Jak už nadpis napovídá, nebyl výkon na západě Čech z těch nejpovedenějších. I když chemici přijeli do lázní bez marodů Hubla, Piroše, Hanzla a hříšníků Jánského a Majdana, nebyl jejich výkon už od první minuty idealní. Je pravda, že Litvínov v posledních 2 zápasech vstřelil pouze 2 branky, ale dnes se jim, co se týká šancí, ani zdaleka nepřiblížil. Nejen, že nedávali branky, ale ono také nebylo z čeho. Už od úvodu zápasu bylo vidět, že co se týká hry dopředu, je tam spousta rezerv. A nebýt opět skvělého Francíka v kleci, tak i průměrné Vary by vyhráli mnohem větším rozdílem. Varským stačilo pouze využít 2 přesilovky 5 ku 3, aby lehce získali 3 bodíky. Na velmi slabém výkonu Chezy nic nemění ani Růčova kosmetická úprava v poslední minutě zápasu. Upřímně jediné pozitivum na tomto zápase je, že už skončil. Je třeba ho okamžitě hodit za hlavu a věřit, že proti Kometě to v neděli bude minimálně o 100 procent lepší. Takže i přes porážku „Cheza forever“ a v neděli za 3 bodíky.


článek vyjadřuje názor fanouška a nemusí se shodovat s RoT

 

Za sebe bych ještě dodal, že s takhle rozebranou sestavou fakt jako bohužel... nemůžeme si moc vyskakovat. Rusko bylo opravdu marné, jenže náš Pech, že největší příležitost ke skórování, za stavu 0-0, promarnil Jurčík a to nás musí velmi mrzet. Bylo vidět, že Ritchie nemá zápasové tempo, že další hráči nejsou v pohodě, Luky se hodně trápil, Gumu hodnotit nechci (Jirko, vážím si tě hodně, ale nech to už být, není to "vono". Nehazarduj se svým dobrým jménem)...

Jen ty neustálé připomínky Skuhravého na kostce.. hmm, pošušňání.. tooo, joooo. I když dneska bych, řekl, že se opravdu snažil a patřil mezi ty lepší hráče. To, že nepozdraví při odchodu z ledu nekomentuji, snad od něj bych to ani nečekal. U Stříti mi tohle vadí... například... Pardálové jako Růča, Guma, vždycky přijedou pozdravit.

Dále bych řekl, že je velká škoda, když se nás v Sojůzu sejde tolik, že nás fandí poměrně malá část. Lidi, nestyďte se a přijďte pomoci. Vždyť to děláme pro ty kluky, ne? Tak snad příště to bude lepší.

Závěrem snad jen trochu škodolibé radosti, že se té ruské zvěři z kotle ani na 5x nepovedlo rozjet mexickou vlnu. Mimochodem, co budou vytvářet za "oslavy" na zimáku, až začnou hrát hokej, to by mě zajímalo? Na druhou stranu, s tímhle úspěchem můžou dělat Mexico leda ve svém sektoru :D

No nic....

Díky všem, co jeli kluky podpořit a v neděli zase na značkách, snad dopadneme lépe. 

 

Fotogalerie

 


VV 

I tento názor je názorem fanouška a nemusí být shodný s názorem RoT