Neustále jsme přemýšleli jak odměnit fanoušky, kteří se zúčastnili všech připravovaných choreí v aktuálně skončené sezoně a protože tito fanoušci chodí na každé choreo a pomáhají nejen vymýšlet, ale i tyto chorea připravovat a to vše ve svém volném čase, hledali jsme nějakou speciální odměnu, nakonec nám odměna, jak už to tak bývá, spadla do klína téměř sama. Před necelými dvěma týdny nás kontaktovalo vedení klubu s možností sestavit 5ti člený tým fanoušků, který se utká proti sobě ve dvou zážitkových disciplínách a to proti týmu sestaveného z lidí ve vedení klubu a třetího týmu, kteý byl sestaven z hráčů "A" týmu. Toto nám přímo nahrálo do karet a my rázem měli vymyšlenou perfektní odměnu.

Jako odměnu za celosezonní práci na choreích tedy bylo vybráno 5 fanoušků, kteří náš fanclub Ropaci on Tour z.s. reprezentovali na společné akci s hráči a vedením klubu HC VERVA Litvínov. Jako první bylo na řadě Laser Game. Týmy byly nakonec namíchané, aby Novič nehrál jen se samýma babama (být to něco jiného, tak by se mu to možná i líbilo. Promiň Hani).

Když jsme dorazili, hokejky už měli za sebou první hru, nikdo nechápal, že jsou tak zpocení. Poté jsme šli na řadu my a hned jsme to pochopili. Pokud chce někdo vypotit kalorie, určitě zajděte na Laser Game. Užili jsme si neskutečně moc srandy a určitě tuto hru všem doporučuji. Nejlepším hráčem jsem byla asi já (Petra Šídová) - 4x poslední, 1x předposlední, ale snaha se cení. Je super koukat na displej a sledovat, kdo vás zrovna sestřelil, u mě to byl nejvíce asi Tomáš Pavelka, evidentně rozený střelec.

Laser Game

Jako další nás čekala úniková místnost Escape. Cílem bylo překonat čas hokejistů, to se ale bohužel o pár minutek nepodařilo. Ven jsme se dostali v čase 55:58. Člověk musí hodně zapojit mozek, aby na vše přišel. Určitě je dobré mít s sebou nějakého chlapa, Novič nám opravdu hodně pomohl. Více prozrazovat nebudu. Toto nelze ani nijak popsat, to se prostě musí prožít, takže určitě si to běžte vyzkoušet také, nebudete litovat. ESCAPE vyhrál s jednoznačně nejlepším časem tým v čele s Michalem Trávníčkem. Gratulujeme!

Escape A Escape RoT

 

Vedení a hráčům "A" týmu HC VERVA Litvínov ještě jednou děkujeme za pozvání a skvělý zážitek. Užili jsme si to.

Tímto bychom chtěli mimojiné ukázat, že odměnou za účasti na choreu mohou být i tyto nevšední zážitky, kdy jindy se Vám totiž podaří prožít takto skvělé zážitkové hry po boku s hráči nebo vedením klubu. Doufáme, že i díky takovýmto pořádaným akcím, ve kterých chceme pokračovat i v dalších sezonách, se nejen při tvorbě chorea budeme scházet ve větším počtu a fanoušků na těchto akcích bude jen přibývat.

 


Pro RoT napsala Petra Šídová

Foto Sportovka ESCAPE MOST