Občas se na těchto stránkách objeví nějaký report z výjezdu na venkovní zápas Litvínova. Kdo jel, kolik se toho (ne)přihodilo po cestě, jaký byl zápas, v kolik v noci se dorazilo zpátky domů atd. Dnešní report (jak už samotný nadpis napovídá) bude však o trochu jiném „výjezdu“ – existuje totiž poměrně dost fanoušků, pro které „výjezd“ představuje každý domácí zápas Chezy. Ať už se jedná o okolí blízké (Most, Teplice, Chomutov), vzdálenější (Děčín, Louny, Litoměřice), nebo ještě vzdálenější (Praha). Všem těmto kategoriím se však zcela vymyká paní Magda Kotyzová, která o tomto víkendu přijela do Litvínova na hokej až z 360 km vzdáleného Prostějova!

21.ledna, neděle hrací den ELH. Hradec, venku. Již dávno bylo rozhodnuto. Jede autobus. Autobus, který vyjede bez ohledu na finanční ztrátu, kterou v kase RoT způsobí, což se dalo vzhledem k času zápasu a přenosu ČT předpokládat. Ale co, my chceme kluky padajíc na držky, tak i my musíme vystoupit z komfortní zóny.

Fanklub Ropáci on Tour byl založen oficiálně 1.4.2014. Po této sezóně oslavíme čtvrté výročí naší existence. Venkovní výjezdy jsou jednou z našich priorit. Pojďte se společne s námi podívat, kolikrát jsme vypravili na utkání autobusový zájezd. Za statistické okénko děkujeme Kozlovi.

Ani v nejmenším se nemůžu pochlubit podobnou sérií jako náš rekordman Kozel, i přesto se však můj seznam navštívených ligových měst (a stadionů) postupně rozšiřuje. Zlínský Zimní stadion Luďka Čajky na něm ale stále chyběl; jednak je to daleko, jednak se mi v posledních letech...

Speciální report o výjezdu do Jihlavy. Mapuje cestu tak trochu jinak. Pojedeme takhle třeba i někdy příště ???

Jak to bylo nebo mohlo být? Paralela v jiném vesmíru?  Cestování časem? Kdo ví? Co na to Jan Tleskač? Čtěte a udělajte si vlastní názor.

Sezóna začíná a první a zároveň asi nejlepší, nejzajímavější výjezd může započnout. O tom, jak hodně dobrá příležitost spojení těchto zápasů bude, jsem přemýšlel ještě o prázdninách, kde se o změně v pořádání zápasů rozhodlo a přineslo to tuto skvělou možnost. Šance, že bych ten výjezd nejel, byla hodně malá, a jak se říká, musela by to být "vyšší moc", abych nevyrazil.

Pro většinu normálních homo sapiens končí léto, s tím i doba dovolených a pomalu se myšlenky upínají k představě podzimu a nádherně trudomyslných dní, kdy je tma a dá se prd co dělat. Nenormální homo sapiens, v tomto případě klan Ropáků naopak pomalu začíná ožívat a vymýšlí první letošní alotria. Pokud počítáte klasicky rok od Ledna, pak si slovo letošní pochopitelně škrtněte.

 

Když jsme hráli první zápas v Olomouci 9. září, tak už jsem koukal do kalendáře, kdy tu hrajeme další utkání. Vyšlo to krásně na neděli 4. prosince, což pro výjezdy ven je ideální. Tak už jsem dopředu plánoval, že vyrazím. Ale pro tento výjezd jsem zvolil jinou formu dopravy, než za poslední dobou mnou využívané CK Buliss Tour.

   V předsváteční sluneční den jsme vyrazili na hokejový výlet do Brna. Ještě, že jsme vyjeli v časovém předstihu, protože provoz byl neskutečný, nehoda střídala nehodu, na D1 kolony, silnice na x kilometrech zúžené do jednoho pruhu, jen ta práce na silnici nikde nebyla vidět. Klasika...

Je pátek, 4 hodiny ráno a já už natěšením nemůžu spát, proto vstávám a začínám balit poslední věci na víkendový dvojzápasový výlet na Moravu. V 9 hodin se naše parta schází, zjišťujeme, že jsme naložený jako bychom jeli na 14 dní na dovolenou. Nevadí. Všechny věci se budou jistě hodit.  Hlavně ty 2 flašky zelený :-)