Vedoucí výjezdu:

  • Petra Šídová, tel. 773 566 835

Úvodní slovo:  Vážení fandové, systém přihlášky zůstává stejný, tak jak jste z minulosti zvyklí. Každá osoba se musí na zájezd hlásit individuálně a pouze touto přihláškou. Po jejím vyplnění obdržíte automaticky vygenerovaný email, potvrzující správnost vyplnění přihlášky. Následně vyčkejte na další email, který již bude obsahovat podrobné informace o výjezdu a samotné potvrzení o tom, že jste se stali právoplatným účastníkem výjezdu.

Datum:  pátek 3.2.2023 od 18:00 hod.

Odjezd:  3.2.2023 - Nástupiště prosíme volte níže v přihlášce, zde je přehled přibližných časů, odkud a kdy bude autobus odjíždět. Buďte na místě radši o 5 minut dříve, v případě zdržení volejte na výjezdový telefon uvedený výše. Kapacita autobusu je 54 míst.

  • 15:30 Litvínov - od vchodu C a D ZS Ivana Hlinky.
  • 15:45 Most - zastávka Kavka směr Praha. MAPA.

Cena:  Platba vstupenky a dopravy na utkání proběhne v autobuse při cestě do Kladna - prosíme o přesné částky. 

  • Pro členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. s uhrazeným členským příspěvkem, byla cena stanovena na 314,- Kč.
  • Pro fanoušky, kteří nejsou členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. byla cena stanovena na 334,- Kč.
Cena obsahuje:
  • 1 vstupenku na zápas hraný v pátek 3.2.2023 (cena 250,- Kč).

  • Dopravu do Kladna a zpět 

Důležité upozornění:  Rezervace míst v autobusu probíhá pouze formou této přihlášky, je závazná a veškerá rizika jdou na vrub objednávajícího. Pokud se tedy nebudete moci zájezdů zúčastnit, je nám to líto, ale refundace neprovádíme a i přesto, že objednávka nebude zaplacena, budeme platbu požadovat. Po naplnění autobusu bude přihláška uzavřena a nebude již možné nové registrace přijímat, platí tedy, kdo dříve přihlášku odešle ten odjíždí. Správně provedená registrace bude potvrzena emailem.Jméno:*
E-mail:*
Telefonní číslo:*
Nick na webu RoT:
Jsem členem fanklubu:*
Členské číslo:
Vstupenku:*
Nastoupím v:*
Dotaz, vzkaz nebo upřesnění: