Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma: Hlavní diskuze

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:51 #6616

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Zase jsem si prošel pozorovací fází fóra a zkusím něco málo hodit do placu....

Dneska jsem od kustoda "A" týmu Zdeňka vyfasoval žlutý hraný dres Jiřího Šlégra z této sezóny a příští týden již půjde do aukce - drobným obnosem, ale na malého Adámka může přispět opravdu každý: BOBování 2014

Nadále soutěží Lucka Lobo o hokejku Nexus, kterou hodlá věnovat Ropákům - pomozme jí k vítězství - už spadla na poslední desáté místo - je nás hodně, musíme to zvládnout - hlasovat se dá každý den z jednoho profilu - více na: Soutěž o hokejku Nexus

Juniorka je ve finále a doufám, že se nás sejde parta nejen u nás, ale i v neděli v Chomutově - zítra vyběhne pozvánka a šiřme ji - v úterý doufám vytvoříme důstojný kotel na jihu, aby "Vládci severu" poznali, že na vítězství je zapotřebí i podpora southu - jde o zlato a proti Somálcům by hřálo dvakrát tolik...

Jinak baráž se zatím vyvíjí všelijak a výsledky mě vůbec netěší - kluci vod Kamenčáku by měli rychle vzpomenout na vlnu ze sezóny - já už se tam chci vypravovat jen hlásit mezinárodní zápasy. A k rozhovoru s Kebou? Nějak se mi to nechce hodnotit - znám i druhý pohled na věc a obě strany mají svůj kus pravdy... Cítím tam určitou hořkost, vzpomeňme si na odchod Kejháka... Kurňa, já myslím, že jsme prostě specifický manšaft a to, že se známe trochu víc než jinde by mělo být naším bonusem, i když to tak často není...

Těším se už teď na první přípravy a vůbec...
CHEZA JE HVĚZDA !!!
The administrator has disabled public write access.

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:49 #6615

• Stery
  • Zasloužilý Ropák
MTV123: Asi zítra na Sportu... Na internetu nevím.

To by byla pjdel, vyhrát Putinův pohár tým z Česka. (s4)

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:47 #6614

• MTV123
  • Zasloužilý Ropák
  • CHEZA
Netušíte někdo, kde se dá skouknout záznam KHL?
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:46 #6613

• pirduch
  • Ropák Senior
Pokud to ti Chomouti udrží,tak se bojim,ze už tolik chyb nenasekaj,a půjde jim to lip...aby nás pak nezacli porážet...

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:27 #6612

• Unihoc10
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
Litvínováček: To jo CV chytil vlnu (s2) Až si říkám, jestli těch prachů není škoda na 12 zápasů v sezoně (s2)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 28. bře 2014 21:18 #6611

• Litvínováček
  • Ropák Senior
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
Ty kjavo ty Chomouti jedou.Tvl my na ne budem snad koukat v Elh i pristi rok,ne?Nu coz alespon bude mit Elh spunt ktery bude mit predplacenu baraz. (s2)
HC VERVA

Hlavní diskuze 28. bře 2014 20:32 #6610

• Hornet
  • Ropák Senior
Tak Kladno porazilo jen nás (s5) Pořád mi to nejde nějak do hlavy, proč proti nám hráli jako blázni (s13)

Hlavní diskuze 28. bře 2014 20:15 #6609

• veverka
  • Moderátor
Džegr má holt smysl pro drama... (s2) Každopádně radost dneska z výsledků žádná...

Hlavní diskuze 28. bře 2014 20:03 #6608

• Unihoc10
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
To Kladno je ještě ve větší (s26) než jsem si myslel po zápase s Bolkou (s13)

Hlavní diskuze 28. bře 2014 19:02 #6607

Nazdar pánové,
tak jsem po delší době opět zpět a jen sem vlezu, tak studená sprcha v podobě rozhovoru s Kebou.......... blbě jsem kousal konec sezóny a tohle snad budu kousat ještě blběji. Bohužel si myslím, že Keba nemá důvod si nic vymýšlet. Jinak obrovská gratulace junkum. Moc jste mě kluci potěšili a jsem rád, že ještě zajdu tuhle sezonu na zimák....Díky!!! (s32)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Hlavní diskuze 28. bře 2014 18:30 #6606

• veverka
  • Moderátor
No, pěknej rozhovor s Kebou.. Musím uznat, ač jsou tam nelichotivý věci, že hodně věcí je pravdivých. Žádný zbytečný fráze a okecávání.... Ale, každá mince má 2 strany a ten příběh je třeba znát obráceně a z jeho strany to taky nebylo všechno růžový, nicméně o tom se v rozhovoru samozřejmě nemluví.
Prodaný zápas na Slavii je 3,14čovina a ano, Růča nechtěl hrát v 3. lajně s Vojtou... a diví se mu někdo? Růča potřebuje hrát a mít k sobě spoluhráče a Vojta bohužel na co sáhnul, to zmrvil. Pro hráče jeho kvalit a v jeho věku tohle nemá úplně zapotřebí, čili to jeho nasrání i chápu.

Hlavní diskuze 28. bře 2014 17:26 #6605

• Unihoc10
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
No tak nevím, co si o tom mám myslet, některé věci co Keba říká jsou určitě pravdivé, v některých věcech možná převládla ještě ta pachuť. Výsledek je asi ten, že tu panuje od samého počátku určitá pohoda a uspokojení hráčů, s takovým přístupem se dá přežívat, ale určitě ne vítězit, pak tu klidně můžeme mít dalších 55 marných cest (s8)

Jinak gratulace Matějovi a Francíkovi (s16)

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:53 #6604

• Travis
  • Zasloužilý Ropák
MTV123: no bohužel se jen potvrdil to obehrané: "na každém šprochu, pravdy trochu"

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:51 #6603

• MTV123
  • Zasloužilý Ropák
  • CHEZA
Až si tady zase ze mě někdo bude dělat prdel, když napíšu, že byl Růča uraženej, tak si vzpomeňte na tenhle článek. (pochopitelně jsem to nepsal tady, ale na ofi fóru) A na prodanym zápase v O2 si trvám...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:51 #6602

• Travis
  • Zasloužilý Ropák
Je mi líto Gumy, on je to asi vážně dobrák, jenže nemá tak úplně povahu a ani hlavu na to dělat důležitá rozhodnutí. Nevěřím tomu, že Rulík s Hořákem jsou ti praví pro naše kluky. Jejich destrukční hra nám dlouhodobě sedět nebude, vše je otázka Pavla Francouze. s ním v bráně ten střed snad budeme plácat i dál, ale co bude potom.... Přivézt TOP obránce... Hmm krásně se to poslouchá, ale proč jsme pouštěli Kubáta? Vždyť on tady mohl hrát ještě 10 let. Prostě se mu měly nabídnout prachy co dostal ve Spartě a věřím tomu, že by zůstal. Nevěřím, že k nám špičkový hráč narozený mimo region půjde. Snad bude dál růst Pavlík, ale na TOP hráče má ještě minimáně 2-3 sezony čas

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:28 #6601

• Hawkay
  • Ropák Junior
Nejhorší je asi ta neprofesionalita o který tam taky mluví, já se byl po pár letech podívat ve VIPu a stálo to zato, jako z Vládíka se tady udělal veřejný nepřítel No.1 , ale já když viděl co se tam nahoře děje tak jsem raději po 2 minutách odešel.
----Acta non verba----

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:22 #6600

• Travis
  • Zasloužilý Ropák
Hawkay: Hawkay ty mi normálně čteš myšlenky (s2)

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:21 #6599

• Travis
  • Zasloužilý Ropák
6596: Wow luxusní rozhovor s Kebou. Nestačím se divit, potvrdili se spekulace, že hráči si diktují kdo je bude a nebude trénovat (s21) . Dále se potvrdilo i to, že v kabině nebylo vše v pořádku, to uspokojení Lukyho a Viktora z nových smluv bylo vidět snad i z vesmíru. Dokonce nám byla osvětlena i kauza Růča, kdy jsme se tu vysmívali konspiračním teoriím o tom, že se proste urazil a s týmem nekomunikuje. Nevím, ale takové scény přeci nemá takový hráč zapotřebí (s13) Teda jsem z toho rozhovoru slušně řečeno překvapený, je otázka zda je vše 100% pravda, ale jestli ano, tak ve mně převládá dost velké zklamání

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:18 #6598

• Hawkay
  • Ropák Junior
Mno přečetl jsem si rozhovor s Kebou a je mi úzko, (s11) , přesně ty věci o kterých jsem tvdil, že je to jen přehnaný JPP se potvrdily, uraženej Růča, Luky co to mrdá protože má smlouvu. Kysela kterej je sice Litvínovák , ale víc než o klub se stará o svý bokovky, a mezitím vším Guma kterej se sice snaží, ale asi neví která bije (s16) (s16) . Jestli si to všechno Keba nevycucal z prstu tak míříme rovnou (s26)
----Acta non verba----

Hlavní diskuze 28. bře 2014 15:08 #6597

• CíbaSKS
  • Ropák Senior
  • #Spolujsmesilnější
6596: Ta koncepce s trenérama je tu každej rok, pak přijde nová sezona -zápasů a trenéři se mění,čím to? Přijde mi jak když si hráči řeknou,tak už stačí teď chceme zase nového (s8) Jinak má Kyslík pravdu, chybí bek co bude lídrem to v první řadě, ale jestli to vytrhne jeden těžko říct. Martynka mi bylo letos líto, on neskutečně jezdí po tom ledě, boužel mu to tam nepadalo (s11)
Litvínov (s22)
Moderátoři: veverka