Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:19 #33524

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ptakulin: Co to pomůže nám většině obyčejných a znám desítky lidi co to chtějí a mají smůlu (s7) a trochu vůči fandům rada do zad

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:16 #33523

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
V tento moment zbývá pro fanklubáky 20 ks limitované edice...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 15:51 #33522

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Pardubice propustili Havlíka. Loni v dresu Znojma zaznamenal přes 50 bodů. Je mladej 24 let a to by byla posila. Na rozdíl od Dudy perspektivní hráč co může hrát v útoku klidně i několik sezon.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:56 #33521

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
cekalj sem za krabicku atd vic.myslel jsem 500-600.ja to chci proto ze az budu vypravet v domove duchodcu ze jsem zazil prvni titul. (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:40 #33520

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
pavelpe: Proto je predobjednavka jiz dnes vecer... (je mozne zvolit i osobni vyzvednuti na 1.11). Na tom si otestujeme zajem a uvidime co dal.

Podezrele mnozstvi kusu v objednavkach nebudeme akceptovat.
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:40 #33519

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Shrnovat neustále dokola mě úplně nebaví, ale DVD se bude prodávat, jak už bylo řečeno na všech frontách - pokladny, stánek na jihu a hlavně i oficiální fanshop, kde se bude posílat i lidem z dálky... Tam už budou lidé objednávat dnes od 18:00. Pro členy fanklubu jsem vyjednal 100 kusů do předrezervace... Od toho tu jsme, spolupráce s klubem je na vynikající úrovni a bude tomu tak doufám i nadále...

Jinak, aby nedošlo k desinfomaci... Fanklub z DVD nemá ani korunu - klub se rozhodl věnovat na naši činnost výtěžek z promítání v Citadele, ale rozhodně ne z prodeje... Je úplně jedno, kde si ho koupíte, hlavně aby se dostalo na všechny... Pokud se tak nestane, určitě se budou zamýšlet nad tím, jak uspokojit i další. Rozhodně to ale nebude formou limitované edice (to by pak už nebyla jaksi limitovaná). O cenotvorbě bych se nerozepisoval. Je to ale poprvé, kdy by najednou všichni zdražovali a bylo by to dobře. Asi na tom něco bude...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:34 #33518

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Upřímně nevím, jakém uklidnění tu mluvíme. Pokud jsem četl pozorně, tak k dispozici je limitovaná edice 2015 kusů -100ks pro členy fanklubu.
Pokud mluvíme o tomto množství, pak nevím, co p. Reichl bude přes e-shop prodávat. To množství nebude dostatečné ani pro návštěvníky utkání. A raději ani nepřemýšlím o překupnících, kteří si jistě mnou ruce.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:48 #33517

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
p.reichl: Takže jak vidíte i na fanoušky bydlící mimo Litvínov se klubem myslelo, díky za objasnění a uklidnění té hysterie, která tu panovala (s20) (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:39 #33516

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Možná že Ptakulin by toho vnesl ještě trochu více světla, ale zkusím to alespoň já.

Předně, DVD bude v prodeji i v oficiálním fanshopu (kromě toho jak již bylo řečeno tak i na jihu a také na pokladnách) a hlavně i v eshopu, takže není třeba obav, dostane se na všechny (alespoň na prvních 2015, že (s3) ) Prodej přes eshop se spustí pro všechny již dnes večer - osobní převzetí objednávek možné od 1.11, rozesílání zásilek od 2.11. Cena bude stejná, je doporučená klubem = 299,-. Poštovné stejné jako ostatní objednávky, 150,-. Pozor, ve fanshopu nebude na toto zboží platná slevová kartička Bauer. Pokud chcete podpořit fanklub, je dobré zakoupit DVD přes jejich stánek (s3) Informaci o dostupnosti DVD ve fanshopu jsme se dozvěděli teprve včera...

Dále můj osobní názor na cenu a limitovanou edici: od začátku jsem říkal, že je to blbost, že ta cena je za limitovanou edici nízká a že celkový počet nebude stačit (vím, kolik jsme prodali např. triček mistři...), že by měli udělat dražší (navrhoval jsem 599,-) limitovanou edici a standartní edici která bude za 299,- a bude jí neomezené množství. Nicméně na klubu se rozhodli takto, proč, nevím (s21).
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:30 #33515

Avatar uživatele TommyCHZ
  • TommyCHZ
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Go Ducks Go
  • Příspěvky: 383
Tak ještě se budou lidi hádat kvůli DVD... (s2) mě taky sere jak to ted krásně vymysleli s nedělí a kolizí fotbalu a hokeje a co nadělám, velký hovno, tak se lidi zbytečně nestresujte, život je jen jeden a je třeba si uvědomit, že jsou horší věci, daleko horší.. keep calm and (s27)
Litvínov nikdy nespadne!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:26 #33514

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Nechme toho, vy mi tady budete snášet tisíc a jeden argument na obhajobu klubu, já jsem naopak přesvědčen, že klub na fanoušky zvysoka s..e.
Pořád se tu bavíte o nějaké limitované edici. Proboha, já mluvím o tom, že klub si může nechat udělat 5 nebo 10 tisíc kusů a z toho jich 2000 dát jako limitovanou edici klidně i přes fanklub a ostatní do volného prodeje s možností si to objednat (např. přes fanshop). Je to takový problém? Bohužel pro HC VERVA je.
Tím mi klub říká, máme tě v (s26) , když nemůžeš v neděli na ZS, tak nám skoč na cara a najdi si to někde nelegálně na netu. Fajn, tak ať to řeknou na rovinu a já se tu nebudu s nikým dohadovat.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:15 #33513

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
pavelpe: To jestli se klub rozhodne poskytnout nějakou možnost objednání i pro vzdálené fanoušky je čistě v jeho režii, my tuto možnost zvolili z osobní iniciativy, protože jsme si vědomi toho, že zrovna nemalá část členů fanklubu bydlí mimo Litvínov. Za další nikdo v tuhle chvíli neřekl s určitostí, že už žádné výtisky samotného DVD nebudou, stejně tak jako nikdo neřekl, že budou, tak nač ta hysterie. (s3)

Počet limitované edice je z logického hlediska omezený, protože síť v bráně má nějakou velikost a začne-li klub místo sítě dávat např. kartičky, už jaksi limitovaná edice postrádá smysl, limitovaná edice je vždy něco speciálního a omezeného, v opačném případě ztrácí význam. Chápu ale že tobě jde primárně o to, aby to bylo dostupné i pro fanoušky, kteří se nemohou dostavit na stadion, tohle tady ale my spolu nevyřešíme, my jsme k tomuto kroku pro členy přistoupili, jak se zachová klub nevíme. (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:10 #33512

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
pavelpe: Hele já na zápas v neděli taky nejdu... Ale zařídím si to jinak, to přece není takovej problém
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:06 #33511

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Unihoc10: Já nemluvím o tom, jak DVD rozdělovat a už vůbec ta kritika nesměřuje do řad RoP. Já celou dobu mluvím o tom, že DVD by měl mít možnost si koupit každý fanoušek - ať už je z Litvínova nebo z Kolína.
A pokud mi píšeš, abych nesrovnával vstupné a DVD, tak ty nemíchej výjezd do Třince s prodejem DVD - to je ještě větší nesmysl. Výjezd do Třince je zážitková záležitost, která je omezena kapacitou lístků a míst v autobuse. Ale počet vylisovaných DVD je jen a jen na rozhodnutí zadavatele, kolik jich chce nechat udělat!!!
Samozřejmě jsem dotaz směřoval nejprve na fan shop a po jejich vysvětlení, že je to záležitost klubu tak na klub. Můžeš si tam přečíst odpověď toho idiota, který to má na starosti.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:43 #33510

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
pavelpe: DVD a vstupné jsou dvě rozdílné věci, nevím proč je zrovna teď plést dohromady. Důvody, které jsi popsal by měly spíše asi směřovat na klub né, co my s tímto zmůžeme? Na jednu stranu tvoje argumenty chápu, ale podle čeho chceš ty DVD rozdělovat? Podle toho jak kdo dlouho fandí? Jak to ověříš? Dle permic? Co když chodí 20 let a kupuje si lístek...Vždycky najdeš něco čím se to dá napadnout, neexistuje varianta se kterou by se spokojili všichni, vždy bude ten co se na něj nedostane nespokojený. Je to se vším nedávno jsme řešili podobnou situaci s výjezdy do Třince, kdy chtěl jet každý, ale spravedlivé kritérium pro všechny prostě není. Je to furt dokola...Když jsme Vás prosili, abyste dorazili na schůzi, kde můžeme nějaká lepší kritéria domluvit přišli stále ti samí lidé, kteří chodí na choreo, jezdí na výjezdy, tak to sakra přijďte říct, přijďte navrhnout nějaké jiné lepší řešení, my na to čekáme
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:37 #33509

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Já bych byl taky pro limitovanou edici za vyšší cenu,a následně normální edici za normální cenu...respektuji volbu klubu,objednal jsem si už a Budi doufat,ze to vyjde. A myslím,ze pokud casem vyjde i kniha,např Černá žlutá po 10 letech,ze bude dvd její součástí. I když tam bych uvítal dvd nejen o mistrovské,ale o všech sezonách... To je vůbec to co mi nejvíc chybi,nějaký dvd se sestřihem celých litvinovskych sezon...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:30 #33508

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Unihoc10: Nezlob se, ale tohle nepovažuji za kompromis, ale za nesmysl. Tady mluvíte o nějakých lidových cenách. Tak na jedné straně "lidově" klub zdraží vstupné o 40% a to je v pořádku, na straně druhé dělá DVD za 300, ale jen pro prvních 2000 příchozích na ZS.
Zvykl jsem si na to, že stránky klubu stojí za ho.no, když se tam v rozjeté sezóně objeví jeden článek za měsíc. Zvykl jsem si na to, že mi Honza Klobouček posílá nějaké marketingové maily, které mě v podstatě nezajímají. Zvykl jsem si i na to, že mě klub v utkáních s TV přenosem místo nad červenou čáru posadí někam do (s26) . Ale tohle je už na mě trochu moc.
Těžko si umím představit, kdo mi pojede na ZS jen tak s plezíru, aby si tam stoupl někam do fronty a čekal, zda na něj zbude DVD. To jsou vskutku "knížecí rady", dík.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:15 #33507

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
pavelpe: Pošli někoho jiného, přeci existují i jiné možnosti (s3) Nikdo neříká, že v budoucnu další DVD nebudou, třeba podle zájmu se další kopie přidělají, záleží asi opravdu jen na poptávce.

Na druhou stranu teď obecně, což už jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli i my, ať už to myslíte sebe lépe, nikdy se všem nezavděčíte, neexistuje ideální řešení pro úplně všechny fanoušky. Je to otázka kompromisů, jak my, tak klub se proto snaží dělat maximum, aby to dopadlo pro všechny jak má, musí taky ale pro to něco udělat fanoušek a né jen čekat až mu to každý dodá až pod nos, když něco opravdu chci, tak pro to taky něco musím udělat (s3) (To není útok proti tobě, ale obecně, protože už mě to věčné ztěžování si opravdu vadí)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:08 #33506

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Unihoc10: Já si to nemyslím, tohle není DVD s filmem, které si za 10,-kč vypálíš, 2x se na něj podíváš a pak se ti válí v regálu. Tohle je upomínkový předmět, který si koupí lidi jako upomínku na něco, co již nemusí nikdy zažít. A kdo by si to chtěl vypálit, ten to udělá i kdyby DVD bylo zadarmo. Já nechci bezprizorní krabičku s bezprizorním DVD. Já bych si rád koupil DVD v dárkovém balení (byť bez síťky) a to mi klub neumožní, protože v neděli musím jít v 17.00 do rachoty. A proč? Jsem méněcennější fanoušek než jiní, kteří tu kliku mají a mohou jít na zápas? Podle chování klubu asi ano.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 12:00 #33505

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Iceman.28: Dobrý... Tak u nás se snad Arena stavět nebude...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum