Základní část TELH máme za námi a s ní můžeme i vyhlásit naší soutěž kilometrovník. Po loňské mistrovské sezóně se řady Ropáků pochopitelně rozšířily. Výsledky kluků na ledě však postupně daly úspěchu částečně zapomenout. I přes herní mizérii jezdilo na zápasy základní části více lidí než v sezóně loňské.

Do top 5 bodování ve výjezdech se mezi fanklubáky prokousaly i dvě ženy a své zastoupení na stupni vítězů mají i kamarádi ze Seffeinu. Absolutním vítězem je již podruhé Kozel, který ani letos nechyběl na žádném zápase naší milované Chezy. Počet domácích a venkovních zápasů, které Kozel nevynechal v řadě, se k dnešnímu dni dostal na neuvěřitelné číslo 123.

Ocenění výherců proběhne jako každý rok na závěrečném rozloučení se sezónou. Doufejme, že bude co slavit.

Ještě jeden dárek bychom tu měli pro všechny z první TOP 20 - na oslavu svých 30. narozenin vás srdečně zve do Seiffenu kamarád Mathias. Party proběhne 26.3. Prosíme o co nejrychlejší odpověď, zda máte zájem se oslavy zúčastnit, formou krátkého mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

TOP 5 KM ligy  

1. Kozel, najeto 6180km (26 výjezdů)

2. Lenickaspinkova, najeto 5069km (22 výjezdů)

3.  Jan74, najeto  4873km (22 výjezdů)

4. Peťula, najeto  4753km (22 výjezdů)

5. Milan64, najeto  4059km (22 výjezdů)

Všem výhercům srdečně gratulujeme a smekáme před nimi pomyslný klobouk. Jste borci a „borkyně“.

 

 

 


(Pro RoT napsal ptakulin)