Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 21. bře 2016 16:34 #42261

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
2masoni: Asi nemusíme splácet ty dotace ale tu pokutu, která byla za ty podvody s dotacema udělena. Jinak v podstatě souhlas, na tu jejich arénu jim přispívá každý z Ústeckého kraje ať se mu to líbí nebo ne a jako bonus pak musíš poslouchat jejich kecy o vyjímkách pro náš starý zimák. Kdyby alespoň byli hoši trošku soudný, drželi hubu a byli rádi, že se ta jejich arýna nemusí bourat nebo že si tu pokutu nemusí zaplatit oni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 16:16 #42260

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
p.reichl: Až na to slovo myslí, příspěvek v pořádku. Příště nahradit slovem ví.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:45 #42259

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
kolatyr: mně je zase moc líto, že ty dotace musím, v podstatě, splácet...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:39 #42258

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
kolatyr: Hlavně aby sis nemyslel, že o tom co má nebo "nemá smysl" rozhoduješ jen a pouze TY (s3)
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:36 #42257

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
p.reichl: " Abychom tu mohli prezentovat svoje skvostný myšlenky ". Souhlas. Každý z nás napiše mnohdy něco, co nemá smysl. (s20)
to 2masoni - pozor, já ty fauly na vaše hráče odsoudil na samém začátku. Nikdy, nikdy jsem já osobně žádný zákeřný faul neudělal a nemám je rád. Za celou karieru ve fotbale jsem byl vyloučen jen 2 x. Je fakt, že jednou jsem měl ještě trest navrch, neboť jsem při odchodu do kabin prokopl dveře. Každopádně NENÁVIDÍM likvidační fauly. Nenávidím taktiku trenérů, kteří pošlou nějakého hráče na led s úmyslem zranit třeba tvůrce hry. To je proti mému myšlení. A je mi líto, že sem pleteš dotace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:35 #42256

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
kolatyr: vy nemůžete Sašu nasadit v dnešním zápase. my nemůžeme nasadit dva hráče (v podstatě z první lajny) do konce sezony...
i já si myslím, že takovýhle "stromy" do hokeje nepatří. A Holý je dobytek, kterej si každej zákrok umí vysvětlit po svým. A Pospíšil v TV často mele nesmysly...
co se týče presumpce neviny - zastávám názor, že u veřejně činných osob by se měla ctít presumpce viny. o Růžovo pochybení může pochybovat jen zaslepený člověk. mimochodem, ty vaše pochybný dotace... co? moc náhod na jeden, relativně malej, klub!
p. s.: k radosti pana krále (šaška), že se nejedná o úplatek ale o zpronevěru... jaký je v tom rozdíl? možná jen ten, že zpronevěra se lépe prokazuje. zatím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:32 #42255

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
kolatyr: Zrovna ty s Dudyskem bys mel vedet, ze kazdej muze mit jnej nazor na vec. Nic jako naprosta pravda neexistuje, zalezi na uhlu pohledu. Zaujatej jsi ty jako fanousek Piratu. Me jste u prdele vy i Liberec a rikam, prislo mi to jako faul. Ze to nekdo vidi jinak? A co, me je to fuk, od toho je diskuzni forum abychom si tu mohli prezentovat svoje skvostny myslenky (s5)

Jak psal nas veverka, Trava za mnohem mensi zakrok dostal letos trest. Proc se meri dvojim metrem nevim. Opet ale, to je samozrejme muj pohled na vec a nikdo nema patent na rozum, i kdyz si to nekteri o sobe mysli (s2)
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:28 #42254

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
p.reichl: Co to píšeš za hlouposti ?? Vždyť to je zcela mimo mísu. Buď jsi proti Pirátům zaujatý, nebo není hokej Tvoje parketa. Presumce neviny platí všude. Nebo by měla platit. Takže asi tak. A pokud si myslíš, že si kolatyr honí triko, tak si přečti tento článek. Jo a podotýkám, že Krále, stejně jako Peltu ve fotbale rád nemám.hokej.idnes.cz/hok...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:24 #42253

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
jirik74: Já ho nechci až takhle soudit, protože nejsem pavlačová drbna a info z doslechu mě nebere. Každopádně nikdo není svatej a tak se na to i dívám, že každej máme svoje mouchy. Já jsem taky neurotickej magor, takže si s ním v podstatě nemám co vyčítat (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:21 #42252

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Hmm, to je zajívavý, že včerejší zákrok chomutovskýho beka faul nebyl a Tráva za obdobnejj zákrok dostal několikazápasovej stop, protože úder byl veden na hlavu - jako by ten včera nebyl. Podle mýho to faul byl a to je bez diskuzí. Likvidační faul na Jányho od tý ruský svině bez trestu, to stejný na Viktora... Se mi zdá, že ta optika vidění faulů je rovná jako nakloněná rovina....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 15:20 #42251

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
kolatyr: No tak uz jen to ze disciplinarka dovoli na lavicce trenera, ktery jasne prijal uplatek vypovida o vztahu vedeni extraligy k Chomutovu...

Mam rad tvrdou hru, ale cisty hity... Tohle bylo vedeny na hlavu a nehlede na to komu fandim, vcera jsem jeste pred opakovackou rikal ze je to prasacky zakrok, rameno na hlavu, at si rika Holy nebo Pospech v TV co chce (s21) Hrac se pred narazem jednoznacne naprimil aby smeroval rameno co nejvejs. Navic nemel zajem vubec hrat puk, chtel jen trefit soupere.
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 14:41 #42250

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
Nadáváte na rozhodčí. Souhlas. Nadává každý. U nás včera čistý " strom". I v televizi říkali žádný faul. Hráči Liberce začali ječet jak pominutí. Nejhorší Vampola. Jeden z našich nejlepších obránců do konce utkání. Dnes komise rozhodčích řekla, že to faul nebyl. Ale my už Sašu nemůžeme dneska nasadit, protože trest platí. To je mi logika. Možná, že to soupeři z Liberce stačí. Je třeba za takové ovlivnění zápasu rozhodčí tvrdě trestat.
isport.blesk.cz/cl...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 13:39 #42249

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2133
veverka: jim o to nejde, pro ne jsou dulezity rozhovory, osobni sympatie antipatie, zachrana chezy je az druhorada

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 13:17 #42248

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Pratele RD neni spatny chlap ....a je dobry hokejista se srdcem na spravnem miste ...treba v barazi nam pomuze ... (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 11:16 #42247

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
RD taky nemiluju. Za to, že ho lidi nemusí si může sám, tím co říkal, dělal, ukazoval, ale myslím, že jemu to i vyhovuje. Na jeho obranu, to je divný, musím uznat, že ho vlastně i chápu, protože, když jsem sportoval, byl jsem taky takovej magor a vyhovovalo mi to. Za sebe řeknu, že jsem ochoten ho tolerovat řekněme jaksi neutrálně, když tady za nás bude žrát led. A o to jde momentálně asi nejvíc, ne? Aby nám v době, kdy jsme v háji dubovým, pomohl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 10:17 #42246

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
Duchy: naprostej souhlas, samo i s tim, že to přeháníme, ale mě na sportu prostě baví ty zbytky klubismu, nějaká úcta k tradici atak. blbě se to píše, aby to nevyznělo moc pateticky, ale zrovna v litvínově máme bejt na co hrdý a vůbec nejde o ten titul. litvínovskej dres oblíkala spousta legend a když ho má na sobě takovejdle paskvil, tak to prostě nezkousnu..opakuju při hře na něj nepískam, ale litvínovskej hráč to pro mě nikdy nebude, i kdyby udělal tisíc bodů a tisíc rozhovorů, ve kterejch poleze litvínovskejm fanouškum do prdele....

KOLATYR: já prostě nechápu tu tvoji potřebu sem přijít a psát sem furt tvoje vejžblebty vo dudovi. příde mi to prostě debilní. a debilní věci dělaj debilové, to je celý...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 09:49 #42245

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
kolatyr: Ježiš Pepo. Je to osoba, která nemá co dělat v nasem dresu. Tot cele. Nikdy ho tu neprijmu, stejne jako Péro37. A timhle PR, ho znechucujes jeste vic. Jeho komedie ve Varech a rozhovory jsou jasnym dukazem toho, že je to sedmilhar bez kousku sebereflexe. A ver, ze vcera byli lepší hraci nez Voldemord.


Jinak si vzpomen, ze jsi asi jeden ze 3 lidi, co ho maji radi z CV. A jeho vecna nesmyslna obrana, je ti vycitana i z rad soukmenovcu.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 09:39 #42244

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
KP37: Tak mnoho těch, co hokeji rozumí víc než my 3 dohromady se shodlo na tom, že Radek Duda byl v posledním zápase jeden z nejlepších, ne li nejlepší hráč a Ty mi nadáváš do debilů. Nadávám já Tobě ?? I v tom je mezi námi rozdíl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 09:35 #42243

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
KP37: Tak ruku na srdce, to my 2 asi taky.... Me provokují kamarádi, ale i dokonce manželka s dnešním oslavencem.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. bře 2016 09:29 #42242

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
Duchy: v pohodě (s20) .. von je s tim dudou fakt jak debil už...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum