Jak jsme již uváděli fanklub ani v době okurek nezahálí a připravuje pro Vás celou řadu novinek a velmi zajímavých akcí. Nyní Vám, registrovaným uživatelům našeho webu, přinášíme možnost vybrat historicky první oficiální oblečení(mikina) fanklubu Ropáci on Tour. Hlasovat můžete přímo na tomto odkazu, nebo v anketě umístěné přímo na homepage. V anketě můžete vybírat po dobu jednoho týdnu, vítězný návrh bude následně odeslán do výroby a zároveň budou spuštěny první objednávky, do 14ti dnů se pak můžete těšit na první zásilky. Pokud by měl kdokoli nějaký dotaz, třeba na změnu designu, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Upozorňujeme, že oblečení budou mít možnost zakoupit pouze registrovaní členové fanklubu.

Nejste členy fanklubu a také byste chtěli mít stejné oblečení?

Není nic jednoduššího než se členem stát, na této stránce si můžete přečíst, co je potřeba pro takové členství udělat.

 

Varianta 1

Ropaci hoodie 5 6 2014

EDIT: Omlouváme se, ale z varianty číslo 1 muselo být odebráno oficiální logo hokejového klubu. Logo má zakoupené společnost provozující oficiální fanshop firma ALL SPOTRS s.r.o. a nikdo jiný tak nesmí toto logo používat. Pokud jste hlasovali pro návrh právě kvůli součástí loga, tak se Vám ještě jednou omlouváme, ale bohužel nelze jinak. Děkujeme za pochopení. Redakce RoT

 

Varianta 2

Ropaci hoodie option1-2 13 6 2014

 

Varianta 3

Ropaci hoodie option2 11 6 2014

 

Varianta 4

Ropaci hoodie option2 11 6 2014 aaaa

 

Předpokládaná cena mikiny je 1 299,-Kč s DPH.

Každá mikina bude personilozována - vlastní přezdívka a číslo.

Materiál: 100 % polyester

Sublimace na textil je nejmodernější technologie.

Sublimace je skvělou metodou potisku na textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost . Na materiály, ze kterých především vyrábíme především dresy a ribana a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

 


Redakce RoT