Občas se na těchto stránkách objeví nějaký report z výjezdu na venkovní zápas Litvínova. Kdo jel, kolik se toho (ne)přihodilo po cestě, jaký byl zápas, v kolik v noci se dorazilo zpátky domů atd. Dnešní report (jak už samotný nadpis napovídá) bude však o trochu jiném „výjezdu“ – existuje totiž poměrně dost fanoušků, pro které „výjezd“ představuje každý domácí zápas Chezy. Ať už se jedná o okolí blízké (Most, Teplice, Chomutov), vzdálenější (Děčín, Louny, Litoměřice), nebo ještě vzdálenější (Praha). Všem těmto kategoriím se však zcela vymyká paní Magda Kotyzová, která o tomto víkendu přijela do Litvínova na hokej až z 360 km vzdáleného Prostějova!

21.ledna, neděle hrací den ELH. Hradec, venku. Již dávno bylo rozhodnuto. Jede autobus. Autobus, který vyjede bez ohledu na finanční ztrátu, kterou v kase RoT způsobí, což se dalo vzhledem k času zápasu a přenosu ČT předpokládat. Ale co, my chceme kluky padajíc na držky, tak i my musíme vystoupit z komfortní zóny.

Ani v nejmenším se nemůžu pochlubit podobnou sérií jako náš rekordman Kozel, i přesto se však můj seznam navštívených ligových měst (a stadionů) postupně rozšiřuje. Zlínský Zimní stadion Luďka Čajky na něm ale stále chyběl; jednak je to daleko, jednak se mi v posledních letech...

Fanklub Ropáci on Tour byl založen oficiálně 1.4.2014. Po této sezóně oslavíme čtvrté výročí naší existence. Venkovní výjezdy jsou jednou z našich priorit. Pojďte se společne s námi podívat, kolikrát jsme vypravili na utkání autobusový zájezd. Za statistické okénko děkujeme Kozlovi.

Speciální report o výjezdu do Jihlavy. Mapuje cestu tak trochu jinak. Pojedeme takhle třeba i někdy příště ???

Jak to bylo nebo mohlo být? Paralela v jiném vesmíru?  Cestování časem? Kdo ví? Co na to Jan Tleskač? Čtěte a udělajte si vlastní názor.