Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 25. říj 2015 11:51 #33286

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2117
trochu me stve jak kdyz tu nekdo pise o nasich kriticky tak hned se tu pise ze je tu plno narku a placku.. Proboha co to je za nesmysl, to jako nikdo nemuze napsat svuj nazor? Vsichni musi byt za kazdou cenu optimiste? Nikdo tu ani nepise ze cekal ze to bude jak loni ani tu nikdo neodepisuje kluky ani nerika ze jim neveri, jen pise svuj nazor na to jak to ted vypada a je logicky spis kritictejsi to s brecenim nema nic spolecnyho(az na par vyjimek..). Kdybych byl stejnej tak tu o vas pisu ty jo tady je zas blaznu a optimistu toje hrozny.. Ale samo to psat nebudu jen prirovnavam

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 11:51 #33285

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
PAVELPE ahoj...
Hele,neblázni zas až tak tolik porovnáváním hráčů Pavelka+Pavlík vers.Řehoř...
Jestliže u prvních dvou můžeme o tom vést řeč,nemůžeš přece do stejný kategorie zařadit a chtít porovnávat Řehoře...?!
Protože P+P mají už něco odehráno,loni všem pochybovačům tady(a nejen tady)zavřeli ústa svým výkonem,oba patřili k top hráčům vzadu,oba mají na titulu lví podíl,tak Řehoř před pár dny odehrál svůj první ostrej zápas za Á...A v něm přece vůbec,vůbec nezklamal.Ale pak přichází to,co tady potkává všechny mladý hráče,stop a zpátky do Mostu.Na P+P je taky letos vidět nejvíc ta deka,která tady bohužel je...Hlavně Pačes je zatím nedobrej-a on to sám moc dobře ví...Otázkou je,jestli současnej koach obránců ví a umí mu říct,co a jak změnit...Stejně tak i ostatním bekům.Protože ale bránění nespadá ani zdaleka jen na obránce,otázkou je i to,jestli to samé může a umí říct i útočníkům...A protože z beků neodešel nikdo oproti loňské sezoně,myslím že prostě nejvíc problémů nadělal,dělá a dělat možná bude dál odchod Miloše Hořavy...
Mě se tady nelíbí ta atmosféra,co tu je...Tenhle mančaft nám letos na jaře připravil zážitek,který v našich srdcích zůstane na celej život.Tohle už se prostě nikdy nebude opakovat.A kdyby jednou ano,nikdy to nebude takové,jako to bylo poprvé.Na tohle nezapomínejme.A jestliže během PO vzniklo motto HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT,proč se tím neřídit i teď?Proč teď nevěřit dál týmu,kterej u toho byl?I kdyby sezona skončila v únoru třeba 12 místem,budu v klidu...A nebudu hráčům nakládat...Takže jestliže na jaře platilo heslo HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT,pojďme se tím všichni řídit i teď...hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 11:34 #33284

Avatar uživatele Vlky
  • Vlky
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • My jsme HC Verva Litvínov
  • Příspěvky: 960
fanouš: Byla to prasárna a zářez. Jak na dráze, tak u zeleného stolu. Marquez je rozmazlenej fracek
Litvínov <3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:59 #33283

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Rádě: Rádě...
Ahoj.Nejsem tady už tak často,ale celkem pravidelně čtu...tebe mám zaškatulkovanýho jako velice rozumnýho člověka,kterej sport určitě dělal(a dál dělá,ať už v jakýkoli podobě).Proto moc nerozumím pojmu : DOVEDNOST VYHRÁVAT...Prosím,rozveď to trošku...
Dovednost vyhrávat má v sobě strašně moc aspektů,stejně tak jako dovednost prohrávat...Za vším ale podle mě je vždy natrénovanost,příprava na zápas a soupeře,přístup hráčů,obětování se hráčů,štěstí,smůla,zranění atd atd atd...V neposlední řadě-podle mě vysoko,možná nejvýše z toho všeho je hlava...díky


ps.Jinak dnes nechci ani moc komentovat to,co se dělo v Sepangu...46 - 93...mám na to svůj názor,ten tady nebudu ale psát,bylo by to hodně neslušný vůči 93,jeho fotrovi a bráchovi stejn tak jako vůči ředitelství závodu... (s26) ...I nadále platí a platit bude: (s22) 46 (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:56 #33282

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
pavelpe: Ono bylo období, kdy jsme ve Vítkovicích nevyhráli asi 11 let nebo kolik, ale posledních pár let na ně docela hrát umíme, o to větší škoda, že to nevyšlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:44 #33281

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7632
No ne tak tím jsem chtěl říct, že je na čase to zlomit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:31 #33280

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: No jo no, ve Vítkovicích jsme taky 5 let nevyhráli a vloni a předloni jsme tam najednou začali vyhrávat. Statistiky jsou víceméně jen nepodstatná zajímavost a těžko ovlivní momentální rozpoložení a formu obou mužstev.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:08 #33279

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7632
Ve Zlíně jsme vyhráli naposledy 22. 1. 2010 :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:07 #33278

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7632
Mě třeba napadlo víc se věnovat na tréninku tý střelbě. Prostě na tréninku hodně střílet, střílet, střílet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:06 #33277

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: Zrovna tak se bojí zlínští, oni jsou také ve svrabu. Jsou v podobné situaci jako my - skončil tam Čajánek, Balaštík, Köhler, Leška a tak jim chybí ten lídr, který by to tam rozbouřil a zvednul. Proto nevěřím v jejich "zázračné" loňské probuzení. Není to oblíbený soupeř, ale proč nevyužít té jejich mizérie k zisku bodů. Když jsme tady s nimi hráli naplno, nedostali se dvě třetiny přes půlku a jejich výsledky nenapovídají, že by to nyní mělo být lepší.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 10:00 #33276

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: Podívej, v podstatě máš dvě možnosti:
- oživit to nějakým měsíčním trejdem, jak kdesi psal v rozhovoru Kyslík
- nebo vtloukat hráčům do hlavy, aby stříleli, stříleli a zase stříleli
Když jsem viděl poslední zápasy, myslím si, že nyní je to spíše o tom vtloukat hráčům do hlavy tu sebedůvěru, jakou měli vloni. Zejména u mladých jako je Pavlík, Pavelka nebo Řehoř ta sebedůvěra chybí. Hodně kluků má "panickou hrůzu" vystřelit či udělat kličku, aby náhodou neudělali chybu. Ale chyby byly, jsou a budou, jinak by nepadaly góly. Pokud se díváš pozorně, pak musíš vidět, že v nadějných střeleckých pozicích nahrávají a v beznadějných pozicích, kdy před ním stojí metr protihráč a je 95%ní šance na zblokování, tak střílí.
V současné době si musí rozebrat rozehrávku a podporu beků v útočné fázi. To je asi ten největší problém. Díky výpadům Pavelky, Pavlíka či Kubáta jsme vloni měli převahu před brankou soupeře. S tím samozřejmě souvisí vzájemná zastupitelnost, kdy za beka musí být připraven zaskočit útočník. Pak ale Tráva na modré nesmí obehrávat sám sebe z čehož už jsme letos dostali dva góly.
Myslím si, že by mohlo trochu pomoci i uzdravení Mráze, což je silný hráč před branku. Tím je samozřejmě míněn větší tlak do branky, protože dneska to není už tolik o nějaké oku lahodící rozborce (ač jsou a budou divácky atraktivní) jako spíše o došťouchání puku do branky.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 09:56 #33275

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7632
Jako věřím tomu, že se nakopnem, že to půjde. Věřil jsem, když jsme jeli na Spartu, že na to máme vyhrát. Věřil jsem proti Vítkám. Na zápas s Pardubicemi jsem šel s tím, že je určitě porazíme. To už bylo tolik ran, že dneska se prostě bojím. Jedna moje část opět věří, že ve Zlíně uspějem. Pokud se však podívám na minulé zápasy a ty problémy dát gól, tak se prostě bojím. Zvlášť když k tomu připočtu fakt, že Zlín ještě letos nevyhrál doma. Jednou vyhrát musí. Věřím, doufám, ale mám prostě strach. Proti Olomouci jsme sice vyhráli, ale mrzel mě ten ztracenej bod, šel jsem domů úplně bez nálady a byl jsem smutnej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 09:51 #33274

Avatar uživatele telh
  • telh
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 38
Ve 14. kole TELH nebude nouze o napínavé duely!
smag.cz/hokej/prev...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 09:46 #33273

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7632
pavelpe: Dobře, tvé názory beru. Ovšem co navrhuješ? Ano zlepšili jsme se, nasazení tam už je, makáme, bojujem, ale k čemu nám to teď bylo? Ano Olomouc jsme přehráli, ale máme jen 2 body. Se Spartou bylo sice nasazení, snaha, ale nebýt chyb Pepíse, máme prd. Ve Vítkách dobrý výkon, hráli jsme dobře, ale zase k čemu to bylo. Co navrhuješ? Jako klukům věřím. loni mistři, v nich to je, jen se probudit, jen to z nich dostat, hodně dělá psychika no, když třeba z jasný šance nedáme. Neříkám vyhodit někoho z prvních dvou lajn, vždyť můžeš mít kvalitní i třetí lajnu. Nemyslím nějakou "stár", ale oživit to, třeba nějakým dravým šikovným hráčem z 1. ligy, třeba jen na pár zápasů na střídavý. Hořák byl omyl, to říkám furt, to radši ať hrajou mladý, až se třeba uzdraví Šrámek, tak doufám, že neposadí Kučeru. Smolka se taky snaží a v posledních zápasech je vidět, že máme teď čtyři lajny, co umí zatopit soupeři. Ovšem problém je, že naší třetí lajnu tvoří hráči, co nedávají góly. Piroš od těch Vánoc 2012, co tu je, tak dal 12 gólů (z toho 2 předloni v playout), o Jurčíkových statistikách jsme hovořili častokrát a Hořák 14 zápasů 2 góly letos. Těžko čekat, že jim to tam začne najednou padat. I v tý třetí lajně potřebuješ hráče, co udělají aspoň 15 bodů za sezónu. Čtvrtá lajna může být ta bojovná, ti tam mají lítat, bojovat, vybojovat třeba přesilovku nebo vhazování v útočným pásmu, ale takový lajny nemůžeš mít dvě, máme vlastně dvě čtvrtý lajny, makaj, bojujou, občas vybojujou přesilovku, puk v útočným pásmu, ale co ty góly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 08:27 #33272

Avatar uživatele ercexeter
  • ercexeter
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 241
Je tady nějak moc nářků, kritiky, pochybností atd. Já se přidávám na stranu těch, kteří mančaftu věří a v posledních kolech vidí bojovnost a snahu zase vyhrávat. I kdybych vyhrál v eurojackpotu miliardu, tak nedám ani kačku na příchod “střelce“, který by to měl vyřešit. Proč, ti kluci to mají v sobě, nebo snad ne? Možná je důvodem i to, že zase chtějí moc a moc bavit hokejem své příznivce a radovat se s nimi z úspěchů. A když se hodně chce, tak to ne vždy jde tak, jak by si člověk přál. Nebo se snad někdo domnívá, že se všichni po tom titulu chovají jako ten švec z Pyšné princezny, který si myslí, že když se převléknete, tak že si všichni před ním sednou na zadek? Já si to nemyslím a jsem přesvědčený, že i v této sezóně budeme mít hodně důvodů k radosti. I když možná méně než minulou, protože úspěch a titul jsou každou sezónu výš a výš. (skvělé, že máme “splněno“)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 07:58 #33271

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
to ze verva prohraje to lidem ani tak nevadi jako to ze nedava goly.litvinov jich daval hodne.ted lidi sedi nebo stoji snazi se fandit a za 60 minut zadnej gol tak jsou nastvany

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 03:49 #33270

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Já teda nevím,ale jak si to tu pročítám,tak tu naše kluky pomalu každý víceméně odepisuje.Přece si nikdo nemohl myslet,že to bude podobné jako loni,i když se tým zase tolik neměnil.Ty ztráty cítit jsou,ale není to rozhodující,tihle kluci jsou schopni hrát kolem 6-7 místa.Momentálně se prostě nedaří,máme za sebou jen jednu čtvrtinu a zpravidla bývá každá jiná,loni to byla vyjímka.U týmu je vidět zlepšení,nasazení i bojovnost a věřím tomu,že se protrhne i ta střelecká smůla.Tahat k nám nějakého střelce je blbost a když už,jak se pozná,že zrovna tady bude dávat goly?Stačí se podívat na Bednáře,Hrušku atd.,taky jim to nepadá.Ostatně jak už tu psal pavelpe,kam s ním a za koho.Nezbývá nic jiného než doufat,že se to brzo zlomí a já jsem přesvědčen,že to půjde.Nejlépe už dnes (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 01:10 #33269

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2840
Vlky: mas pravdu (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. říj 2015 00:46 #33268

Avatar uživatele Vlky
  • Vlky
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • My jsme HC Verva Litvínov
  • Příspěvky: 960
Tady je to jak u plačků. Kde jsou Ti největší fanoušci, kteří fandí v dobrém i zlém? Kde jsou ti fanoušci, co jim zabíraly naplaveniny místo? Je to smutné vážení... (s21)
My jsme HC Verva Litvínov (s20) (s32) (s22)
Litvínov <3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. říj 2015 23:45 #33267

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2117
to zlepseni je takovi radoby. Nakej posun tam videt je, ale to je celkem k nicemu kdyz nedavame goly a je to takovej posun neposun. Treba ted prvni dve tretiny ve Vitkach sme byli uplne jalovi. Prvni tretina takovej bezzubej tlak nas. Sice komentator rikal ze nas gol visi ve vzduchu, ale byl to optickej tlak v jejich pasmu plno prihravek nepousteli sme je k puku meli problem vyhodit, ale absolutne bez jakykoli strely nebo sance. Tak trochu jako ve finale ten bezzubej tlak Trince kdyz sme vedli a oni dotahovali taky to byl tlak netlak. Druha tretina byla uplne tragicka z nasi strany. Treti se mi od zacatku libila veril sem ze otocime, pohyb a bojovnost sem tam uz videl i sme si to docela davali z hokejky na hokejku, ale gol opet zadnej..
O to vic me to mrzi, kdyz Vitky jsou ocividne uplne slaboucky loni by sme jim s touhle hrou dali v klidku bura.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum