Členství ve fanklubu v sezóně 2026/2027

Od 1.7.2026 spouštíme možnost prodloužení členství ve fanklubu a také možnost vstoupit k Ropákům nově

Poděkování Orlenu

Tímto bychom rádi reagovali na dopis adresovaný našemu fanklubu z pera generálního ředitele společnosti Orlen Mariusze Wnuka


Vážený pane generální řediteli, vážení zástupci společnost ORLEN Unipetrol,

jako členové černožluté rodiny oceňujeme finální dohodu na změně vlastnické struktury a zároveň setrvání ORLEN Unipetrol v pozici generálního partnera i v dalších letech.
Jsme přesvědčeni, že překážky, které jsme společně v minulé sezóně úspěšně překonali, nás posílily a posunuly dál. Pro Ropáky a všechny ostatní fanoušky Litvínova je klub celoživotní láskou, koníčkem i zdrojem mnoha nezapomenutelných zážitků bez ohledu na vedení či vlastnickou strukturu. My zůstáváme na svých místech a jsme rádi, že Vy zůstanete s námi. Společně jsme silnější, protože chemické závody a my, Chemici, jsme k sobě vždy patřili, patříme a věříme, že nadále patřit budeme.

Velice děkujeme za veškeré Vaše kroky i podporu a těšíme se na další společná léta a budoucí spolupráci.

Za všechny černožluté fanoušky
Jan Ptáček “Ptakulin”, předseda fanklubu 


Szanowny Panie Prezesie, Szanowni Przedstawiciele spółki ORLEN Unipetrol,

jako członkowie czarno-żółtej rodziny doceniamy finalne porozumienie dotyczące zmiany struktury właścicielskiej, a jednocześnie pozostanie ORLEN Unipetrol na stanowisku partnera generalnego również w kolejnych latach.

Jesteśmy przekonani, że przeszkody, które wspólnie udało nam się pokonać w minionym sezonie, wzmocniły nas i pozwoliły nam pójść naprzód. Dla „Ropaków” i wszystkich pozostałych kibiców Litvínova klub jest miłością na całe życie, pasją oraz źródłem wielu niezapomnianych przeżyć, niezależnie od zarządu czy struktury właścicielskiej. Pozostajemy na swoich miejscach i cieszymy się, że Państwo pozostaną z nami. Razem jesteśmy silniejsi, ponieważ zakłady chemiczne i my, Chemicy – kibice naszego klubu, zawsze byliśmy ze sobą związani, jesteśmy i wierzymy, że tak pozostanie również w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa działania i wsparcie oraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wspólnych lat i dalszej współpracy.

W imieniu wszystkich czarno-żółtych kibiców
Jan Ptáček „Ptakulin”,  Prezes fanklubu