ZOH s RoT, trochu nadsazený název, který v sobě skrýval mnohé. Fanoušci litvínovského hokeje měli možnost nahlédnout do kuchyně našeho klubu a společně se poté sešli na Loutkárně, kde byla odprezentována písnička Černá a žlutá, což je litvínovská varianta na "Modrá je dobrá". 

Oficiální akci předcházela schůze výkonného výboru a kontrolní komise v cukrárně U hodin. Probíraly se zásadní otázky ohledně registrace fanklubu na Krajském soudě v Ústí nad Labem, dílčí i dlouhodobé úkoly a ladili jsme přijímání budoucích členů. Na schůzce nás navštívil i generální manažer klubu Ing. Robert Kysela, který všem popřál mnoho úspěchů v další práci a přislíbil plnou podporu pro RoT. I on nám ještě přihodil do naší kasy tisícikorunový příspěvek, za což mu velmi děkujeme.

V půl třetí již byla zahájena samotná akce, při které se všichni zúčastnění mohli podívat do útrob ZS Ivana Hlinky. Celkově se nás sešlo okolo stovky. Samotná prohlídka začala v kabině "A" týmu, kde nás provedl masér hokejistů pan Roman Reif. Dozvěděli jsme se zajímavé zákulisní informace, které nebudeme z kabiny tahat. Pokuta za vstoupení na znak na koberci v hodnotě 1.000,- Kč, nás naštěstí minula... Poté již následovala prohlídka síně slávy a VIP prostor, ze kterých jsme shlédli začátek utkání litvínovské juniorky proti Pardubicím. Zajímavé jistě bylo i nahlédnutí do srdce zimáku, rozhlasové kabiny. Celou akcí nás provázel tiskový mluvčí klubu pan Vladimír Novotný. Za jeho postřehy mu srdečně děkujeme.

Okolo půl páté se většina účastníků akce odebrala na Loutkárnu, kde byla odstartována předregistrace nových členů RoT. Již nyní můžeme zveřejnit stav RoT - celkem 49 "členů"!!! Před sledováním hokejového utkání české reprezentace proti Švýcarsku jsme odprezentovali nový černožlutý song nazpívaný kapelou Ropáci band - text songu napsal Čibi. Děkujeme srdečně za svolení k použití této písničky jejímu autorovi Ondřeji Hejmovi. Již dnes si ji můžete pustit na našem webu...

 

 

 

Song sklidil velký úspěch a máme přislíbenou další hudební tvorbu v našich barvách. Do začátku nové sezóny vznikne i nová fanklubácká hymna. Sledování hokeje již probíhalo v poklidné atmosféře, výsledek není znám, protože článek byl zveřejněn v jeho průběhu. 

 

Fotogalerie 

 


Pro RoT napsal Ptakulin a VV