Vážení příznivci litvínovského hokeje,
blíží se čas Vánoc a oslav Nového roku a i my bychom v tomto svátečním čase rádi přispěli svou troškou do mlýna ve formě žlutočerné zábavy. Přijměte proto v sobotu 28.12.2013 po zápase s třineckými Oceláři naše pozvání do dobře známé Loutkárny – Music Club Půda. 

Zde se za účasti hráčů a funkcionářů HC Verva Litvínov uskuteční zábava, kde nebudou chybět i zajímavé soutěže o věcné (věčné) ceny a tombola. Samozřejmě bude možné od hráčů získat autogramy či se společně na památku vyfotit. K dispozici budou nějaké ty pochutiny a po domluvě s majitelem podniku bylo dohodnuto, že si účastníci mohou přinést i vlastní občerstvení – chlebíčky, jednohubky apod. Čili pokud se dámy (nebo i pánové) chtějí pochlubit svými kuchařskými schopnostmi, příležitost čeká. Doneste vaše výrobky ještě před samotným hokejem, aby jste nemuseli tleskat s talířem v rukách.

Vstupné na zábavu je dobrovolné, nicméně bude v místě pověřená osoba s kasičkou, kam bude možné přispět. Takto vybrané peníze budou účelně využity zejména pro potřebu výjezdů, tvorbu chorea a případně dalších fanouškovských činností. Jsme přesvědčeni, že dorazíte v hojném počtu, společně vytvoříme příjemnou atmosféru a užijeme si fajn večer.
Ropáci on Tour

 

 

 

 

 


Redakce RoT