Na dnešní páteční utkání, kdy 26.11. v rámci 26. kola Tipsport extraliga hostíme tým Motor České Budějovice, vyhlašujeme ve spolupráci s paní Veronikou Hüblovou (manželkou naší legendy a kapitána Viktora) již tradiční 🎅👹 Mikulášskou sbírku pro 👶👧🧒 děti, které tráví tento den v nemocnicích na území Ústeckého kraje. Vloni nám situace nedovolila sbírku uspořádat, a i letos nejsou podmínky ideální, ale jdeme do toho.

Přineste před zahájením utkání nějakou tu sladkost 🍫🍭🍬 a odevzdejte ji do tašek, které budou připraveny u všech vstupů na ZS Ivana Hlinky. Místem, kde budete moci dobrotu odevzdat, bude i fanshop HC VERVA Litvínov. My pak stejně jako každý rok vše nabalíčkujeme a rozvezeme na dětská oddělení nemocnic v Ústí nad Labem, Mostě, Žatci, Kadani, Chomutově a Teplicích.
🤲👍 Děkujeme všem, kteří přispějí byť jednou věcí, protože v dnešní době je i malá pomoc velká. Předloni jsme trhli rekord a vybrali asi 10 velkých tašek dobrot a potěšili přes 160 malých pacientů a mnoho dalších dětí z dětských domovů!!! Zkusme zvládnout letos i při malém počtu diváků vytvořit pěkné balíčky do nemocnic!