Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma: Hlavní diskuze

Hlavní diskuze 01. úno 2014 09:07 #3328

veverka: Ahoj veverko, tak máš to v e-mailu udělej patřičnou korekturu a uprav to klidně i podle sebe. (s3)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......
The administrator has disabled public write access.

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:54 #3327

• veverka
  • Moderátor
Wayfarer: Nevím, kolik lidí souhlasí? Ale mám poměrně jasnou představu o tom, jak by zdejší diskuze měly probíhat. A od příznivců Plzně jsem se tady, ani jinde, moc inteligentních příšpěvků nedočetl. Nechci, aby sem chodili prudit s jejich rádoby přátelskýma kecama - viz, co tu psal Buch (taky už je smazanej). Nesnášel jsem je na ofi a tady mám tu výhodu, že je tolerovat nemusim.
Jinak díky, zdraví se určitě vrátí (s1)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:53 #3326

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
Mogul71: Ale kdyby to byl jeden z mála příspěvků tam, ale on je to pomalu každý druhý (s4) Holt, třeba v té oboře s nějakýma těma opicema žijou a časem se od nich něco přiučí, budeme v ně doufat, protože jinak se s takovýma středověkýma exotama bude těžko vycházet (s1)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:51 #3325

• Mogul71
  • Ropák Senior
Hansiiiz: U některých jejich příspěvků přemýšlím,jestli to psal opravdu člověk,kolikrát i cvičená opice by uměla napsat něco inteligentnějšího (s2)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:33 #3324

• Wayfarer
  • Ropák Junior
  • jen se z toho neposrat....
veverka: Ahojky veverko myslím to cos tu napsal tak s tím min 90% lidí na foru tady souhlasí o "inteligenci" pils fans tady vímesvé od lonského POFF takžeplný souhlas s tvým počínáním.Jinak přeji brzké uzdravení a zhojení šrámů

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:32 #3323

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
CíbaSKS: U nich by museli být mladiství všichni, tam je to jeden expert vedle druhýho a nebo jak říkáš, nikdo z tohohle nevyrostou (s2) U nich to překročilo hranici sportu a jdou až někam do nenávisti a zlosti. Ale jejich boj, já jsem se nad jejich příspěvky pobavil..

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:28 #3322

• veverka
  • Moderátor
No, jsem v "pořádku", mohlo to dopadnout hůř.... Je to na delší vyprávění. Si řekneme v neděli. (s3)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:24 #3321

• Mogul71
  • Ropák Senior
veverka: Výborně si udělal,tohle číst taky nemusím,inteligence se jim obloukem vyhnula,díky bohu za tohle forum (s16) ,co si proboha vyváděl??? (s12)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:19 #3320

• CíbaSKS
  • Ropák Senior
  • #Spolujsmesilnější
veverka: Hlavně že jsi v pořádku (s20) (s3)
Litvínov (s22)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:17 #3319

• veverka
  • Moderátor
3296: Marťas, já osobně jsem proti tomu pouštění plzeňský zvěře sem k nám. Nestojim o jejich světonázor, ten mám u (s26) , páč v jejich podání sice možná bude slušně napsanej, ale pořád hovadina... viz to, co psal včera Butch. Co to je za kecy od toho s*áče? Osobně jsem všechnu plzeňskou naplaveninu, co se tu v noci registrovala zamítnul.... Ať si ty svoje moudra blejou u nich v rezervaci.
Jinak ze včerejšího zápasu jsem viděl pár minut a pak skončil ve špitále, možná jsem i rád... sice mi přibylo pár nových stehů, ale ušetřil jsem, jak se zdá, svoje nervy....

Hlavní diskuze 01. úno 2014 08:01 #3318

• CíbaSKS
  • Ropák Senior
  • #Spolujsmesilnější
Hansiiiz: Nechápu, že tohle napíše dospělej člověk, i kdyby teda nebyl. Nevím když něco takového napíšu,já nebo někdo z té mladčí generace, člověk si může říct, nemá z toho ještě rozum, až vyroste bude to jiný, ale koukám že u nich to asi nepůjde. (s2)
Litvínov (s22)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 07:50 #3317

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
Potry: Na plzeňským fóru ti to vysvětlili. Jsi na cizím stadionu v cizím městě, tak s tím musíš počítat, že ti někdo vezme šálu. To bych blil, ti plzeňáci jsou fakt ubožáci. Ty tam napíšeš slušně a ten *** ti tam napíše toto. Jinak jsem si včera pročítal plzeňské fórum a utvrdili mě v tom, že jsou jednoznačně nejhoršími "fanoušky" v extralize. Škoda, že to tenkrát nevyšlo a nezmizeli z extraligy, vůbec by mi nechyběli. Kde se v nich bere tolik nenávisti vůči nám? Ještě, že toto fórum je slušné a bez tolika nadávek. Jeden příspěvek za všechny (omlouvám se za sprostá slova, ale nejsou z mých úst, ani rukou):

Frankenstein | The truth... ... is out there... #101286 | odpovědět | 31.1 19:59
Rulíku, vem si tu svou bandu umrdanejch dřeváků a táhněte do píče. Tuto nemá v Extralize co dělat, taková banda ubožáků, to se nevidí. To i ten Chomutov prohraje normálně. Vy žlutočerný mrdky.

Mimochodem, ten jistý pán Frankenstein, je proti nám silně zaujatý, to je co příspěvek - to nějaké urážka. Hnus, hnus, hnus.
(s11) (s11) (s11)

Hlavní diskuze 01. úno 2014 00:57 #3316

• abelbo
  • Ropáček
na stadionu vždy vládli i ti blbější fandi provokatéři. Je smutné,že se jí stávají ti plzeňští. V jedné časti se nedivím. přispívá k tomu jejich vedení klubu a plus výkony některých jedinců na ledě. Hráče Radka Dudu jsem nikdy nekomentoval a ted asi učiním vyjímku. Fandi jenž toho tohoho hráče vyvolávají mě vždy připadali divní. Nehodnotím jeho výkony na ledě nýbž jako člověka. Podobný je i hráč Frolo a nemůžu opomenout i toho amerického šašky a ty jeho zákroky vloni proti nám. A pokud každej vidí i chování hráče Straky jak pořád žehrá a plaká přijde to usměvné. s tím souvisí i výkony rozhodčích a dnes jsem z toho byl otráven. Hezkej zápas a celá třetina první dokud to sudí nezačali srát. Pak stačí jeden podělanej sudí a zápas šel do prdele. Prominte za to slovo. Pokud prohrajem a s výkonem jako včera,kdy jsme bojovali a dřeli neberu ani jako porážku. I kdyby jsme prohráli třeba 5.-7 nezlobil bych jestli bychom hráli tak hezky jako za první třetinu.

Hlavní diskuze 01. úno 2014 00:42 #3315

• abelbo
  • Ropáček
Věřím,že tentokrát neujde trestu a hráč Bartek bude potrestán. Nepřeju nikomu nic zlého .ale pokud dotyčnému v\letěly zuby trest by být měl.

Hlavní diskuze 01. úno 2014 00:24 #3314

• Potry
  • Kolemjdoucí
  • Cheza forever!
Ahoj. Dnes bohužel přispěju politováníhodným příspěvkem. Nicméně se zase projevil charakter některých plzeňských "fanoušků". Půlkilláku od stáďáku, když jsem měl na sobě zavěšenou plzeňskou holku a směřoval na pivko, mi dva plzenští ožralové, které už jsem předtím viděl v sektoru pod litvínovským kotlem vykřikovat hesla o zkurveném Litvínovu, servali z krku šálu a asi čekali, že se s nima na místě poperu nebo co. Já jen reagoval suchým "tak si ji vem", páč nemělo cenu cokoliv vytvářet. Šálu si samozřejmě člověk koupí novou, ale myšlenka této zhovadělosti po vyhraném utkání mi jaksi uniká. Zvláště, když ti slušní plzenští fandové si klepali na hlavu. Na každém stadionu se najde pár hovad, ale nemyslím si, že tohle by se v současné době v Litvínově mohlo stát. To by jeden blil!

Hlavní diskuze 31. led 2014 22:59 #3313

• Pumpa
  • Ropáček
Tak jsem doma. Pruhovaný na (s11) ,Mára Posmyk VEN!!!

Hlavní diskuze 31. led 2014 22:30 #3312

• marty69
  • Zasloužilý Ropák
Unihoc10: Asi se pouští do nějakých větších akcí (s24)

Hlavní diskuze 31. led 2014 22:25 #3311

• Unihoc10
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
Koukám ofi web nám změnil font, nebo že by Vláďa klikl na co se klikat nesmí? (s2) V Každým případě je to pěknej hnus...Teď koukám, že je to celý nějaký rozhozený (s8)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 31. led 2014 22:19 #3310

• marty69
  • Zasloužilý Ropák
V neděli to bude těžký se sekačkama, to budeme potřebovat bodíky. Ale bude to zajímavý i u sousedů, buď nám "pomůžou" a porazí Slávii nebo nepomůžou a překonají Vsetínský rekord. (s9)

Hlavní diskuze 31. led 2014 22:09 #3309

• Jan Hron
  • Zasloužilý Ropák
  • CHEZA !
3308: Tak určitě.
Černožlutý stařec
Moderátoři: veverka