Ve středu 29.8. se sešlo užší vedení fanklubu RoT s předsedou představenstva Jiřím Šlégrem. Základním cílem naší schůzky bylo nastavit jasně pravidla komunikace mezi klubem a fanoušky a vyjasnit si vzájemná očekávání od následujícího ročníku. 

Úvodní slovo si vzal Jiří Šlégr a seznámil nás se strategií klubu na nadcházejících několik let, popsal personální změny na klubu a také složení kádru pro nadcházející ročník TELH. Společně jsme si vyjasnili komunikační linii mezi fanoušky a klubem samotným, ta bude jasně transparentní. Dohodli jsme se zejména na pravidelnosti pořádání schůzek pro fanoušky Chezy. První prostor k diskuzi vznikne již na akci Vervování, která se uskuteční 9.9. za ZS Ivana Hlinky a určitě stojí za to se jí zúčastnit. Další setkání budou probíhat čtyřikrát za rok - dvakrát neformálně při vánočním večírku (letos 28.12. po utkání s CV) a pak také po sezóně. Jelikož letos fanklub oslaví 5 let od svého založení, bude tato akce většího formátu než doposud. Zbývající dvě setkání se uskuteční na ZS Ivana Hlinky a sou naplánovány také pro širokou fanouškovskou obec. Jejich termín je stanoven na listopad a únor (vždy v době reprezentačních přestávek). 

Společně jsme se pak odebrali na další debatu již v širší sestavě a poprvé jsme přizvali "celý" choreo tým, bubeníky a speakery. Došlo k diskuzi nad tématy výjezdy a jejich plán, hudba na ZS (setkání se zúčastnil i nový DJ) a zejména systematickou změnou choreografie a fandění na ZS Ivana Hlinky. Pro tyto potřeby jsme se dohodli nad vytvořením velké skupiny na sociální síti, kde se pokusíme rozdmýchat nápady nad novými chorály a také vymýšlet působivější chorea. Samozřejmě přivítáme nápady z široké fanouškovské obce, chceme to dělat společně. Pokud máte něco na srdci, kontaktujte nás mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Novinkou od letoška bude megafon pro speakra !!! Pomůže sjednotit naše síly na jihu tak, aby se netříštili pokřiky a fandění dostalo jasnější řád. Plánů je hodně - jen je dostat do provozu. Pomoci může svojí aktivitou na zimáku každý. Jih by měl být místem, kam se chodí fandit a měl by pomáhat našim klukům k vítězství. Vzhůru do nového ročníku, ať je Cheza zase tam, kde patří. A k tomu nám dopomáhejme všichni s Ivanem v zádech.

 

 

 

 


Za RoT, předseda fanklubu ptakulin