Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 19. led 2015 11:32 #19665

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Zase Okál

Najednou tydlít, ještě včera měl svědomí čisté.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 09:43 #19664

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
Nuny: Ty mi chceš přivodit další infarkt, no já se mlátil smíchy, máš velice dobré spisovatelské střevo, měl by jsi jej někde využít. (s2) (s16)
(s22) (s31) (s22)
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 09:41 #19663

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
Travis: Petry dostal pukem do rozkroku, tak to snad bude v pořádku.
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 08:48 #19662

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Chemik11: Já přesně to pravidlo neznám ale letos je to něco ve stylu 15+3+2 - ty 3 jsou ve věku 20-22 let a 2 jsou 19 let a míň, což u nás byl včera jenom Baránek. A protože hrál Guma musel někdo zůstat mimo a padlo to na Gulu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 07:34 #19661

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
gejza007: Ne ne,psal jsem o prvním gólu v naší síti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 07:14 #19660

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Nuny: NUNY...
Ty voe,ty jsi numero!!!Málem jsem se u toho skoroerotickýho článku počůral smíchy...a při větě jsem dočista v prdeli,- jsem vyprsk jogurt...uff,ty mi dáváš... (s16) (s2) (s2) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 06:47 #19659

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Jany prý narazena kostrč, nějakou bolistku ma i kuba petruzalek, ale tam nevim přesné info...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 01:49 #19658

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Mogul71: Jo dík, já jsem to nějak nečetl nebo přehlédl. No alespoň bude čerstvej a namotivivanej na play of.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 01:46 #19657

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Nuny: Původně jsem chtěl, ale pak jsem tam potkal kolegu z práce, takže příště. Teda příště ne, protože Plzeň prožiju v rachotě. Tak přespříště.
Jo holky jsou holky a jak praví klasik - ženě rozumí zase jen žena. Mimochodem můj avatar - moje vnučka. Ještě tak dva tři roky a budu tam mít taky nástupce.
Jinak jsem při odchodu nechtěně vyslechl hovor dvou mladíků, že bylo super, že měli svůj kotel - seděli někde kolem tebe. Takže vidíš, že ten Tvůj "kotlík" má i své příznivce. Takže jen tak dál.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 01:34 #19656

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
To je mi jasné ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 00:59 #19655

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Chemik11: Tohle vysvětlení je na ofiko stránkách,jen jsem citoval (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 00:39 #19654

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Mogul71: To je pitomost, těch mladých 20-22 let máme pět: Pavlík, Pavelka, Jurčík, Písařík a Šrámek a v zápase stačí mít 3 z těchto 5, dnes jsme měli 4 z nich.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 00:37 #19653

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
pavelpe: Měl si se ozvat - rád se pozdravím s klukama z fora.
S tím dítkem si to napsal hezky ale nejlepší je pointa.
Na hokej většinou jezdím s nejmladším z mých dítek - slečnou nyní devítiletou. Dva starší synové mají min času (škola a slečny).
A teď ta pointa. Dcera občas bere sebou nějakou kámošku. Tentokrát to byla skutečně Anička. Holky se ale už cestou rozhodly, že si prohodí jména. Takže já musel říkat mé dlouhovlasé blondýnce Aničko a drobnounká tmavovláska se nechala oslovovat Tamarka, což jméno mé dcery. Ta ho má navíc na dresu. Tady názorně vidíš , že ty holky mají to zamotávání hlav nám chlapům v krvi již odmalička. (s20)
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 00:24 #19652

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
pavelpe: U Jirky Guly píšou,že je to kvůli tomu geniálnímu Lenerovo pravidlu o mladých (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2015 00:01 #19651

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Co říci dnes k hokeji? Asi všechno už bylo řečeno. První tři zákroky Francíka nejistý - vypadlo to z něj +1 gól, kterým se říká blbec. Po té páteční šlamastice pro mě naprosto pochopitelné - a tady je vidět, jakou mají kluci soudržnost - přijel k němu Guma a řekl mu, ať si z toho nic nedělá, že hned odpoví. A protože Guma drží slovo, pustil tam pěknou "gumovku" na 2:2. Pak Francík předvedl fantastický zákrok pravým betonem, který asi málokdo postřehl a získal svojí tradiční jistotu, s kterou nekompromisně zavřel vrátka pro pardubické players.
Růča byl neskutečný, tam už slova nemaj cenu. Pro mě pánové skvělej Frolo - řeknu vám, že to byl od Kyslíka s trenérama geniální tah. Mimochodem nevíte, co je s Chaloupkou? A také by mě zajímalo, proč nenasazují Guliče, už má v Mostě 4 zápasy, takže by měl být v tempu. S Fanoušem musím souhlasit ohledně Baránka. Nevím, co s ním Přerost provedl, ale teď to není dobrý. Pořád nemohu pochopit, proč ne Kokýno - co za tím vězí, to je mi fakt záhadou. Mám obavy, že pokud mu nedají šanci, že by ho to mohlo psychicky hodně srazit, míněno vzhledem k tomu, že se dal do kupy a šlape.
Řekl bych, že od vyrovnání jsme přebrali otěže hry a bylo to kontrolované vítězství a to je s 5. mužstvem tabulky hodně pozitivní a ukazuje to pohodu. U Jányho - vzhledem k tomu, že mu tam doktor prohmatával pozici kolem zadku a stehna - vypadalo to na třísla. Snad jen natažený a bude stačit 10-14 dní klid. Kuba Šrámek do 1.lajny už prosím ne. Majdan se mi tam líbil víc, ale vzhledem k parametrům bych spíše předurčoval Ondru Jurčíka. Velké pozitivum dnes - využity 2 ze 3 přesilovek.
Pruhovaný dnes na naše poměry velmi dobře odpískaný zápas - nechávali hru plynout, nezabývali se souboji u mantinelů a vylučovali za to, za co měli. Chyby? No jistě, ale ne zásadní a ne nesmyslný. Ten neuznaný gól bych jim nevyčítal - rozhodčí byl na opačné straně od zásahu a muselo to vypadat, že gólman drží puk lapačkou, takže zapískal. Naopak nám v 1.třetině odpustili 10 vteřin hru v šesti a pardubickým sevření kotouče čili od letošní sezóny zdržování hry. Pokud by pískali takto, pak by ten hokej vypadal velmi dobře.
Co říci na závěr - galapředstavení našich kluků, klobásky obzvláště propečený, NUNYHO výkon bezchybný včetně dítek (tuším jedna je Anička - krásné české jméno). Dvě kaňky na kráse - roztroušený alzheimer mě donutil nachodit "100 lednových kilometrů", neboť u klobásky jsem zjistil, že jsem nechal peněženku i s permicí v autě a pak zranění Jányho. To první je vcajku, to bolelo jen mě, ale to druhé oslabuje mančaft, to bolí víc.
Mimochodem NUNY, stáli jsme vedle sebe mezi 2. a 3. třetinou u stánku. Černá bekovka, hnědá bunda, hovor o prostaticích s kolegou.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:51 #19650

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
Nuny: Teda chlape, kam ty na tyhle skvělý nápady chodíš? Fakt dobrý (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:47 #19649

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
fanouš: Jako myslíš Vikyho???? Ten se ho potom už ani nedotkl, přikryl ho a stáhl pod sebe, ale nešikovně, teď jsem na to koukal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:46 #19648

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
fanouš: Já jsem taky psal, že tam šel dobře. Reagoval jsem na Steryho. Jen jsem nepochopil, že on citoval příspěvek k pátečnímu prvnímu gólu na Spartě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:46 #19647

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
Osobní dopis pro Martina Ručínského - důvěrné

Milý Martine,
Toto je poslední dopis, který ti píšu. Potkali jsme se poprvé na začátku loňské sezony a ty jsi si mne z počátku vůbec nevšímal. Já si tě však všimla hned a dělala jsem maximum proto, aby byl můj cit opětován. Můj páníček mne pravidelně dovážel na stadion a já tam pravidelně kmitala nahoru a dolu a snažila jsem se tě zaujmou tím jaké kousky jsem byla schopná svou blánou předvádět. Byla jsem si vědoma, že hvězda tvého formátu se už s nějakými mými konkurentkami setkala a moje blána nebude jistě první ani poslední, která potěšila tebe a ty jsi potěšil jí. Nevzdávala jsem to a můj den nakonec přišel. Už ráno jsem to cítila, to prostě holka pozná.
Pak začal zápas a já měla oči jen pro tebe a všimla jsem si, že ani já ti dnes nejsem lhostejná. Byla jsem celá natěšená a moje blána vydávala toužebné zvuky, které byly slyšet po celé staďáku. Byla jsem celá rozechvělá, ale ty jsi byl z počátku opatrný . Naše chvíle přišla v 16.minutě první třetiny kdy jsi nasadil Gumu. Tedy alespoň lidi to křičeli a já byla šťastná, jak jsi zodpovědný. Půl munuty na to jsem už slyšela blahem Trávu růst a v mé nirváně se mi dokonce zdálo, že všichni skandují Tráva Tráva. Po další půlminutě si pak udeřil poprvé a já rozkmitala svou blánu k nevídaným vibracím.
To že si mi párkrát za zápas dal Francouzáka a lidi to nadšeně vyvolávali, to mne rozvášnilo ještě víc.
A pak se to stalo. Osm minut před koncem si na to ještě jednou vlítnul a trefil do růžku. Já už byla na pokraji orgasmu a moje blána vibrovala jak kurs koruny proti euru. Najednou ve mne píchlo a já se zlomila v pase. To je konec pomyslela jsem si a padla jsem na podlahu jak podťatá.
Páníček mi pomohl na nohy a těch posledních osm minut jsem byla tak nějak rozpolcená. Přemýšlela jsem co s námi bude dál.
Když jsme pak s páníčkem dojeli domů, řekl mi krutou pravdu – už se s tebou Martine neuvidím. Dokonce byl tak necitlivý, že mi řekl, že jsem dočista v prdeli.
Příště místo mne přijede jiná. Bude nová, mladá a krásná, stejně jako já kdysi bývala.
Nechci být sentimentální, asi je to úděl nás holek co jdeme z ruky do ruky, být nakonec zlomená.
Ale pamatuj, že jsem tě milovala a budu tě milovat stále i tam nahoře……

Navždy tvá
Palička od Nunyho bubnu.

P.s. Přikládám svou poslední fotku. Navždy tvá ....

Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2015 22:33 #19646

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
2masoni: Podle mě tam šel dobře.Vše jak má góĺmansky asi být,puk mu ale nespad do lapačky,netrefil beton,ale plác mu do škvíry mezi lapačkou a betonem propad a pomalu se došoural za čáru......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum