Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:38 #22175

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Néné odvracíš pozornost od pravdy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:37 #22174

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: A pokud jsi pamatuji byly tam tipy. Plzen Pardubice a Bolka Ostrava a jaké byly?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:36 #22173

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Alexi: Za co? Já jsem se s Tebou přel, že Pardubice neudrží šestku, což si mi vyvracel a zahrnoval mě tady svými konspiracemi. Čekám omluvu od Tebe.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:33 #22172

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
veverka:

veverka napsal: Moje předpověď byla, že Paštiky dají šestku a jsem o tom přesvědčen i nadále - pro nás dobře.


O tom jsme byli přesvědčeni asi všichni - vzhledem k formě a výkonům mužstev na 6-10. místě. Jediný, kdo nesouhlasil, byl Alex se svými konspiracemi.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:26 #22171

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Čekám tu omluvu.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:25 #22170

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Jsem tu a ted jsi mě nahrál na smeč. Pokud vím tak jsem říkal remíza Plzen Pardubice a Bolka Ostrava a ten vytečník co mě tak čistil a zepsul. Bylo to už v uterý a dosud jsem jsi nevšiml slova o omluvě. Ted bych slyšel další kritiku na svou hlavu (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. úno 2015 00:25 #22169

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Prokousal jsem se třemi stranami příspěvků a někdy žasnu nad slovy, která se zde objevují.
Dnes to byl emotivní zápas s výborným nasazením obou týmů ve skvělé atmosféře. Bylo vidět, že si naši trenéři prověřují některé hráče a situace, které by nás mohli v play off potkat. 4.lajna dostávala hodně času na ledě a jsem rád, že se konečně podíval do týmu i Kokeš a vyzkoušeli jsme hru na 4 obranné dvojice. Podobné to dle mého bylo i s gólmany.
1. třetina byla ukázkou dvou skvělých mužstev oplývajících výtečnými techniky a skvělou fyzičkou. Chvíli jsme mačkali Spartu, chvíli to bylo naopak. Dali jsme dva góly a to se počítá.
2. třetina byla velice poznamenána obrovským množstvím vyloučených a bohužel nešťastným gólem Lukáše, kterého mi bylo zprvu líto. Já vím, že mu mnozí budou vyčítat ty první dva góly, které asi chytnout mohl. Jenže to se lehce říká a já kvituju s povděkem, že se z toho nesesypal a dokázal pak i výtečnými zákroky podržet mužstvo v oslabeních. Pokud se hrálo 5 na 5 byl k vidění oboustraně výtečný hokej s množstvím šancí. Hodně lidí tu žehrá na rozhodčí. Já si nejsem jist, jako špatně odpískaný mi přišlo jen držení Baránka a Pavlíka. 3 tresty byly za technické přestupky a jak vyhození Lukeše, tak i sevření Růči a hra v šesti tam skutečně bylo. Takže pochopitelně očima litvínovského fandy jsem každé naše vyloučení bral jako "křivdu" zrovna tak jako "nepotrestané nedovolené zákroky" Sparty.
Rozhodčí máme jaké máme a bohužel si lepší nevytisknem - je to běh na dlouhou trať a ne za stávajícího vedení. Spíš mě docela ničí práce čárových - v ELH není jeden jediný, který by uměl normálně vhodit buly, který by uměl citlivě posoudit ofsidy a icingy a někdy velice zbytečně až nesmyslně kouskují hru.
3.třetina byla taková zvláštní, až mi přišlo, zda-li se Sparta opravdu nechce vyhnout Zlínu. Dali jsme tři góly, osobně jsem strašně rád, že se prosadil Jura Majdan, kterému jsem to neskutečně přál. Velice kvituju, že se lepší hra našich mladíků - v Liberci hrál své letošní nejlepší utkání Marek Baránek, dnes jsem si všímal Kokýna a vůbec to nebylo špatný.

A teď pár technických. Pro všechny, kteří tu píšou o střídavých startech - tito hráči jsou pojistkou při případných zraněních, nejsou to hráči základního kádru. Petrásek, Nouza, Vráblík, Kuchejda, Kaberle, Hořava - to všechno jsou velmi dobré volby pro případ potřeby, jenže proč zasahovat do fungujícího mužstva? Navíc všichni jsou zapojeni do play off 1.ligy a proto zatím ani nejsou k mání. Mnozí z vás zde na fóru jste volali po větším zapojení našich odchovanců a já s vámi vřele souhlasím. Každý by měl mít možnost si vybojovat svou šanci. Teď, když to naši trenéři dělají, kritizujete? Jen proto, že se Lukášovi nepovedli dva zákroky, už chcete gólmana z jiného mužstva? Odchytal spoustu zápasů za bídný Most, kde předváděl spolu s mladým Sukym výborné výkony. Buď bude dostávat šanci i v Litvínově, nebo dopadne jako Nechvátal a to si nikdo nepřeje. Mějte trochu trpělivosti, on se otrká. Jsem přesvědčen, že to byla domluva mezi trenéry a gólmany, aby byl Luky připraven kdykoliv naskočit. Nyní si ty simulace můžeme ještě dovolit.
Pro Fanouše : Plzeň - Zlín je 11:1 na body. Pokud Plzeň vyhraje za 3 body a Zlín prohraje v normální hrací době, bude Plzeň 6. a Zlín půjde do předkola. Je to vysoce teoretická možnost - Zlín má doma Slávii a Plzeň jede do Vítek. Jinak jak je bytostně nesnáším, musím se sklonit před tím, jak se dokázali v průběhu 22ti zápasů vyhrabat z posledního místa do první šestky.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 23:09 #22168

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
jack007: Ale jo,ale Zlín je teď přeci jen jinde,než Slávka(při vší úctě...).A taky budou chtít mít pauzu...uvidíme

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 23:04 #22167

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
trnkis: Úžasné, letos jsme byli doma perfektní. Nejvíc bodů a nejméně zápasů bez bodu, nejmenší počet inkasovaných gólů a druhý nejvyšší počet vstřelených gólů (hned za Třincem, který dal jen o gól doma víc). Dále nejlepší využití přesilovek a nejlépe ubráněná oslabení na domácím hřišti. Mě jen mrzí, že jsem byl u většiny proher :D Chyběl jsem letos na domácím zápase 8x a z toho jen jednou jsme prohráli (hned první prohra s Libe).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 23:04 #22166

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
fanouš: A to ja bych Slavii nepodcenoval :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 23:03 #22165

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
veverka: Jo,už to nepustí...Souhlas,pro nás jen dobře!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:59 #22164

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
jack007: a vpravo je mnou napsaná citace z xichtoknihy... spolehlivý zdroj informací ty vládíkovo stránky.
před PO pravdu stejně nikdo neřekne...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:57 #22163

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
Hornet: A ted chci tu o Karkulce (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:57 #22162

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
Jinak jsme nejlepší na domácím kluzišti z celé ligy. 26 zápasů, 18x za 3 body, 3x za 2 body a 5x prohra za 0 bodů, = 60 bodů. Druhý je Třinec s 57 body a třetí Hradec, 56 bodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:56 #22161

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Předkolo ještě může dopadnout všelijak, poslední kolo rozhodne, kdo s kým a kdo začne doma a pak se uvidí. V neděli budeme mít akorát jistotu, že budeme vědět, koho nedostaneme (6. tým určitě ne a 10. tým taky nedostaneme).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:53 #22160

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
2masoni: A u nas na strankach je "Střídání Pavla Francouze Lukášem Horákem bylo domluvené trenérem brankářů Zdeňkem Orctem."

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:53 #22159

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
fanouš: Moje předpověď byla, že Paštiky dají šestku a jsem o tom přesvědčen i nadále - pro nás dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:52 #22158

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
Hornet: no, tak se mu tam prostě chtělo, no. (s4) (s5)
Hory (s20) (s20) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:49 #22157

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Jinak máme výborné začátky zápasů, v prvních 5 minutách zápasů jsme dali 13 gólů (v 1. minutě 3 góly a ve 2. minutě 4 góly) a v prvních 10 minutách zápasů 26 gólů. To se pak hned líp hraje, když se nám podaří dát na začátku hned gól.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2015 22:49 #22156

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum