Nejzásadnějším cílem fanklubu RoT je a bude podpora našeho milovaného klubu. Jak na to u nás na zimáku ještě úplně vymyšleno nemáme, neexistuje na to žádné jasné vodítko, ale venkovní zápasy se podporovat nejen pro členy dají.

Od nadcházející sezóny bude vypravováno z Litvínova větší množství autobusových zájezdů, kde zejména členové RoT pocítí slevu. Prvním příkladem je právě chystaný zájezd do Drážďan na 23.8.,který je již téměř zaplněný (úspora 50,- Kč pro člena). Jako další motivační vodítko jsme se rozhodli zavést známou kilometrovou ligu. Je jen a pouze pro členy fanklubu a je nutné se do ní přihlásit zvlášť jednoduchým formulářem zde: Přihláška do kilometrovníku.

mapa extraligy

Speciální přihláškou jsme chtěli dosáhnout toho, aby se do této "soutěže" hlásili opravdu jen poctiví výjezdníci, kteří neodjedou za sezónu jen jeden výjezd třeba do Chomutova (aha - naše cesty již do exotických krajin mířit nebudou), ale budou opravdu soupeřit a na závěr sezóny získají hodnotné ceny. Nejde o diskriminaci těch, kteří jezdí málo, ale opravdu ocenění pro fanoušky, co za rok za Chezou ujedou nejvíce kilometrů a utratí tak opravdu balík. Nebojte se však nahlásit, aspoň uvidíte, jak si mezi fanklubáky stojíte...

Podrobnosti ke Kilometrovníku RoT najdete na těchto stránkách: Ropácký kilometrovník 2014/2015. (pozn.sekce je viditelná pouze pro registrované).

Už aby to zase celé kompletně vypuklo a my se scházeli ve velkém počtu a za hlasité podpory naší milované Chezy na značkách !!! 

 


Pro RoT napsal předseda Ptakulin