O víkendu měl proběhnout již tradiční charitativní festival BOBování. Vzhledem k současnému stavu věci musel být přesunut na podzimní termín, o kterém vás samozřejmě budeme včas informovat. Veškeré vybrané prostředky tak skončí u dětí, které jsme vám již představili. Pokud máte chuť je podpořit, využijte transparentní účet vedený přímo pro tyto účely: 2501765342/2010. Jako variabilní symbol uvádějte 1945, aby bylo jasné, že jde o korunky od Ropáků.

Pro podporu „dobrých“ věcí, která je vždy zacílena napřímo, máme na našem klubu HC VERVA Litvínov Konto našeho srdce. To získané prostředky cílí na široké spektrum potřebných a po přečtení dnešního vyjádření klubu na webových stránkách je vám doufám jasné, že nikdo od nás nezapomněl ani na bývalého hokejistu Jana Alinče. 

Současná situace nás připravila i o možnost zúčastnit se klání v turnaji ve vybíjené v německém Seiffenu. Nedá se nic dělat. Těžko říct, jaké bude vláda dělat následující kroky. Představený harmonogram otevírání jednotlivých služeb zatím o „větších“ akcích příliš nemluví. Podle posledních zpráv je nejisté i uspořádání letošního srazu hokejových fanoušků, který mají na bedrech přátelé z Českých Budějovic. Uvažuje se o jeho posunutí, těžko říct zda se to povede ještě letos.

Dnes jsme učinili rozhodnutí, které se nám nedělalo vůbec lehko. Na základě dnešní tiskové konference a vyjádření ministra školství pana R. Plagy jsme nuceni ZRUŠIT letošní tábor Ropácké léto. Velmi nás to mrzí, přihlášených dětí bylo dost, měli jsme vymyšlenou parádní zábavu pro Vaše děti a všichni jsme se moc těšili. Zdraví nás všech je ale přednější. Doufáme, že nám zůstanete věrní pro další rok, nevzdáváme to a určitě do toho půjdeme znovu! 

Všem přejeme pevné zdraví, jasnou mysl a těšíme se na společné chvíle.


Za RoT Ptakulin