Žlutočerné řady jsou zase o jednu velkou osobnost chudší. Dne 21.2. odešel ve věku 54 let dlouholetý předseda fanklubu litvínovského hokeje a čestný člen fanklubu Ropáci on Tour, Petr Boháč.
 
Dne 21.2. odešel ve věku 54 let dlouholetý předseda fanklubu litvínovského hokeje a čestný člen fanklubu Ropáci on Tour, Petr Boháč. Bohy #77, který doprovázel náš klub nejen po celé ČR, ale i celé Evropě, kde šířil dobré jméno naší bandy a spojoval nás. Všichni si ho jistě pamatují z jeho stánku za jižní tribunou, ale nejen z něj. 
 
 
 
Odpočívej v pokoji kamaráde.
Ať je Ti země lehká a fandíte tam nahoře na jihu společně s dalšími esy, které už nás opustily. 
 
  
 
Slíbili jsme, že na našem webu dáme prostor k vyjádření GM Mgr. Pavla Hynka z Deníku Sport. Zde si ho můžete  přečíst...

Většina z vás již četla vyjádření Michala Trávníčka v pátečním deníku Sport. Jako doplnění vám přinášíme i další části z uvedené dvojstrany. 

Vedení fanklubu se ztotožňuje s výroky našich legend. Cheza ztrácí svoji tvář. 

Přinášíme vám slibovaný záznam schůzky Ropáků s vedením klubu HC VERVA Litvínov. Celá diskuze proběhla na ZS Ivana Hlinky 19.12. a trvala přes čtyři hodiny. V odpovědích jsou sloučené reakce generálního ředitele a trenéra týmu. Samozřejmě jde o stručný výtah z diskutovaných témat.  Děkujeme za ochotu a podobné setkání budeme plánovat i v dalším kalendářním roce snad již i s větší účastí fanoušků. Tento termín jsme museli dodržet vládní limit šest osob. (obrázek v úvodníku je pouze ilustrační - sešlo se nás opravdu pouze šest)