Milí fanoušci hokeje v Litvínově. V letošní roce jsme si pro vás připravili tipovačku zápasů Chezy. Jak bude probíhat se dočtete v následujícím článku.

Přinášíme vám informace ke členství ve fanklubu Ropáci on Tour pro nadcházející sezónu. Informace se týkají členů stávajících i členů nových...

V roce 2020 se sraz hokejových fanoušků poprvé od jeho vzniku neuskutečnil neuskutečnil. Letos již situace setkání hokejových příznivců umožňuje, a zhostí se ho Budějovičáci v termínu od 2.7 do 5.7. 2021.

Žlutočerné řady jsou zase o jednu velkou osobnost chudší. Dne 21.2. odešel ve věku 54 let dlouholetý předseda fanklubu litvínovského hokeje a čestný člen fanklubu Ropáci on Tour, Petr Boháč.
 
Dne 21.2. odešel ve věku 54 let dlouholetý předseda fanklubu litvínovského hokeje a čestný člen fanklubu Ropáci on Tour, Petr Boháč. Bohy #77, který doprovázel náš klub nejen po celé ČR, ale i celé Evropě, kde šířil dobré jméno naší bandy a spojoval nás. Všichni si ho jistě pamatují z jeho stánku za jižní tribunou, ale nejen z něj. 
 
 
 
Odpočívej v pokoji kamaráde.
Ať je Ti země lehká a fandíte tam nahoře na jihu společně s dalšími esy, které už nás opustily.