Dnes se pro naši milovanou Chezičku uzavře první polovina základní části. Na nějaké bilancování je pro zatím brzy, ale zkusme si shrnout alespoň základní momenty od přípravy do 26. kola.

Před začátkem tohoto soutěžního ročníku jsme se pustili do největší akce, kterou prozatím fanklub pořádal a to do 20. ročníku srazu hokejových fanoušků. Prodloužený víkend, který propršel, se nám v červenci podle ohlasů z jiných klubů vyvedl a my mohli vykročit vstříc "běžným fanklubáckým radostem". První plánovaný výjezd na přípravné utkání do Drážďan se nepodařilo naplnit, výsledky v přípravě samotné moc optimismem nenaplňovaly a každý čekal, co bude v září. Prvních sedm kol bylo více než rozpačitých a po debaklu v Brně už začinaly růst hlasy po změnách v klubu...Pak se ale vše otočilo a jak mávnutím kouzelného protku Verva znovu rozjela svůj válec. Doufeme, že se nám jen tak nezasekne.

Na venkovní zápasy jsme prozatím vypravili pět autobusových zájezdů, plánujeme samozřejmě další. Snažíme se plnit facebook Ropáků aktualitami, odpovídat na nespočet dotazů, připravit občas nějaký ten transaprent do hlediště a mnoho dalších věcí.

Máte zájem se o chodu Ropáků dozvědět více? Chcete se sejít s přáteli, poznat nové lidi a poklábosit nejen o hokeji? Nebo si zkusit štěstí v nějaké nachystané soutěži? Neváhejte a přijďte dne 30.12.2016 po domácím zápase s Vítkovicemi do restaurace Loutkárna. Akce samotná vypukne ve 20:30, zváni jsou všichni fanoušci černožlutých barev. Těšíme se na Vás

vecirek 2017

 


Pro RoT napsal předseda ptakulin