Již před časem jsme avizovali zapojení RoT do akce BOBování pro Adámka - BOBování pro Adámka 2014. Do dražby na Aukro.cz půjde žlutý hraný dres Jiřího Šlégra, ale vyhrát může jen jeden člověk a ne všichni máme dostatek financí se o něj poprat.

Pomoci může ale každý. Pro účely této akce byl zřízen účet: 2400256725/2010. Každý může poslat příspěvek, který je v jeho možnostech a jako variabilní symbol uvést rok založení klubu: 1945. Před samotným BOBováním proběhne součet plateb, které proběhnou v daném období a malému Adámkovi bude předán šek nejen za aukci dresu, ale i od vás. O zřízení samotného účtu se můžete dočíst více zde: http://www.avevia.cz/projekt_view.php?id=136.

Nehleďte na uvedený variabilní symbol - uvádějte 1945, aby se platba dala rozpoznat a připsat do celkového součtu vybrané částky. Přípsěvky pro Adámka můžete posílat již nyní - uzávěrka účtu proběhne 9.dubna 2014, tak abychom mohli před samotným BOBováním sečíst přijaté platby.

Právě touto cestou se chtějí RoT ubírat. Podporovat nejen litvínovský hokej, ale zapojovat se i do akcí prospěšných potřebným. A tím malý Adámek zcela určitě je.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Pro RoT napsal ptakulin