Před zápasem s Brnem se v restauraci Nudle uskutečnila "první neoficiální" schůze vedení RoT. Řešili se zásadní věci, se kterými bychom vás rádi seznámili. Základním bodem programu bylo schválení stanov spolku, které budou v průběhu následujícího týdne zaslány na Krajský soud v Ústí nad Labem (změna, kterou přinesl nový Občanský zákoník - dříve se zasílalo na ministerstvo vnitra). Již nyní si je můžete přečíst na našem webu v sekci O nás.  

Bodů na programu však bylo podstatně více. Společně jsme vytvořili seznam nejdůležitějších členů, které chceme oslovit, aby se podíleli na vedení Ropáků. V seznamu jsme nezapomněli ani na naše kamarády z Německa, které hodláme do našich řad začlenit. Hledali jsme fanoušky, kteří by měli pomoci posunout fanklub dál, býti opravdu nápomocní a to nejen ve výboru, ale i revizní komisi.

Zároveň jsme projednávali výši členského příspěvku pro sezónu probíhající, ale i ty následující. Uvidíme, jak rychle se nám povede náš spolek zoficiálnět (závislé na rychlosti úřadů). Pokud to bude v cca měsíčním horizontu, stanovili bychom výši "vstupního" příspěvku na symbolických 100,- Kč. V této sezóně již nebudou členové čerpat nejzásadnější výhodu, kterou by měla být sleva na permanentní vstupenku, ale stále bude existovat dost věcí, kterými budeme moci členy "obohatit" (výjezdy, akce, produkty ad.) O registraci v RoT vás budeme samozřejmě včas informovat. Na sezóny následující bude příspěvek stanoven na 400,- Kč - to už budou Ropáci využívat všechny slibované výhody. Probíralo se mnoho dalších podstatných věcí, které získávají jasnější obrysy. Za důležité považujeme nabídnout dostatek bonusů i pro Ropáky z velké dálky. Pro ty připravujeme speciální bonusy. 

Již dopředu vám můžeme slíbit, že na olympijskou přestávku chystáme další akci v podání RoT - VIP prohlídku ZS Ivana Hlinky s nahlédnutím do "kuchyně" klubu, společné sledování zápasu ČR a jeden bonbónek na závěr. To si ale necháme jako překvapení... 

 

 

 

 


Za redakci RoT váš Ptakulin