Již od září vypukne další sezóna, pro náš fanklub již devátá za jeho dobu fungování. Pevně věříme, že bude bez zásadních restrikcí a omezení. To slíbit nemůžeme. Co však můžeme slíbit, že se pokusíme dohnat Chezu k lepším výsledkům, ať už na našem stadiónu nebo při výjezdech venku. 

V nadcházející sezóně 2022/2023 budou členové z té loňské platit příspěvek ve výši 500,- Kč, stačí jen zadat platbu dle následujících instrukcí v článku: Jak se stát Ropákem nebo jím zůstat. Platby prosím provádějte převodem na náš účet!

Členové fanklubu ROT by měli mít slevu na permanentní vstupence na stání ve výši 600,- Kč - její cena je stejná jako loňský rok. Po spuštění prodeje při jejím vyzvedávání nahlásíte jen své členské číslo a jméno na pokladně ZS Ivana Hlinky a prokážete se dokladem. Platbu provádějte až na pokladně, nelze spárovat členství ve fanklubu se systémem prodeje online. U Vašeho jména musí být v seznamu Ropáků zelená fajfka o zaplacení příspěvku !

Noví členové budou platit příspěvek ve výši 300,- Kč a jejich členství bude na jeden rok zkušební - tento systém se nám ukázal jako funkční. Noví členové nemají v první sezóně slevu na permici, čerpají však slevy na zájezdy konané Ropáky a mohou se účastnit akcí fanklubu. Platí, že chceme lidi nejprve poznat a nemít je ve svých řadách jen kvůli slevě. Pro vstup do fanklubu je nutné být registrovaný na našich stránkách, poté vyplnit přihlášku. Vše naleznete na našem webu v sekci O nás - Jak se stát Ropákem. S platbou za členství počkejte až dostanete email s přiřazeným členským číslem. 

Těšíme se na vás všechny, na členy i žlutočerné fanoušky na tribunách.