupu hráčů na led tleskaj a věří, že "dnes se to zlomí". Prohrát se může, ale ať je to se vztyčenou hlavou. Já věřím před každým zápasem, když mi kámoš řekne, že na to nemáme, tak se vždy naštvu, že přece jsme loňští mistři, odešlo jen pár hráčů, lajna Lukeš-Hubl-Jánský je furt pohromadě, tak proč jim to teď nejde? Chápu že Hanzl nemá body, protože přišel o obě výborná křídla. Nevím, ejstli je to fakt jenom v hlavě, nebo je to fakt v tý kondici nebo čím to je. Jo kdyby odešlo deset hráčů, budiž, ale odešli tři hráči, ti přece nedělali rozdíl 13 pozic v tabulce. Fandím a věřím pořád, ale bojím se, aby v tom nebylo ještě něco víc. Kolik už jsme zápasů nevyhráli za 3 body? Jestli to není klubový rekord v počtu nevýher.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:23 #35888

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
jack007: Džeku díky, od včerejška si lámu hlavu s tím jak svou myšlenku zformulovat a tys to trefil. Pokusím se přijmout fakt, že jsme poslední, naše hra je strašidelná, hráči se na ledě pohybují jako dítě bez mámy, chybí systém, zjevné nasazení, vášeň. Pokud toto dokáži přijmout jako skutečnost, nebudu se ohlížet zpět, nebudu mít těžké spaní při vzpomínce na litvínovský hokej. Naopak každou povedenou akci budu brát jako cestu za světlem. Zbavím se tak tíže loňského úspěchu. Nebudu porovnávat co bylo s tím co je, protože jakmile se budu pořád ohlížet zpět, může se lehko stát, že přehlídnu světlo vepředu a zase špatně uhnu, jenom právě proto, že mám hlavu pořád otočenou dozadu. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:16 #35887

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
Doplněn KILOMETROVNÍK . Přihlášeno 6 lidí .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 10:08 #35886

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Ale no taak kluci, tohle ma jednu velkou vyhodu, sezona bude dlouha, hokeje si uzijeme do dubna az az. A muzeme se tesit na mužstva jako je Motor, Jihlava, Kladno ci Slavie. Kdo vi kdo nakonec s nama bude v barazi :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 08:59 #35885

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
hraci?ty by se meli radeji stydet jak hrajou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 07:39 #35884

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Unihoc10: To,že by hráči měli jít poděkovat,by mělo být automatické,máš pravdu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 07:37 #35883

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Duchy: Nic ve zlém,ale nějak nerozumím tomu,co jsi napsal.Kdo nemá soudnost???já si myslím,že v první řadě,hlavně po včerejší frašce,ti,kteří by se měli chytnout za rypák,neseděj za PC.A to,že je problém mnohem hlubšího rázu,než si každý myslel,se ukázalo včera v plné nahotě.To prostě byla nebetyčná ostuda po všech stránkách. Jakou by jsi měl představu?aby po této komedii a ostudě se všichni plácali po zádech???Neříkám,aby někdo někoho vulgárně urážel,což se zde ani neděje,ale plně chápu kritiku a navíc oprávněnou,jak hráčů tak i ostatních,kteří se na této situaci podílejí.Tak je to prostě všude v životě i v zaměstnání.Dotyční za to berou peníze,tak s nějakou kritikou musejí počítat a dokud se bude kolem některých playerů našlapovat po špičkách ,což se dle mého děje,je to začátek konce. Je to jen můj názor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 06:54 #35882

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
nadavame ,ale stejne jako spravny fanousci pujdem zase na stadion a budeme fandit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. pro 2015 02:06 #35881

Avatar uživatele lahev8
  • lahev8
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 43
Unihoc10: Tak tohle mě sere už delší dobu. Byly v minulosti zápasy, kdy přijel poděkovat třeba jen Růča nebo Guma. Výjimkou byla loňská sezona. Jinak ale nějakou velkou vděčnost za povzbuzování u hráčů nevidím. Škoda. Zápas jsem viděl v TV a nepřišlo mi, že by se většina nesnažila. Pořád věřím, že se to zvedne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum