Směrem k blížícímu se playoff si dovolujeme sesumírovat naše vize ohledně výjezdů Ropáků na tyto zápasy. Chceme se vydat jasnou cestou zvýhodění těch, kteří jezdili po celou sezónu (kilometrovník), členů fanklubu jako takových (plnili kasu) a nezapomenout ani na další příznivce Litvínova. Počet vstupenek určených pro hostující fanoušky bude zcela jistě omezený a nyní nastává ten čas, kdy právě výše zmiňovaní budou mít výhody.

BUS

Do Pardubic se budeme vydávat po vlastní ose. Není jasné, zda půjde ještě v tomto zápase o něco zásadního, a tudíž směřujeme veškeré úsilí na nadcházející boje ve čtvrtfinále Stále ještě není zřejmé, s kým se v blížících se bojích potkáme a tudíž nelze ani napsat předpokládanou cenu. Struktura bude ale následující:

  1. Všichni přihlášení do kilometrovníku, kteří odjezdili za základní část více než 1.500 km budou jezdit za nejvýhodnější cenu,
  2. Členové fanklubu Ropáci on Tour budou jezdit za zvýhodněnou cenu,
  3. Pokud zůstane v autobusech místo a nevyprodají je výše uvedení, dostanou příležitost jet i ostatní za tržní cenu dle nabídky dopravce.

Existují dvě varianty výjezdů - bližší (jelo by se každý den tam i zpět dvěma autobusy) a vzdálenější (autobus by byl jeden a zůstával by s námi na místě).

Lístků do sektoru hostí dostaneme nejspíše jako v letech předchozích cca 120. 

Dva roky zpět se osvědčilo na první zápas playoff vyrážet v maškarním stylu - pojedeme takto i letos. Každý, kdo dojde k autobusu v masce, získá určité zvýhodnění - nelze ho dopředu určit - neznáme ceny.

Berte tuto aktualitu jako prvotní informaci, dotazy směrem k výjezdům se hromadí.

 


 Pro Rot napsal ptakulin