Vážení příznivci litvínovského hokeje,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na další akci pořádanou fanklubem Ropáci on Tour z.s., která se uskuteční dne 15.2.2014 od 14:30 v Litvínově. Samotné akci bude předcházet schůze výkonného výboru a kontrolní komise RoT. !!! Za zcela zásadní informaci považujeme první možnost registrace do RoT !!!

 

Akce proběhne na dvou místech. Na ZS Ivana Hlinky v Litvínově a již dobře známé Loutkárně.

 

ZOH s ROT

Program akce je následující:

  • 14:30 - setkání všech zúčastněných před restaurací North (vestibul ZS)
  • 14:45 - prohlídka Síně slávy a VIP prostor ZS Ivana Hlinky, rozhlasové kabiny a šatny "A" týmu - účastníci budou dle počtu zájemců rozděleni do několika skupin.
  • 16:00 - podpora týmu juniorů při zápase proti Pardubicím
  • 17:20 - přesun na Loutkárnu
  • 17:30 - oficiální představení písničky Černá a žlutá v podání kapely Ropáci Band (video projekce)
  • 18:00 - společné sledování zápasu Česká Republika : Švýcarsko - v průběhu možnost registrace do RoT
  • 20:30 - volná zábava.

 

!!! Akce je naposledy pro všechny příznivce litvínovského hokeje, příště již bude jen pro členy RoT !!!

Na Loutkárně bude první možnost registrace do RoT - vstupní členský poplatek pro zbývající část sezóny je stanoven na 100,- Kč. Stále ještě dokončujeme oficiální registraci fanklubu na Krajském soudu v Ústí nad Labem, ale vzhledem k blížícímu se konci základní části chceme mít seznam členů, kterým budeme moci nabídnout výhody plynoucí ze členství - v této sezóně zejména přednostní právo na místo v autobusech (slevu na zájezdy) a zajištění vstupenek nejen pro "předkolo playoff". Doufáme, že se ho povede urvat. Vstupní poplatky budou následně po dokončení registrace vloženy na oficiální účet RoT. Pro vzdálenější účastníky připravíme přihlášku na webových stránkách, bude spuštěna ihned po dokončení registrace fanclubu na Krajském soudu v Ústí nad Labem. Prosíme o trpělivost.

prukazky

Ukázka připravených průkazek pro členy RoT

 

Všichni jste srdečně zváni...

  


Redakce RoT