Dnešním dnem jsme se rozhodli uzavřít sezónu okurek a spustit znovu přihlášku do fanklubu litvínovského hokeje Ropáci on Tour z.s.

Veškeré zásadní informace naleznete v kapitole: Jak se stát Ropákem, doporučujeme si samozřejmě přečíst Stanovy RoT, pročíst si Výhody plynoucí ze členství a zajímat by vás měla i kapitola Seznam Ropáků. Právě v ní naleznete info, zda jste se již stali plnohodnotnými členy fanklubu, členové z loňské sezóny, kteří řádně uhradili platbu jsou zde již uvedeni (nevyplňují znovu přihlášku !!!) a mohou si zkontrolovat svoje členské číslo. Zda platba správně dorazila na náš účet můžete zjistit na Transparentním účtu RoT. 

 

karty rot

 

Během letních prázdnin se budou doplňovat jednotliví partneři fanklubu - jejich firmy budou uvedeny jmenovitě vč. výhod, které se vám u nich dostane. Samozřejmě se také dozvíte, jak vaše členství ovlivní cenu při nákupu pernametní vstupenky (je v řešení ve spolupráci s vedením klubu HC VERVA Litvínov).

Doufáme, že se naše řady rozrostou a budeme moci společně zlepšovat nejen atmosféru na domácích utkáních, ale i na výjezdech ven.

 

Vzhůru do toho, prales je někde vedle...

  


Pro RoT napsal Ptakulin