Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 26. led 2016 17:20 #38922

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Duchy: A vedení nás nijak neinformovalo, jako vždy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 17:13 #38921

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1673
tak neveste hlavy zksute prijit za kulturou...
Prijdte se podivat na dila zkuseneho a protreleho westmana,a jeho puvabnou squaw Nso-ci..a mozna prijde i Vinnetou!!!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 16:36 #38920

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
trnkis: Ukončení hostování?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 16:15 #38919

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
jinak Vantuch dnes uz za Kradec ... nemel tu byt nahodou az do 30.ledna?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 15:55 #38918

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
trnkis: To už rovnou napiš, že Alby jr. dá hattrick. (s1) Jinak já také věřím, že by to mohla dneska padnout. (s22) (s32) (s22)
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 15:06 #38917

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
mam strach ze zase prohrajeme.kez bych se pletl (s32) a mely 3 bodiky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 14:52 #38916

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
neco mi rika, ze dneska tri body ... 3:4 (duda, lukes, martynek a pavelka)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 14:20 #38915

Avatar uživatele telh
  • telh
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 38
Začíná poslední čtvrtina základní části, co nás čeká ve 40. kole TELH?
smag.cz/hokej/prev...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 13:53 #38914

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Tak jsem zvědavej, jestli konečně vyhrajem ve Zlíně. Poslední výhra ve Zlíně před 6 lety a 4 dny! Tedy 22. 1. 2010 (výhra 2:1 brankami Lukeše a Majdana). Od té doby jsme ve Zlíně prohráli těmito poměry: 2:10, 2:7, 2:3, 0:3, 1:5, 1:2pp, 1:4, 1:2, 5:6pp, 2:4 a 2:3sn, tedy 11 proher v řadě se ziskem 3 bodů. Žádnou jinou takovouhle sérii s nikým nemáme. Tahle série by taky mohla konečně skončit, ale série ve Vítkovicích byla tehdy taky dlouhá a ještě delší než tahle zlínská.

Ve Vítkovicích jsme tehdy nevyhráli od 27. 12. 1996 do 26. 12. 2008, tedy 12 let přesně a za tu dobu jsme tam tehdy uhráli z 25 zápasů 5 remíz, 2 prohry v prodloužení a 18 proher.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 09:22 #38913

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Duchy: Ano, tak to přesně je. Stará trenérská pravda říká, že dobrý mládežnický trenér se pozná podle toho kolik vychoval hráčů pro nejvyšší seniorskou soutěž nebo reprezentaci, ne podle titulů v mládežnických kategoriích. Ty se vždy brali jako bonus. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 09:18 #38912

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Duchy: Hlavně aby tu šanci dostával nadále a aby se jí pořádně chopil, jeho táta na něj určitě dohlídne. Já mu to přeju a hlavně bych si přál, aby to pomohlo celýmu týmu. Ostatně uvidíme už dnes ve Zlíně.

Odbočím: věděli jste, že Tráva je na 1. místě v počtu hitů v celé lize? viz. www.hokej.cz/tipsp...

A že náš nejlepší hráč v počtu zblokovaných střel je Kubát, který je ale až na 37. místě v lize?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 09:14 #38911

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Chemik11: Uz to na me působí jako filipika vuci Albymu, coz je blbe. Naopak se radujme, ze nějaký "zobak" dostal reálnou šanci. Ted je na nem jak se s ni popere. Timhle stylem jsme schopni zapracovat 1-2 kluky za rok(pokud je z ceho brat), coz na trvalou obmenu kadru staci s "dokupem" pozic, na kterych se neurodilo. A je sranda, ze to nemá souvislost s vysledky mladeze. Mladez je o výchově kluku pro Acko a je fuk jestli jsou junci 1, 5, 8, nebo12. Samozrejme by bylo fajn, aby byli pod tlakem PO, ale nestoji na tom svet.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 09:13 #38910

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
FANOUŠ, PAVELPE, CHEMIK11 (s32)
Ahoj kluci, myslím si, že trochu řešíte důsledek a ne příčinu. Mám na tohle téma v hlavě článek, který dám v nejbližší době do kupy. Rozumím Fanoušovi proč tady nechce hrát s otevřenými kartami a podotýkám, že mi jsou jeho důvody velmi sympatické. Hodím do placu řečnické otázky:
Jak to, že taková mládežnická bašta jako byl Litvínov, přestal produkovat kvalitní mladé hokejisty?
Jak to, že po Naganu byla NHL plná českých hráčů a teď je o naše hráče minimální zájem?
Jak to, že jsme jediný ostrov v hokejovém světě, kde ještě děláme z dětí majetek hokejového klubu, i když všichni tvrdí, že je to špatně?
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 08:02 #38909

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Takže jak to je? Prostě ti mladí nedostávají prostor od trenérů? Proč ten prostor teď najednou Kristián dostal? To se zdá trenérům, že je o tolik lepší než další naši mladí? Je to kvůli jménu? Experiment, když jsme poslední, aby se s tím zkusilo něco dělat? Fajn, tak nechte hrát pořádně Válka a taky ho pusťte na přesilovku.

Smolka, ten dostal šanci panečku, nechali ho hrát jednou v listopadu první lajnu s 26 a 16, ale jak dlouho? Ve druhý třetině už ho zas vyměnili s Jánym a pak už ho k nim nikdy nedali. K čemu to pak je? Co to je za šanci? Mají to nechat 3-4 zápas, ne-li víc, aby si spolu sedli. Takhle co mohl ukázat? Smolka má průměr icetime 6 minut za zápas. Viz www.hokej.cz/tipsp...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 07:49 #38908

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
pavelpe: Čau...
Já nemám problém s tím,co jsi napsal dnes v 00:24...Diskuze je přeci i o tom,že jeden nesouhlasí s druhým.OK přece-vše v pořádku...
Tahá mě ale za oči,co píšeš v příspěvku 38874...Tohle téma se tady od tebe objevuje hodně často.Odpověděl jsi si sám,jak jsem ti to napsal.
Opakuju,nechci tady plkat veřejně,až se potkáme,poplkáme mezi 4 očima...
Jen jednu věc.Hráč,je-li dobrej,musí dostat podporu týmu,podporu trenéra,kterej mu pomůže,že ho nechá hrát.I přes chyby,dál a zas a znova....Přesně tak,jak tomu bylo u Albyho ml.ve Vítkách...Byl u 4 gólu kde neměl hráče...OK,další střídání tam šel zase,pak na přesilovku,pak na hru 4 na 4...Viděl jsi tohle pak u jinýho mlaďase?A prosím,nepiš mi tady už o Jurčíkovi,Gerhátovi...Tohle už pro mě nejsou TI MLAĎÍ,O KTERÝCH JE ŘEČ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 07:40 #38907

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
pavelpe: Kdepak, je tam taky 6 zápasů playout. WSM se hraje stejně jako extraliga, taky předkolo, taky playout, jen s tím rozdílem, že není baráž, ale přímý sestup.

b) - O udržení:
- družstva, umístěná po 1. části na 11. - 14. místě, se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání)
s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo,
umístěné po této části soutěže na posledním místě, sestupuje do II. ligy ČR.

www.cslh.cz/soutez...

Nicméně musí makat, pokud naberou ještě větší ztrátu, bude daleko těžší jí dohnat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. led 2016 00:24 #38906

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Chemik11: No, právě že nehraje. V 1.lize sestupuje přímo poslední.

To Fanouš: Vždyť víš, že jsem tvůj pohled respektoval a nemám s ním problém. To co píšu teď je naprosto konzistentní s tím, co jsem psal vždy. Jedna věc je fakt, že ti kluci nijak nevyčnívají v 1.lize - a to by už po 3-4 letech měli. Druhá věc, která mi nešla na rozum, proč v mnoha jiných extraligových klubech funguje zapojování odchovanců (i v Třinci, který má velký prachy se povedlo zapojit Ciencalu či Růžičku) a u nás to už desetiletí je téměř nulové.
A teď se nabízí několik vysvětlení - říkáš, že třeba Pavlík s Pavelkou dostali větší prostor. No já si je pamatuji v Mostě resp. v Ústí a oni tam vyčnívali. Podobné to bylo vloni s Kokýnem. To se bohužel o většině útočníků říct nedá - snad s vyjímkou Válka.
Člověk má možnost to srovnávat - Ondra hraje třetí sezónu a nevidím tam progres. Ano má sílu, ano snaží se - to mu rozhodně nelze upřít. Ale je úplně jedno, jestli hraje vedle Válka, Gerháta nebo Piroše. Střelecká impotence je pořád stejná, u manťáku je super, ale kolem branky je tropickej - celý tři roky!!! U Smolky v Mostě - když hraje s Havlíčkem a Kubinčákem, tak dobrý, dá góly, vcelku nevypadá špatně. Ale pokud se podíváš na ten zbytek jeho hry, už to tak vesele nevypadá - právě Havlíček s Kubinčákem dost často hasí ty jeho úlety, obranná činnost veškerá žádná, přebírání hráčů při bránění je nulový, někdy mi připadá, že neví kam se postavit - prostě takticky špatný. To beru u kluka, který začiná, ale po čtyřech letech bych v tomhle u Pavla čekal zlepšení. Proč tam není, nevím. A naplno se to projeví, pokud ho dají do jiný lajny, kde nemá tak kvalitní spoluhráče. Navíc jemu i chybí síla.
Prostě mám u některých kluků pocit, že tomu nedávají zdaleka všechno, co by mohli. Výsledkem jsou pak velké výkonnostní výkyvy, které sráží pohled na jeho schopnosti. Třeba Divous taky nemá sílu a nečekám od něj, že se bude srážet, ale přesto ho vidím se prát před brankou. Navíc na rozdíl od Smolky je takticky vyspělejší a umí nahradit horší fyzické parametry vyčůraností a tou správnou drzostí. A výsledkem jsou jednak góly a jednak celkově lepší a konzistentnější herní projev.
Mojí slabinou v tomto pohledu je samozřejmě fakt, že na rozdíl o Tebe nemám tolik informací ze zákulisí, jaké jsou vztahy s trenéry, jaké jsou vztahy mezi Mostem a Litvínovem, jak se kluci chovají na tréninku, v letní přípravě.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. led 2016 21:57 #38905

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Duchy: Dyť mi rozumí,ne?Ne nadarmo 146,co??
chemik 11...
Ber to tak jak to je...Až budeš starší a velikej kluk,taky to tak budeš mít,dost možná... (s3) ...čus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. led 2016 21:34 #38904

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
fanouš: Podstatný, Fanouši, podstatný....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. led 2016 21:23 #38903

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
fanouš: Kde vůbec bereš ty kontakty, když ti píše SMS např. "starej" Alby? :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum