Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 23. led 2016 15:57 #38645

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
kolatyr: uz si mu koupil ten dres?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 14:04 #38644

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
houbiczka: Sám tam urcitě nebudeš (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 14:00 #38643

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
tak ted snad....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 13:48 #38642

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
neveste hlavu a prijdte se odreagovat!!!!I my fanousci to potrebujem.....!!!!!Neco kultury neuskodi!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 13:37 #38641

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Chemik11: Pokud zde nekdo naléhá na to, abychom se zadluzili, tak mu doporučuji Prahu 8.... Ono pokud si zadluzen tak nemuzes hrat.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 13:25 #38640

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7631
Duda je zklamáním. Když přišel, tak jsem věřil, že bude posilou. Výsledek? 10 zápasů, 0+2 a z těch 10 zápasů uhrál tým 10 bodů. Takže přínos naprosto minimální.

Vantuch? 0+0, 10 zápasů, přičemž s ním tým udělal 13 bodů.

Takže že by obě posily nějak pomohly z krize? Nevypadá to. Proč nehrál Reichel? Copak to může být horší? Na posily už je pozdě, už sem nikdo nepřijde. Podcenila se situace v létě. Pamatuju si na ty rozhovory před ligou, kdy trenéři a hráči doufali, že po odchodu Růči a Petryho se bude střelecky dařit jiným. Bohůžel nestalo se, ba co hůř, Lukeš 38 zápasů a 2 góly ze hry! Aspoň ty 4 nájezdy dal, ale to je málo. Ani s Vikym mu to tolik nešlo, natož pak, co se Viky zranil.

Vedení před sezónou věřilo, že to půjde, že to tak špatné nebude, bohůžel, kdo mohl tušit že mistr bude po 38 kolech poslední a bude ztrácet 5 bodů na nebarážovou pozici.

Co s tím teď? Zkusit sem ještě nějaký hráče dostat, jak psal Unihoc, i třeba za cenu zadlužení, chemička nás v tom snad nenechá ne? Pokud sestoupíme, bude to v řiti, dostat se zpět je těžší než to udržet. Samo to asi nepůjde. Čekali jsme 38 zápasů, tohle samo prostě nepřijde. 38 zápasů 38 bodů, nejméně výher, nejmenší počet vstřelených gólů. Myslím že to je jasný. Jsme nejhorší tým ligy momentálně. A že neprohráváme vysoko? Protože naši soupeři proti nám hrají na půl plno. Jak třeba Hradec zapnul, hned nám tam dal pět fíků. Liberec tehdy u nás taky pět fíků.

Teď dvakrát ven, pak doma Liberec a Hradec. No modlit se, nic jiného nezbývá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 12:28 #38639

Avatar uživatele houbiczka
  • houbiczka
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 153
AHOJ, KDO JEDE DO VÍTKOVIC?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 12:11 #38638

Avatar uživatele jidrab
  • jidrab
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 617
Pánové nedá se nic dělat ale tady může pomoci už jen výměna trenéra. Poděkujme mu za titul ale co je letos moc to je moc. Dle mého tam jen celkem flegmaticky stojí a kouká. Možná se pletu ale stejně by výměna možná pomohla. Nevím nejsem takový odborník ale zdá se že to je už jediná možnost jak s tím něco udělat.. Co se týká Dudy tak v mužstvu nemá co dělat, je na dvě věci ,na nic a na h...o. Cvrká to na ledě bez zájmu a zápalu. Začínám se vážně bát o hokecklub v Litvínově. Přeji hezký den.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 12:03 #38637

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
MMM: Co by chtel? Je linej jako prase. Neudela rychlejsi krok, jedine co mu jde je diskuze s rozhodčím a mlácení hokejkou o led v utocnem pásmu. A uprimne me Radim dojme tim, ze ho da na led pri power play. A jak nekde maestro rikal, jestli jsou Vary silnější s nim nebo bez nej, tak odpoved je jasna. Bez nej. Stejne jako kazdy tym.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 11:57 #38636

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Slabiny organizace se neprojeví, když jsou výsledky práce dobré, ale právě když se nedaří. A ty litvínovské jsou podle mého názoru zřejmé:
- neschopnost nebo neochota, to nedokáži posoudit, kvalitativně posílit o hráče první druhé lajny. Přišel Duda, ale podle mne v době, kdy už byl mančaft v hluboké herní a výsledkové krizi.
- velmi špatný nebo téměř neexistující skauting
- neúčinná spolupráce s Mostem
- PR a komunikace s fanoušky. Jisté náznaky tu jsou, ale pořád mám pocit, že by si fanoušci a diváci zasloužili mnohem více respektu, než se jim od klubu dostává.

Letošní sezóna ukazuje, že loňský titul byl velkou měrou přáním hvězd, než koncepční prací klubu. Tím nechci ten úspěch znevážit, to vůbec ne, jenom chci říct, že klub z tak obrovského úspěchu nedokázal vytěžit vůbec nic a dnešní kroky ukazují, že na takový úspěch nebyl vůbec připravený. Už jsem to tady psal, to že hráči spadnou do herní a výsledkové krize je běžné a naprosto přirozené, ovšem snahou vedení klubu by mělo být, vnějším zásahem mužstvu z krize pomoct. Je naprosto jasné, že trenéři i hráči už šlapou vodu a najít cestu ven budou mít hodně složité. V dnešní situaci už jim nepomůže vyprodaný zimák ani všemožná podpora fanoušků. Myslím si, že teď už budou znovu potřebovat pomoc bohů, aby příští sezóna byla extraligová.
Abych nekončil takhle pohřebně. Věřím tomu, že když klubu nepomohl loňský titul, tak z letošní krize se GM dokáže poučit a v příští sezóně zúročí nové zkušenosti. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 11:54 #38635

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
pepone11: Myslím si, že na psychologa už je pozdě. Navíc psycholog dokáže účinně pracovat s jednotlivcem, ale s větším celkem, jako je hokejové družstvo, je to téměř nemožné. (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 11:03 #38634

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
uvidime zitra snad budou nejake body.koukal jsem na gumu v televizi.prohlasil ze druzstvo porebuje psychologa.asi ma pravdu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 11:01 #38633

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
kolatyr: kolaryre mam otazku kdyz se k vam prihlasi a ma k vam otazku ohledne vaseho druzstva nebo neber uplatky .tak ho bloknete.proto lezes do naseho fora? (s26)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:50 #38632

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Včera to bylo velké trápení Olomouc nepředvedla žádný super výkon a čím hůř proti nám někdo hraje tak mi hrajeme ještě hůře a ztrácíme s týmy se kterými máme bodovat zbytečně body a se s týmy s kterými se body nečekají tak hrajeme lépe a urveme i nějaké body. Vedení je v klidu asi si myslí že se to nějak uhraje posílit už se mělo dávno když už se to s námi táhne od začátku sezony a Duda a Vantuch to taky nezměnily a zapadly do našeho marastu a ještě ani nevstřelily branku což se od posil očekává.Musíme věřit že tahle sezona nedopadne velkým průšvihem. (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:50 #38631

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
MMM: My jsme měli šňůru proher, kterou asi nikdo jen tak nepřekoná a stále byl plný stadion. Možná je to jako u vás. Lidé stále věřili, že se to zlomí. A to jsme neměli titul. Jinak o Dudovi, jak píšeš to tak možná bude.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:25 #38630

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2251
Vcerejsi výkon ,to bylo hodně velké zklamání. Vypada to z tribuny, že jim je to (s26) .Nechapu složení první lajny a nedivim se,ze to Lukeše nebaví.. Vantuch chlap jak hora neustále ležel na zemi.. Za sebe rikam, že mi ti nevadí, že se vrací..to mladí zahrají stejně.. Duda také zklamání, zapadl do průměru, je vidět ,že by chtěl,ale nemá k sobě hráče.Jsme v těžké krizi,zaráži me vedení, mám pocit, že jim je to jedno a jsou v klidu. Olomouc nepredvedla skoro nic a má tři body...Osobně se divim, že natu holomajznu stále chodí lidi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:50 #38629

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
kolatyr: neotravuj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:37 #38628

Avatar uživatele ercexeter
  • ercexeter
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 241
Hokej bídnej a když k tomu přičtu ty kydy a rady kolemstojících odborníků (Antoš hadr) a to, že jsem musel absolvovat v bezprostřední blízkosti dvě klobásy, něco na špejli a ty brambory s cibulí, tak asi nejhorší večer s CHEZOU v této sezóně. Pořád jsem čekal a čekám, že se něco stane, že po nějakém náznaku se kluci chytnou, ale pořád nic. Přelom zimy a jara bude hodně hodně dramatický.
Jsme ve veliké krizi a způsob jejího řešení se diametrálně liší od řešení krizí jinde. Těžko říci proč, ale že to asi není nejlepší řešení, to už se jeví jako celkem jasné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:21 #38627

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
OMLUVA - zdravím sousedi. Omlouvám se za to, že jsem zde psal, že Radek Duda bude během několika zápasů nejlepší hráč Vervy. Nestalo se tak a já se těžce zmýlil. Věřil jsem mu !! Nicméně doufám, že se jeho výkon zvedne, i když to vypadá, že se hodí jak kostka z domina do úrovně, kterou současný tým Vervy předvádí. Takže asi tak. O nás psát nemusím . Mějte se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 07:53 #38626

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Není to tak dávno,kdy jsem tady napsal,že ryba smrdí od hlavy.Od některých jsem dostal nálož,protože Kyslík je pro některé nedotknutelný.Pro mně to je člověk,který je za tuto situaci zodpovědný minimálně stejně,jako hráči a trenéři.Absolutní podcenění situace v kádru na začátku sezóny,neschopnost manažersky na tuto šílenou situaci zareagovat-ano,přišel Duda,ale jeho přínos je přinejmenším diskutabilní.Já si myslím,že v KV si mnou ruce.Ten problém je hlubší-nikde žádné info či vyjádření,co s nastalou situací udělat.Bohorovný klid po pěšině.Nejhorší web v extralize a možná v celé republice,i amatérské týmy ho mají přehlednější a hlavně aktualizovaný !!!Situace v mládeži-šilenost.Mám na mysli 3,4,5 třídy kde Chomutov je o parník vpřed .Ti kluci jsou rádi za remízu z Bílinou.A to bych mohl pokračovat.Nikomu neurážím,je to jen můj názor.Pak si říkám,jestli se někdo nezbláznil,když dá Vantucha jako centra první lajny a k němu Hořavu a trápícího se Lukeše (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum