Od středy 19. srpna 2015 se začínají prodávat permanentní vstupenky na sezónu 2015/2016. Členové fanklubu mají slevu na stání a cena této permice činní 1.500,- Kč. Jakým způsobem je nutné se prokázat? Co je zapotřebí míti splněno? 

Pro zakoupení fanklubácké permice je nutné se v kanceláři paní Štěrbové na ZS Ivana Hlinky prokázat dokladem totožnosti, ke kterému pro usnadnění orientace sdělte i svoje členské číslo. Po kontrole zda jste opravdu Ropákem, bude podle našich webových stránek ještě zkontrolováno, zda jste již zaplatili členský příspěvek na stávající sezónu - zjistíte podle zelené "fajfky" zde: Seznam Ropáků. Doporučujeme si zkontrolovat dopředu, předejdete tak případným nesrovnalostem. V případě, že něco není v pořádku, neváhejte, a napište na náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se snažit odpovídat, jakmile to bude možné.

Dva čestní členové č. 14 p. Jiří Šrámek a č. 77 p. Petr Boháč mají permanentní vstupenku na stání zdarma. Bez placení si pro ni půjde i výherce kilometrové ligy za loňskou sezónu  p. Vratislav Bílek.


Další důležitou věcí je informovat vás o času odjezdu autobusu na zájezd do Grenoblu. Stále ještě nevíme přesnou hodinu - bude dolazeno při platbě u dopravce, která proběhne nejpozději v úterý 18.8.2015. Ihned poté se na webových stránkách i na facebooku objeví zmiňovaný čas. Předběžně stále platí 18:00 hod. Dovolujeme si ještě jednou poděkovat klubu HC VERVA Litvínov za dotaci ve výši 30.000,- Kč, kterou poskytl pro účely totoho zájezdu.

Určitě pro Vás bude zajímavé, že v tento moment spolupracujeme s finským fanklubem Blues Espoo a pomáháme jim zajistit dopravu z Grenoblu k nám do Litvínova a následně na letiště do Prahy. Oslovil nás přímo jejich předseda Sami Viitanen. Našim členům fanklubu, kteří se vypravují po Francii i do Finska (ano, pár jich opravdu je) jsme zajistili alespoň vstupenky zdarma. Jedná se o drobné v celkovém kontextu, ale i to potěší. 


Poslední zprávou je pak stav objednávky dresů a triček CHL - každý den evidujeme příchozí platby od nakupujících. Prosíme všechny, aby za objednané zboží zaplatili co možná nejdříve, protože existuje možnost, že výrobce zašle trička i dresy ještě do konce měsíce srpna. Nezapomeňte přidávat do zprávy pro příjemce Vaše jméno, příjmení a Vámi objednaný produkt. V tento momemt má zaplaceno cca polovina objednávajících.

 


(Pro RoT napsal ptakulin)