Vedoucí zájezdu:

  • Bc. Jan Ptáček, telefonní kontakt +420 608 505 870

Úvodní slovo:  Vážení fandové, systém přihlášky zůstává stejný, tak jak jste z minulosti zvyklí. Každá osoba se musí na zájezd hlásit individuálně a pouze touto přihláškou. Po jejím vyplnění obdržíte automaticky vygenerovaný email, potvrzující správnost vyplnění přihlášky. Následně vyčkejte na další email, který již bude obsahovat podrobné informace o výjezdu a samotné potvrzení o tom, že jste se stali právoplatným účastníkem výjezdu.

Datum:  Čtvrtek 23.9.2021 od 18:30 hod.

Odjezd:  23.9.2021 - Nástupiště prosíme volte níže v přihlášce, zde je přehled přibližných časů, kdy bude autobus odjíždět. Buďte na místě radši o 5 minut dříve, v případě zdržení volejte na výjezdový telefon uvedený výše. Kapacita autobusu je 57 míst.

  • 15:45 od vchodu C a D ZS Ivana Hlinky v Litvínově.
  • 16:00 zastávka Kavka v Mostě směr Praha. MAPA.

Cena:  Platba zájezdu proběhne v autobuse při cestě do Prahy - prosíme o přesné částky.

  • Pro členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. s uhrazeným členským příspěvkem, byla cena stanovena na 329,- Kč.
  • Pro fanoušky, kteří nejsou členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. byla cena stanovena na 379,- Kč.
Cena obsahuje:
  • 1 vstupenku na zápas hraný ve čtvrtek 23.9.2021 (cena 210,- Kč).

  • Dopravu do Prahy a zpět.

Důležité upozornění:  Rezervace míst v autobusu probíhá pouze formou této přihlášky, je závazná a veškerá rizika jdou na vrub objednávajícího. Pokud se tedy nebudete moci zájezdů zúčastnit, je nám to líto, ale refundace neprovádíme a i přesto, že objednávka nebude zaplacena, budeme platbu požadovat. Po naplnění autobusu bude přihláška uzavřena a nebude již možné nové registrace přijímat, platí tedy, kdo dříve přihlášku odešle ten odjíždí. Správně provedená registrace bude potvrzena emailem.

Stále platí základní RoT pravidlo, že jedeme za hokejem, bavit se a fandit - není "přípustné" podporovat pivovary a likérky v nelidské míře, aneb jedeme jako lidi a hrdí fandové našeho klubu.

Pro absolvování zájezdu a vpuštění do O2 arény je nutné dodržovat nařízená hygienická opatření a je zapotřebí mít negativní PCR test ne starší než 7 dní, negativní antigenní test ne starší než 72 hodin, doklad o uplynutí minimálně 14 dní od 2. dávky očkování, či doklad o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 6 měsících.Jméno:*
E-mail:*
Telefonní číslo:*
Nick na webu RoT:
Jsem členem fanklubu:*
Členské číslo:
Vstupenku:*
Nastoupím v:*
Dotaz, vzkaz nebo upřesnění: