Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma: Hlavní diskuze

Hlavní diskuze 13. bře 2014 19:20 #6374

• Honza
  • Zasloužilý Ropák
Unihoc10: Jak jsem se teď na chvíli podíval, tak vítkovičák měl hned dostat trest do konce utkání za to, že se střetl s gólmanem (s11)
My jsme HC Verva Litvínov...
The administrator has disabled public write access.

Hlavní diskuze 13. bře 2014 19:00 #6373

• Unihoc10
  • Administrator
  • Ropáci on Tour
V Liberci to předkolo hrajou pro prázdný sedačky? (s13) Prej bílé peklo (s2)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 13. bře 2014 16:25 #6372

• pavelpe
  • Zasloužilý Ropák
  • #JFP64
Litvínováček: To, co Kyslík píše, nemá nic společného s běžným rozpočtem. Těch 5 200 000 jsou peníze, které jsou jednak z praděpodobného vstupného a jednak jako bonus od sponzorů za postup do play off minus to, co by se jako bonus vyplatilo hráčům za postup. To jsou peníze, které má klub od sponzorů vypsané za postup do play off, nemá to nic společného s penězmi na základní část. Ty musíš mít dané předem, aby si mohl vůbec podepisovat a vyplácet hráče. Klub musí také (dříve APK) Svazu zaslat rozpočet a doložit doklady o naplnění tohoto rozpočtu, jinak by nedostal licenci pro ELH.
#JFP64

Hlavní diskuze 13. bře 2014 12:34 #6371

• Chemik11
  • Zasloužilý Ropák
Hlavně tři body pro Šumperk je problém pro Kadaň a Budějovice, ten souboj o vyhnutí se baráži bude dramatickej až do konce. Samozřejmě přeju Kadani i Budějovicím záchranu, nejlépe bez vyhnutí se baráže. A pak samozřejmě aby Most udržel 1. ligu.

Hlavní diskuze 13. bře 2014 11:13 #6370

• ATW88
  • Kolemjdoucí
A tohle hodí Korol na koho ?

Administrativní chyba mosteckého vedení pořádně zahýbala tabulkou prvoligové skupiny o udržení. Severočeši v sobotu překvapivě zvítězili na ledě Šumperku, v jejich kádru ale neoprávněně nastoupil Jakub Čmolík, jenž neměl řádně zaregistrovanou hráčskou smlouvu. Utkání se proto kontumuje ve prospěch Draků, kteří si ve vyrovnaném boji o záchranu polepšili o tři body.

Ne že by to mělo vliv na jejich postavení v baráži, ale pak to zcela dehonestuje snažení hráčů na ledě

Hlavní diskuze 13. bře 2014 10:45 #6369

• Divocak
  • Ropáček
Litvínováček: Kyslík to spíš myslel tak, že kdyby se postoupilo, tak od sponzorů dostane klub těch 5 mega. A teď je nedostanou.

Hlavní diskuze 13. bře 2014 10:39 #6368

• Litvínováček
  • Ropák Senior
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
Moc nerozumím tomu co Kyslík odpověděl na otázku v klubovém rozhovoru :

Jak velkou finanční újmu utrpěl klub tím, že nepostoupil do play off?
„Nepostoupením do play off přišel náš klub o cca pět milionů a 200 tisíc korun.“

Měl jsem za to,že rozpočet se staví na reálných číslech,což podle mne znamená,že pokud stavím rozpočet tak budu počítat už dopředu,že se může stát,že do Po se nepostoupí.Tudíž já bych dohodl se sponzory rozpočet na zákl.část a pokud by tým postoupil do PO dostal by klub od sponzorů další peníze.Tudíž bych již před sezonou s těmi prachy nepočítal a teď bych někde nehonil 5 mega.Ale nejsem manažer a ani ekonom,takže tomu nerozumím.Asi to takhle nastavit nelze.
No nic budu doufat,že Kyslík tomu rozumí a vyřeší. (s1) (s20)
HC VERVA

Hlavní diskuze 13. bře 2014 09:22 #6367

• Hansiiiz
  • Ropák Senior
kolatyr: Už nejsme sousedé za zatáčkou? (s4) Jinak zdravím skoro prvoligového příznivce (s2)
Já si myslím, že ti frackové jestli budou potrestáni, tak max podmínkama, sevřenýma prdelema a nářezem doma. Asi nic víc se bohužel očekávat nedá, ale je potřeba tyhle ksindly z hokeje dostat pryč a pokud se o to nepostará svými tresty justice, tak se o to postaráme my a budeme vždy na jejich útoky připraveni a oni si to příště rozmyslí...

Hlavní diskuze 13. bře 2014 07:57 #6366

• kolatyr
  • PYJát
Zdravím sousedy za zatáčkou u komínů v regionu Janov (s2) ! Dle dobře informovaného zdroje, je část těch kryplů, co provedla LP v Brně na vaše fanoušky zjištěna a asi je otázka času, kdy budou všechna jména známa. Je to dobře (s16) . Jsem proti násilí na dětech a jsem pro, exemplární potrestání, včetně zveřejnění klubové příslušnosti těch padesátikilových zmrdů. Brněnský fotbal a hokej si jejich náklonost přehazuje jak horký brambor. Jo a zde je 1 příspěvek, který tu asi nebyl.
frantisekfrolik.bl...

Hlavní diskuze 12. bře 2014 22:57 #6365

• 2masoni
  • Zasloužilý Ropák
  • #32Jaro (Léto) je bůh
chemizator: proč se litvínov zlobí? příště se bude play out hrát "od nuly" a dva tejdny budeme v svěračema štípat vosmičku drát. žádný další řešení mě nenapadá...

Hlavní diskuze 12. bře 2014 22:15 #6364

• chemizator
  • Ropák Junior
759, 742. Extraliga o ničem netáhne. Nedomyšlené, zlobí se Litvínov (s21)

sport.lidovky.cz/7...

Hlavní diskuze 12. bře 2014 22:02 #6363

• 2masoni
  • Zasloužilý Ropák
  • #32Jaro (Léto) je bůh
MTV123: tisícovka? na přátelák by to mohlo stačit... závidím cv. tam mají ještě o co hrát! (s1)

Hlavní diskuze 12. bře 2014 21:37 #6362

• MTV123
  • Zasloužilý Ropák
  • CHEZA
tak kolik nás bude v pátek?
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Hlavní diskuze 12. bře 2014 19:58 #6361

• houbiczka
  • Ropák Junior
pavelpe: Jo to máš pravdu, a asi by nebylo od věci, kdyby se mohl Horák zkusit aspoň na jeden zápas play out.

Hlavní diskuze 12. bře 2014 16:42 #6360

• kajakar
  • Kolemjdoucí
Zdravím všechny Fanoušky (s17) Mám na vás prosbu a kdy se ptát než teď,když už je jak se říká dokonáno.Věnuji se mnoho let sbírání našich karet a samosebou podpisů na ně.Chtěl bych využít vás všech,kdo by mě eventuálně mohl pomoc doplnit mé podepsané karty.Sháním tyto podepsané karty našich playerů,pokud by někdo vlastnil nějakou kartu i s podpisem a byla by v dobrém stavu prosím ozvěte se mě bud na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.775422004.Všem komu eventuálně tento dotaz nesedí se omlouvám.
Seznam-Štelcich 94-95,Sergej Butko 95-96,96-97,Tomáš Krásný,Denisov,Muftijev 97-98,Butko,Bekbulatov,Romanov,Meńhart,Kacíř-98-99,Menhart,Liška-99-00,Karjalainen,Žák-00-01,Šulc,Reičičiar,Kuntoš 01-02,Šulc ,Říha 02-03,Droppa,Kacíř,Říha,Kaděra 03-04,Říha ,Kůrka 04-05,Lašek ,Závada,Švejda,Balázs 05-06,Roman Tomas 07-08,Martin Mach 08-09,Kaspars Saulietis 09-10
DÍKY DÍKY EVENTUÁLNĚ VŠEM ZA POMOC
CENU ZA PODEPSANOU KARTU AKCEPTUJI (s32) (s32) (s32) (s32) (s32) (s32)

Hlavní diskuze 12. bře 2014 15:33 #6359

• kozel
  • Zasloužilý Ropák
Doplněny statistiky po 53.kole . Viz. odkaz vpravo nahoře .
Litvínov

Hlavní diskuze 12. bře 2014 15:27 #6358

• 2masoni
  • Zasloužilý Ropák
  • #32Jaro (Léto) je bůh
pavelpe: ne, Růča si odehraje příští olympiádu a pak teprve skončí. jako nedvěd. jen o 4 roky později. (s1)

Hlavní diskuze 12. bře 2014 15:25 #6357

• pavelpe
  • Zasloužilý Ropák
  • #JFP64
6347: Nemůžu si pomoct, ale myslím si, že perspektivnějším gólmanem je Horák. Patrikovi nechci nic vyčítat, ale podle mého názoru to není budoucnost, na které by měl stavět Litvínov. Včera lecos pochytal, ale strašný kvantum puků z něj vypadává a často ty vyrážky nemá ani náhodou pod kontrolou. A on ve svém věku nebude chtít dělat dvojku. Navíc se mi moc líbí Kuba Soukup, další velký gólmanský příslib z juniorů.
Když jsem si dnes přečetl rozhovor s Francíkem, tak je nadějné, že se zatím nikam nechystá. Jenže "šíbři" ještě pořádně nezačali lovit, takže se necháme překvapit.
#JFP64

Hlavní diskuze 12. bře 2014 15:23 #6356

• Duchy
  • Zasloužilý Ropák
  • Odchovanci jsou cesta
6354: Spíš ukaž, jak umíš zalepit díru v rozpočtu jak říkal on sám v rozhovoru.....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Hlavní diskuze 12. bře 2014 15:14 #6355

• pavelpe
  • Zasloužilý Ropák
  • #JFP64
Nedvěd končí

Tak nevím, ale začínám mít svíravý pocit, že to bude i konec Růči. To by bylo smutný, aby se loučil po letošní nepříliš povedené (míněno mužstva, ne Martina) sezóně.
#JFP64
Moderátoři: veverka