Sobotní odpoledne strávila skupinka fanklubu litvínovského hokeje Ropáci on Tour na fotbalovém turnaji v nedalekém Seiffeinu, na který nás pozvali naši přátelé. Celého klání se zúčastnilo celkem sedm týmů z Německa a jeden z ČR (RoT team) a ostudu jsme rozhodně neudělali.

Na turnaj vyrazilli nejen hráči odhodlaní reprezentovat náš fanklub, ale i fanoušci, kteří nás povzbuzovali od postranní čáry nebo alespoň ze stánku s občerstvením. Německé pivo chutnalo báječně, maso na grilu ještě víc a ceny byly nastaveny lépe než na fotbalech u nás. Jarda by mohl vyprávět - ochutnal vše, co bylo k dispozici.

V naší skupině jsme se potkali pouze se dvěma týmy a po remíze 0:0 a výhře 4:2 jsme postoupili přímo do semifinále. Bohužel až z druhého místa a to pro nás znamenalo hrát proti "A" týmu Seiffenu. Ti byli v semifinále lepším týmem a porazili nás 2:0. V zápase o třetí místo jsme zopakovali souboj ze skupiny proti mladému týmu Junge Gemeinde Seiffen. Po bezbrankové remíze rozhodovaly o zisku bronzového stupínku penalty. V těch jsme nakonec prohráli 3:2 (i mistr tesař se utne - jsem to lehce přehulil).

Super zábavu a den zakončili někteří z nás ještě v klubu, kde naši kamarádi fandili Německu při zápase proti Ghaně. Příští rok postavíme tým, který již jistě dosáhne na stupně vítězů. Do té doby jistě vyléčíme šrámy a potrénujeme nejen na jižní tribuně a v Nudli. Poděkování patří organizátorům celého turnaje, byl to opravdu bezvadný den. 

 

Pro rekapitulaci celkové výsledky turnaje:

1. Neuhausen/Cämmerswalde

2. JFV Seiffen I

3. Junge Gemeinde Seiffen

4. Ropáci on Tour

5. Frauenstein

6 JFV Seiffen II

7. Seiffen/Wildsbach

 

  Fotogalerie

 

 


 Pro RoT napsal Ptakulin